Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2010 o 18:58, Citkowsky napisał:

A skąd ja mam wiedzieć, że ma 12 lat?


Skoro wysuwasz takie oskarżenia to chyba można się wcześniej pofatygować i zerknąć na gramsajta, prawda?

>W takim razie taki małolat i tak ma ograniczoną

Dnia 02.11.2010 o 18:58, Citkowsky napisał:

liczbę pozycji bo większość jest +16 i pozostają tylko przygodówki bez przemocy itp.


A kto dziś tego przestrzega? Praktycznie nikt i Ty pewnie też swego czasu nie odmówiłby sobie gry +18 jeśli być ich jeszcze nie maił ukończonych a chciałbyś sobie zagrać np. w takie GTA IV. Poza tym to całe PEGI to bardziej informacja dla rodziców żeby wiedzieli w co grają ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2010 o 18:58, Citkowsky napisał:

A skąd ja mam wiedzieć, że ma 12 lat? W takim razie taki małolat i tak ma ograniczoną
liczbę pozycji bo większość jest +16 i pozostają tylko przygodówki bez przemocy itp.


Jest takie coś jak gramsajt. Sam takie coś masz. A zresztą mi rodzice pozwalają grać w gry od 18+ ponieważ oni uważają,że jestem zdrowy umysłowo i jeżeli widzą,że gram w jakąś grę gdzie krew leje się w posoce to traktują to raczej jako taki mój odstresowywacz po ciężkim dniu w szkole po milionach zajęć dodatkowych. Wszystkie gazety i media uważają,że jeżeli dzieci grają w gry od wieku dorosłych to od razu koniec świata i ,że dzieci wszystkich pozabijają ponieważ dla nich jest za dużo przemocy w grach. Mnie takie gadanie jak twoje,że dzieci nie dorosły do grania w takie gry od 18+ strasznie wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:04, dave03 napisał:

Skoro wysuwasz takie oskarżenia to chyba można się wcześniej pofatygować i zerknąć na
gramsajta, prawda?


Mało kto ,,chwali" się wiekiem na gsach.

Oskarżenia? Weź się ogarnij.


bobobo


Takie życie, mnie tam nie interesuje w co grasz, a co do biedronki to poczekaj do grudnia to wtedy coś będzie.
Zresztą...urodzin nie masz? Świat nie ma? Zawsze możesz wyłapać jakąś gierkę a na własne oczy widziałem, jak w biedronce rok temu jakiś małolacik chciał kupić bodajże gears of war i jego radość skończyła się przy kasie jak mu gra nie została sprzedana.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2010 o 19:17, Citkowsky napisał:

Takie życie, mnie tam nie interesuje w co grasz, a co do biedronki to poczekaj do grudnia
to wtedy coś będzie.
Zresztą...urodzin nie masz? Świat nie ma? Zawsze możesz wyłapać jakąś gierkę a na własne
oczy widziałem, jak w biedronce rok temu jakiś małolacik chciał kupić bodajże gears of
war i jego radość skończyła się przy kasie jak mu gra nie została sprzedana.


Wiem,nie myślcie,że w ogóle nie mam kasy. Po prostu nie dawno kupiłem x-a i już praktycznie wszystko straciłem. Ale spokojnie na gwiazdke chce poprosić o black opsa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:23, bobobo napisał:


> Z tego, że się koleś szykuje na poważne zakupy w biedronce... aż za 20 zł ;) takie
zakupy
> to się na rok w przód planuje ;))))

Wiesz ja nie jestem bogaty,i chciałbym planować jakąś dobrą grę kupić bo w biedronce
takie są. Tylko ty pewnie jesteś rozpieszczony przez starych i mówisz,że w biedronce
nie można nic kupić oprócz jedzenia.


Heh nie śmieję się z Ciebie, z tego powodu, że nie jesteś bogaty itd. itp. Po prostu mnie rozśmieszył trochę ten tekst, bo to zabrzmiało jakbyś planował takie konkretne zakupy gier za te 20 zł. Tylko to mnie rozśmieszyło. Twój status materialny akurat mnie nie interesuje i w życiu się przez coś takiego nie będę z kogoś śmiał. Odnośnie Biedronki- też mi się zdarzyło kupić tam gry, ale uważam że ostatni rzut- poprzerabiane pudełka nie był zbyt udany. Wolałem wielkie pudła, ważenie poszczególnych kopii tylko po to, aby trafić na premierową edycję gry lub platynę/topsellera. Teraz nie ma już tej żyłki "hazardzisty" przy kupnie gier w biedronce ;)).
Odnośnie mojego rozpieszczania przez rodziców- jestem od Ciebie ponad dwa razy starszy i sam siebie rozpieszczam w kwestii gier ;). I kupuję różne gry, w różnych sklepach. Zawsze staram się dany tytuł kupić jak najkorzystniej, dlatego często odwiedzam Empik, Real, Carrefour, Avans, Media Expert, Media Markt, Saturn, itd. Aha z mojej strony- jak masz blisko REAL- to tam jest wyprzedaż gier z Cenegi- stara Kolekcja Klasyki oraz Superseller. A jakbyś przypadkiem spotkał Civilization IV w supersellerze, to możesz mi kupić, pieniądze oddam :D Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z innego tematu
> to jest odpowiedź na posta dodanego przez rafi116
> A czy w tym roku na Mikołaja będzie wyprzedaż gier w Biedronce tak jak to było w poprzednich
> latach
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym będzie wyprzedaż gier w Biedronce. Pojawi się kilka naprawdę fajnych tytułów w bardzo niskiej cenie :) Michał "Miliydan" Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 10:21, Vathored napisał:

Mikołaj się zbliża, a tutaj nadal nie ma listy gier? :)

Jak wiem,to co wtorki/środy lub czwartki są "aktualizacje" gazetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika, że w niedzielę/poniedziałek pojawi się ulotka: "Pomysły pod choinkę 3".
W niedziele prawdopodobnie na stronie internetowej, zaś jeśli nie to w poniedziałek już na pewno + ulotki dostępne w wersji papierowej w sklepie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować