Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

A ja dziś sobie zaszedłem do Biedronki i widać było że była dostawa - więcej gier. Dorwałem cięższego Icewind''a i poszedłem do kasy ( XKGold ), a grzebać dużo nie chciałem bo ochroniarz się tak na mnie patrzył, jakby chciał mnie zaraz zjeść o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 16:36, Albii napisał:

Ja jakoś grzebałem, ważyłem gierki na wadze do warzyw, ale jakoś ochrona była wobec mnie
tolerancyjna. :D

Ja wyszedłem na niezłego debila ważąc gry - ekspedientki i ochroniarze mieli niezły ubaw ;] Ale z 5-ciu gier 3 są w "wyższych" seriach więc opłaciło się ;] Największy zawód miałem gdy otworzyłem Strangehold''a bo gra wydawała się dośc ciężka ale to przez 2DVD i powiększony case do płyt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholibka, nigdzie niedaleko nie ma żadnej biedronki... Czemu takich promocji nie ma w empiku? Aż głupio pomyśleć, że ledwie 2 miechy temu wybuliłem 69 zł na GoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:02, Piotrbov napisał:

Tak ciągle o tym mówicie, że aż mnie ciągnie by pojechać do najbliższej biedronki. Te
wersje są w każdej biedronce, czy tylko w wybranych?


W każdej. Ale po tylu dniach możesz już mieć problem z upolowaniem co ciekawszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:26, destro177 napisał:

> Tak ciągle o tym mówicie, że aż mnie ciągnie by pojechać do najbliższej biedronki.
Te
> wersje są w każdej biedronce, czy tylko w wybranych?

W każdej. Ale po tylu dniach możesz już mieć problem z upolowaniem co ciekawszych tytułów.

Pf.A Ja miałem problem z jedną grą upolowaniem,bo była PUSTKA...:/ Tzn. 3 juz kupiłem,ale chciałem jeszcze jedną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 16:36, Albii napisał:

Ja jakoś grzebałem, ważyłem gierki na wadze do warzyw, ale jakoś ochrona była wobec mnie
tolerancyjna. :D


A ja mam takiego pecha że stał blisko i patrzył na każdy mój ruch, jakbym zaraz wziął garść tych pudełek i wyleciał przez okno >.> A szkoda... bo pewnie coś cięższego by się jeszcze przytrafiło, ale nie spocznę dopóki jeszcze raz nie przeszukam tego stosu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tak stoję no i przekładam z kupki na kupkę i "bieda edyszyn, bieda edyszyn, bieda edyszyn... Ooo, ciężkie idziemy zważyć, ponad 0,4kg, pewnie platynka, można zabrać" :D Nie ma to jak biedronka ;> Muszę sobie na GS''a wkleić tą grafikę aczivmentową, że się zważyło grę na wadze do warzyw. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odwiedzić pobliską Biedronkę celem oszacowania rozchodzenia się tanich gier. Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem prawie puste kosze. Nie spodziewałem się tego w mieście toczonym przez złośliwego raka o specjalistycznej nazwie "ściągnę z neta, choćby nie wiem jak było tanio". Zauważyłem też pewną zadziwiającą właściwość niektórych pozycji z wyprzedaży: potrafią się same przykleić do ręki i puścić dopiero przy kasie. Nawet nie wiem kiedy, a Pani Kasjerka zrobiła "pip" i podała mi Penumbrę. Matrix się zepsuł?

Edit: W koszach leżały jeszcze: Lionheart, jedna Antologia Unreal, jeden Puzzle Quest, jeden Gothik II, coś czego nazwy nie pamiętam (jakiś crap), Penumbry (jedna wersja biedna, reszta lepsza (ja mam premierową), jeden Gears of War. Więcej grzechów nie pamiętam. Myślałem nad Lionheart, kiedyś miałem i mi się podobał bardzo, ale potem mnie znudził. Postanowiłem nie ryzykować tego ponownie i padło na Penumbrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek jak szalony przewróciłem cały kosz w którym było na oko 60 pudełek z grami i nic...
Wszystkie pudełka leciutkie, a lepszych gierek nie było. Ludzie na sklepie dziwnie zerkali jak dobierałem się na siłę do samego dna kosza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale mi się jakoś głupio kupowało gry w biedronce ... Jakoś tak niezręcznie się czułem :D Miałem wrażenie jakby wszyscy się na mnie dziwnie patrzyli. Dorosły koleś podchodzący do taśmy z koszykiem gier... Jednak pozostanę, przy metodzie zamawiania tytułów przez internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:03, ostry3000 napisał:

Wszystkie pudełka leciutkie, a lepszych gierek nie było. Ludzie na sklepie dziwnie zerkali
jak dobierałem się na siłę do samego dna kosza :p


Nom, na mnie tez ;] Zwlaszcza jak potem wlazlem pod kosz po ciezkiego Unreala ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydzę się kupowania gier w normalnych sklepach, a też osiemnastka mi stuknęła kilka lat temu. Jedni czytają "Życie na gorąco", jeszcze inni kupują Antały spod lady. W moich oczach to większy wstyd. Poza tym nie obchodzi mnie co inni myślą. Kupuję to co chcę i nikomu nic do tego. A do ludzi już powoli dociera, że gry są coraz częściej przeznaczone dla dorosłych i nie jest to rozrywka pryszczatych dwunastolatków bez przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:15, FPSProjekt napisał:

a myślisz, że ci ludzie wiedzieli co Ty kupujesz, wątpię ;)


No jak mieli nie wiedzieć? Uważasz że naród jest tak ciemny, że nie wie co to i jak wygląda gra komputerowa? :D

destro177


Też sobie tak tłumacze, przecież wszystko dla ludzi ale mimo to jakieś wewnętrzne zakłopotanie pozostaje. Może to dlatego, że za młodu takowe zakupy robiłem dość rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które z gier aktualnie wrzuconych do biedronki najbardziej popłaca się kupić. Zastanawiam sie nad penumbrą i unreal tournament cos jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/../

Gears of War , sporo jest (a może już było) wydań tego tytułu z PK,a dodatkowo sama gra jest świetna więc za 10 zł i w lekkiej wersji opłaca się brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować