Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 18:35, Jazz5 napisał:

Wrocławska 28 - dość dużo Sam''ów i Max''ów (gdzieś z 4),

Strasznie nierówno porozsyłali gry, u mnie było bardo dużo Gears Of Wars, Stanglehold, ale Sam & Max nie kupiłem :( bo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś na wizycie kontrolnej w dwóch Biedrach, do trzeciej mi się nie chciało iść jak zobaczyłem to co zobaczyłem w obydwu sklepach ... Towaru jak na lekarstwo, poprzebierane, nie dość że większość to te słabizny i średniaczki to wszystkie pudła lekkie jak piórko. Cóż ... u mnie już chyba po "akcji". Trzeba czekać do następnego rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Pepco widziałem wydania z Efektu Serii I chyba, były duże kartony m.in. Spellforce II, Fahreheit, Fable, Flight Simulator 3, Jade Empire i dwa nieznane mi tytuły - wszystko za 12,49 :)

Zostało mi 8 pkt. i nie wiem czy wydawać czy nie, tego co zostało pewnie nikt nie kupi, mi w domu będzie zbędne, a nuż będzie jakiś zrzut jeszcze :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w kartonie jest cienkie pudełko CD typu jewel case i płyta z grą to waga nie powinna przekraczać 200gr. Osobiście jednak nie widziałem aby ktoś trafił na taką edycje o jaką pytasz.
Jeśli chodzi o biedre w moim mieście to też już bieda, zostało to co już w ogóle teraz nie schodzi np. Painkiller: Overdose. Po Gearsach, których w pierwszym dniu było najwięcej od dawna już nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Osobiście jednak nie widziałem aby ktoś trafił na taką edycje o jaką pytasz

Chodzi ci to "bida edyszyn" czy o xk hit?

Bo właśnie nie chcę trafić na biga edyszyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak często CDP i Biedronka organizują takie akcje? Pierwszy raz kupiłem gry w Biedronce i jestem zainteresowany kolejnymi takimi akcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos tutaj moze z Lodzi? Bo krotko tu mieszkam i szukam jakiejs wiekszej Biedronki; na razie bylem tylko w jednej (

Spoiler

na Wolczanskiej

, ale to byla mala i juz nie bylo zadnych gier.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 23:37, MaccCry napisał:


Jakoś 2-4 razy w roku. Od kilku lat, więc na pewno będzie takich więcej w przyszłości.


Wystarczy prześledzić posty w tym temacie i :
-pierwszy rzut w roku przypada miej więcej na Wielkanoc marzec-kwiecień
-drugi, jakoś w połowie lipca
-i trzeci przed mikołajkami, sam początek grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 2 lata temu w tej akcji można było kupić: FlatOut 2, Tony Hawk''s American Wasteland, MotoGP 3. Gdyby teraz też były w Biedronkach to bym je kupił ;) Akcja bardzo fajna i 2 dni temu wpadła mi w ręce TOCA3, którą chciałem ostatnio kupić za 20zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Strzelałem, ale za dużo się nie pomyliłem :)

Kupił ktoś Dead Reefs? Jest to spolszczona wersja? Jeśli nie, jest gdzieś jakieś spolszczenie w sieci do tej gry?

I pytanie z innej beczki, warto kupić The Suffering? Chodzi mi o gameplay i klimat.

Mam nadzieję, że załapię się jeszcze na GoW''a :) (w poniedziałek dopiero wybieram się do Stonki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek1120 z tego co się oriętuje

W okolice Świat Bożego Narodzenia RAZ Nowe Tytułu

W Okolice Święta Wielkanocy DWA Parę nowych tyłów, ale głównie stare

W Okolice Wakacji TRZY to już resztki, choć zdarzy się coś nowego

Pamiętam jak za 10zł Kolega kupował Delta Force Xstrme w wakacje, i mi sprzedał za 5zł bo mu gra nie chodziła :P, a sam zatrzymał Morrowinda.


oto co kupiłem

Jucied 2
Icewild Dale Saga
Unreal Antalogia
Gears of war

:D Spróbuje zmusić ojca na Zakup Colina 2005 i Toce Race Driver 3, Powiem że Dla Bata i dla mnie na mikołajki.

Coś Blacksitów u mnie wcale nie było, a może są ale w innej biedronce.


PS Sorry za dubla coś mi net nawala i zamiast raz zrobobiło dwa razy -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek1120 z tego co się oriętuje

W okolice Świat Bożego Narodzenia RAZ Nowe Tytułu

W Okolice Święta Wielkanocy DWA Parę nowych tyłów, ale głównie stare

W Okolice Wakacji TRZY to już resztki, choć zdarzy się coś nowego

Pamiętam jak za 10zł Kolega kupował Delta Force Xstrme w wakacje, i mi sprzedał za 5zł bo mu gra nie chodziła :P, a sam zatrzymał Morrowinda.


oto co kupiłem

Jucied 2
Icewild Dale Saga
Unreal Antalogia
Gears of war

:D Spróbuje zmusić ojca na Zakup Colina 2005 i Toce Race Driver 3, Powiem że Dla Bata i dla mnie na mikołajki.

Coś Blacksitów u mnie wcale nie było, a może są ale w innej biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:43, NikoB napisał:

Chodzi ci to "bida edyszyn" czy o xk hit?


Nie widziałem żeby ktoś trafił na edycje z EXHit, wszystkie biedne. No ale jak Ci się nudzi albo biedronkę masz pod nosem to możesz oczywiście próbować zwłaszcza, że wiele osób teraz Colina nie kupowało a co za tym idzie opinii na jego temat było mniej. Teraz prawie każdy szukał platynki Unreala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Biedronka Edition Stranglehold, samo pudełko z 2 płytami DVD i tyle, ale jak za 9,90 zł. taka świetna gra to wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 00:03, MaccCry napisał:

I pytanie z innej beczki, warto kupić The Suffering? Chodzi mi o gameplay i klimat.

Grałem tylko w pierwszą część i muszę przyznać że to naprawdę nietypowa i całkiem strawna gierka. Co prawda grafiką to ona na pewno nie powala ale jeśli nie patrzeć na aspekty graficzne mamy tu całkiem solidną pozycję. Do wyboru fpp / tpp + lekki survival horror, niezła fabuła, bardzo fajny, krwawy i dość mroczny klimat i inne bajery ale nie będę o nich mówił żeby nie zdradzać fabuły. Do tego mamy 3 różne zakończenia. Naprawdę warto się za te 10 zł skusić bo gierka ma w sobie potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować