Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Ja mieszkam w 16-o tys. mieście (metropolii!) i właśnie obawiam się, że nie będzie im się chciało wprowadzać tam tych bardziej rozchwytywanych tytułów. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:35, Blackhand napisał:

ciach!

Tak się właśnie dziwnie składa, że mam obok siebie Biedronkę i jest uwidoczniona w spisie sklepów na stronie, ale nie jestem pewnie czy w niej będą te gry, ponieważ nie jest to duży sklep, raptem kilkanaście regałów i 3 kasy, wszystko jest w ścisku, może odnosi się to tylko do największych marketów tej sieci? Będę 6 grudnia w Biedronce ( feee!) i sprawdzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:39, Budyn napisał:

Będę 6 grudnia w Biedronce ( feee!) i sprawdzę :P


Radzę być już 5 grudnia po południu. W sklepach towar często wykładany jest wcześniej a nie wiadomo jaka będzie jego ilość. Taki FlatOut 2 podejrzewam, że rozejdzie się bardzo szybko. Idąc 6-go możesz czasami obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 01:30, dave03 napisał:

> Będę 6 grudnia w Biedronce ( feee!) i sprawdzę :P

Radzę być już 5 grudnia po południu. W sklepach towar często wykładany jest wcześniej a nie
wiadomo jaka będzie jego ilość. Taki FlatOut 2 podejrzewam, że rozejdzie się bardzo szybko.
Idąc 6-go możesz czasami obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku:P

Byłem, o mało nie zostałem stratowany przez ludzi w amoku, ale gier nie znalazłem. Obsługi też, więc nie miałem się spytać, czy będzie. Może jutro? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:40, Budyn napisał:

Byłem, o mało nie zostałem stratowany przez ludzi w amoku, ale gier nie znalazłem. Obsługi też, więc nie miałem się spytać, czy będzie. Może jutro? :P


Ja mam zamiar jeszcze dziś na wszelki wypadek nawiedzić biedronkę:P Jeśli uda mi się coś kupić to się tutaj pochwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem okazję dzisiaj po południu przetrzepać i obejrzeć wszystko, co przyjechało, bo jestem dumnym pracownikiem sieci "B" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umówiłem się z kumplem na wypad do biedronki. Wstajemy rano, gdy za oknem jeszcze ciemno i pędzimy do Biedronki. Byliśmy 10 minut za wcześnie, personel przygotowywał się do pracy. Wielkie otwarcie - wbiegamy. Przetrząsnęliśmy cały sklep w poszukiwaniu wymarzonego stoiska z grami. I co? Nie było go! Pytamy się magazyniera , gdzie możemy gry znaleźć. Przeszukał samemu sklep - gier nie było. Powiedział, że muszą gdzieś być i poszedł do czegoś w rodzaju magazynku i wygrzebał pudło z grami. Bez wahania chwyciłem od razu za FlatOuta 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie sobie poszedłem o 14.30 do mojej Biedronki, wszystkie tytuły były, ale kupiłem tylko Świątynie Pierwotnego Zła, bo tylko na tę grę miałem ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:53, Bartkula napisał:

Ja spokojnie sobie poszedłem o 14.30 do mojej Biedronki, wszystkie tytuły były, ale kupiłem
tylko Świątynie Pierwotnego Zła, bo tylko na tę grę miałem ochotę:)

Co jest w jej opakowaniu ? Instrukcja i mapa drukowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:03, Evil Khan napisał:

> tylko Świątynie Pierwotnego Zła, bo tylko na tę grę miałem ochotę:)
Co jest w jej opakowaniu ? Instrukcja i mapa drukowana ?

Nieee, za duzo wymagasz :P Przecież to kosztuje 10 złotych. W środku dużego kartonowego pudełka jest Dvd Box, a w środku dwie płytki oraz bardzo cienka instrukcja oraz klucz do rejestracji. Pełna instrukcja jest na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:13, Bartkula napisał:

> > tylko Świątynie Pierwotnego Zła, bo tylko na tę grę miałem ochotę:)
> Co jest w jej opakowaniu ? Instrukcja i mapa drukowana ?
Nieee, za duzo wymagasz :P Przecież to kosztuje 10 złotych. W środku dużego kartonowego pudełka
jest Dvd Box, a w środku dwie płytki oraz bardzo cienka instrukcja oraz klucz do rejestracji.
Pełna instrukcja jest na płycie


Jak na 10 zł całkiem nieźle. Mój brat pewnie kupi FlatOuta 2, ja może też się czymś zainteresuję. I mała prośba: może jakieś zdjęcia wydania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:18, leszek1czesław napisał:

Ja właśnie nabyłem Painkillera czarną edycję, Światynie pierwotnego zła oraz American Westland
przymieżam się jeszcze do Delta Force EXtreme.


Mógłbyś napisać jak to w środku wygląda?
Czy są dvd boxy z EXN czy może z Extra Gry (w wypadku American Westland)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:15, lewak napisał:

Jak na 10 zł całkiem nieźle. Mój brat pewnie kupi FlatOuta 2, ja może też się czymś zainteresuję.
I mała prośba: może jakieś zdjęcia wydania? :)

Kartonowe pudło wyrzuciłem, ale to było w środku:

20071206153511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za odpowiedź.
Miałem nadzieję, że tak jak kiedyś wrzucili w kartony EKN.
Miałbym przynajmniej wystrój na półce zachowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować