Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2010 o 01:16, Darkstar181 napisał:

Czekac x miesiecy tylko po to by gra za 20 dychy staniała o połowę ? Można i tak...


Niektórzy patrzą bardziej ekonomicznie, inni mniej. :P

Dnia 11.12.2010 o 01:16, Darkstar181 napisał:

Inna sprawa iż wątpliwe jest by gra takiego pokroju znalazła się tam w najbliższym czasie.


Trafił GoW, trafił SupCom... nie można wykluczyć prawdopodobieństwa pojawienia się drugiego F.E.A.R.''a, w końcu wyroki CDP są niezbadane. Aczkolwiek mówię tylko tak sobie, bo drugi Strach niespecjalnie mnie interesuje, musiałbym sięgnąć najpierw po jedynkę a i tak tytułów do przejścia mam w nadmiarze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 15:33, Baluk25 napisał:

Orientuje się ktoś, czy w Stronghold albo Juiced2 są achievmenty na GFWL?


W Juiced 2 są, Stronghlod nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie na stronie biedronki są 2 rodzaje ofert:
1. oferta "Artykuły przemysłowe" (artykuły spożywcze pomijam :))
a) na bieżący tydzień
b) na przyszły tydzień
2. okazjonalne oferty - w formie ulotki, takie jak np. "Pomysły pod choinkę 1/2/3"

Odnośnie punktu pierwszego:
Oferta na "przyszły tydzień" pojawi się w miarę niedługo, ale nie poznamy więcej niż 4 podane wcześniej tytuły.
Dlaczego?
Odpowiedź jest prosta:
W ofercie pojawiają się miniaturki obrazków, po kliknięciu uzyskujemy dokładniejszy opis towarów. I tutaj wiemy już co zobaczymy:
- miniaturka: http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2010.12.20/02/02_s.jpg
- dokładniejszy opis (po kliknięciu w miniaturkę) http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2010.12.20/02/02_b.jpg
Tak więc pełną listę zobaczymy najprawdopodobniej w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, że do tej pory gry ukazywały się na okazjonalnych ulotkach typu "Świąteczne przygotowania", "Pomysły pod choinkę" itp. Teraz jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 23:10, milten6 napisał:

To dlatego, że do tej pory gry ukazywały się na okazjonalnych ulotkach typu "Świąteczne
przygotowania", "Pomysły pod choinkę" itp. Teraz jest zupełnie inaczej.

Post Konsula z innego tematu "Wszystko będzie jasne po ukazaniu się gazetki "Biedronki" z ofertą na okres świąteczny." Więc wszystko jasne? Będzie gazetka, w niej podane tytuły, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak bardziej ufałbym stronie biedronki.
Adres grafiki, z której znamy 4 tytuły pochodzi właśnie ze zwykłych ofert na przyszłe tygodnie. Proszę wejdź na stronę biedronki i porównaj adres obrazka z grami, i dowolnego produktu w ofercie "Artykuły przemysłowe".
Prawda, że są bliźniaczo podobne?
Trochę to skomplikowane, jednak rzuty gier w biedronce obserwuję od paru lat i dostrzegam pewne różnice, pomiędzy poprzednimi rzutami gier a obecnym rzutem.
Ze swojej strony kończę już temat biedronkowych ulotek, dodam że jak na razie fakty wskazują na to, że to ja mam rację :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:25, milten6 napisał:

Ja jednak bardziej ufałbym stronie biedronki.

Ufać Biedronce/stronie Biedronki? To tak jakby karmić rekiny gołą ręką.

Dnia 12.12.2010 o 10:25, milten6 napisał:

Adres grafiki, z której znamy 4 tytuły pochodzi właśnie ze zwykłych ofert na przyszłe
tygodnie. Proszę wejdź na stronę biedronki i porównaj adres obrazka z grami, i dowolnego
produktu w ofercie "Artykuły przemysłowe".
Prawda, że są bliźniaczo podobne?

Wiadomo-na razie dają tylko przynętę, ze jakieś tam gry będą, potem walną do gazetki cała listę. It''s so obvious!

Dnia 12.12.2010 o 10:25, milten6 napisał:

Trochę to skomplikowane, jednak rzuty gier w biedronce obserwuję od paru lat i dostrzegam
pewne różnice, pomiędzy poprzednimi rzutami gier a obecnym rzutem.

OMG, nie wiedziałam, że trafiłem na kogoś, kto z roku na rok przegląda oferty przez lupę, doszukując się szczegółów . Prawdziwy z ciebie Biedronkowy Szerlock Holmes. No, ale w końcu każdy ma jakąś pasję...

Dnia 12.12.2010 o 10:25, milten6 napisał:

Ze swojej strony kończę już temat biedronkowych ulotek, dodam że jak na razie fakty wskazują
na to, że to ja mam rację :).

Oj, tylko ci się tak wydaje, mój padawanie. Mam dostęp do informacji, o jakich ci sie nie śniło, więc wróć może do ćwiczeń manipulowania mocą, a pogadamy jak gazetka się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 12:23, jarekao napisał:

Po co czekać na gry w Biedronce jak w Realu można teraz dostać wiele gier z supersellera
czy kk za 6.99


A jakie konkretnie tytuły można znaleźć w Realu za 6.99zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować