Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2010 o 15:58, milten6 napisał:

http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/juz_za_tydzien/

Tak jak przewidywałem: gry pojawiły się już na stronie, jednak nie znamy kolejnych tytułów.
Pełną listę poznamy w sklepie. Mamy jedynie datę: 23 grudnia.

E? No i co udowodniłeś tym postem? Tak jak napisałem przynęta się pojawiła, teraz będzie gazetka z pełną ofertą i wystarczy na nią poczekać. Nie wiem co starasz się udowodnić, że "twoje na wierzchu"? Pfff, jak dla mnie możesz czuć że masz rację już teraz, interesuje mnie to mniej więcej tyle co śnieg zeszłoroczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę Ci uświadomić jedną rzecz.
Od zawsze gry pojawiały się w ulotkach typu "Świąteczne przygotowania" (zazwyczaj w części 2, przy ostatnim rzucie w części 3). Nigdy natomiast, nie pojawiały się w ofercie "Artykuły przemysłowe". Co więcej - produkty z artykułów przemysłowych NIGDY nie trafiają do okazjonalnych - świątecznych ulotek, nigdy.

Czekaj sobie na swoją świąteczną ulotkę, która po prostu się nie pojawi. Gry pojawiły się na stronce, istnieją dwie możliwości: pełną listę poznamy w sklepie lub będziemy mieli do wyboru jedynie 4 tytuły. Opcja "pojawią się w świątecznej ulotce" jest niemożliwa, dlatego nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no taką prośbę. Ponieważ mam nogę w gipsie to 20 grudnia są ponoć gry za dyszkę i jeszcze mamy się dowiedzieć jakie będą jeszcze.Lecz piszecie tutaj,że będą jakieś nowe gry,ale DOWIEMY się w sklepie tak? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przejrzał gry i napisał mi listę. Do stonki blisko nie mam,więc stąd ta prośba. Z góry wielkie dzięki i miłego polowania na gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:19, milten6 napisał:

Pragnę Ci uświadomić jedną rzecz.
Od zawsze gry pojawiały się w ulotkach typu "Świąteczne przygotowania" (zazwyczaj w części
2, przy ostatnim rzucie w części 3). Nigdy natomiast, nie pojawiały się w ofercie "Artykuły
przemysłowe". Co więcej - produkty z artykułów przemysłowych NIGDY nie trafiają do okazjonalnych
- świątecznych ulotek, nigdy.

Troszkę za mało "nigdy" w tym poście. Trzeba było napisać tak " Nigdy sie nie pojawi ulotka bo nigdy się nie ukazała i nigdy jej nie będzie bo nikt nigdy nie powiedział że będzie. Nigdy. A że "Nigdy nie mów nigdy " to już nie nauczyli. NIGDY!

Dnia 13.12.2010 o 16:19, milten6 napisał:


Czekaj sobie na swoją świąteczną ulotkę, która po prostu się nie pojawi. Gry pojawiły
się na stronce, istnieją dwie możliwości: pełną listę poznamy w sklepie lub będziemy
mieli do wyboru jedynie 4 tytuły. Opcja "pojawią się w świątecznej ulotce" jest niemożliwa,
dlatego nie wprowadzaj ludzi w błąd.

No tak, co ja się kłócę z Biedronkowym Detektywem który w każdym produkcie tej zacnej sieci odnajduje subtelne drobiazgi niedostępne dla innych. Najlepiej wypij Coca-Cole ZERO-po niej wszak niemożliwe staje się możliwe!

BTW, co to by było jakby się ta ulotka ukazała, olaboga! milten6 nie miałby racji, co toby się stało! Wszak Biedronkowy Detektyw nigdy się nie myli.

BTW2 "będziemy mieli do wyboru jedynie 4 tytuły"-no jeżeli przewidujesz też taką opcję, to muszę ci przyznać Nagrodę Jobla.

(szydzę sobię z ciebie troszeczkę w tym poście, bo dyskutujesz śmiertelnie poważnie na temat...oferty z Biedronki, podajesz linki, fakty...zluzuj, trochę śmiechu ci sie przyda.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 17:15, KofeinowyPablo napisał:

(szydzę sobię z ciebie troszeczkę w tym poście, bo dyskutujesz śmiertelnie poważnie na
temat...oferty z Biedronki, podajesz linki, fakty...zluzuj, trochę śmiechu ci sie przyda.)


Dobra masz rację trochę przesadziłem w ostatnich postach :P.
4 tytuły to raczej nierealna opcja, po zapowiedziach konsula mam jednak chrapkę na coś lepszego niż zaprezentowane wcześniej pozycje. Zapewne układający ofertę Biedronki nie orientują się w "jakości" oferowanych gier i rzucili byle co do oferty :). Przynajmniej mam taką nadzieję, bo liczę na parę tytułów z obecnej XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujawnione zostały już wszystkie tytuły
- The Wheelman
- Dungeon Lords
- Mount & Blade
- Sam & Max: Season One
- 18 Wheels of Steal: American Long Haul
- Król Futbolu
- Spellorce II Złota Edycja
- Zgrywus: Wykończ Szefa
- Stranglehold
- Two Worlds
- Juiced 2: Hot Import Nights
- Blacksite

Powiem szczerze, że jestem lekko zawiedziony, pakiet został okrojony m.in. o Gears of War i Painkillery, które były IMO najlepszymi grami do kupienia. Jeżeli będę już kupował, to będzie to zapewne pierwszy sezon Sam & Maxa i Juiced 2. A Wy, bierzecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Wheelman mam
Dungeon Lords nie interesuje mnie
Mount & Blade spoko że jest ale mnie to nie interesuje
Sam & Max: Season One mam
18 Wheels of Steal: American Long Haul ?? kolejna 18 kołówka
Król Futbolu żenua
Spellorce II Złota Edycja żenua
Zgrywus: Wykończ Szefa żenua
Stranglehold mam
Two Worlds mam
Juiced 2: Hot Import Nights mam
Blacksite mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma GoW :). W zeszłorocznym rzucie liczyłem, że w kolejnych gra pojawi się w lepszym wydaniu i czekałem, lecz się nie doczekałem.
Warto zastanowić się nad M&B - oczywiście lepiej wydać kasę na Warbanda, jednak: jest to gra, którą warto mieć w swojej kolekcji oraz pojawiło się wiele ciekawych modów jedynie do tej części.

Co ciekawe gry znamy dzięki uprzejmości BOKu Biedronki, który odpowiedział na maila jednego z markolfowiczów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 14:56, Jan3d napisał:

Spellorce II Złota Edycja żenua



Najlepsza gra w tym zestawieniu.

Wie ktoś czy klucze w Mount & Blade od CD Projekt są w wersji 5x5x5x5x5 czy 4x4x4x4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2010 o 15:38, milten6 napisał:

Co ciekawe gry znamy dzięki uprzejmości BOKu Biedronki, który odpowiedział na maila jednego
z markolfowiczów :).

Heh, czyli okazało się że żaden z nas nie miał racji-gazetka się nie pojawiła, ale listę gier poznaliśmy wcześniej. Myślę że w tej sytuacji możemy wypić po piwie i ruszyć na zakupy do Biedronki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 14:45, PJ_MW napisał:

Powiem szczerze, że jestem lekko zawiedziony, pakiet został okrojony m.in. o Gears of
War i Painkillery, które były IMO najlepszymi grami do kupienia. Jeżeli będę już kupował,
to będzie to zapewne pierwszy sezon Sam & Maxa i Juiced 2. A Wy, bierzecie coś?


Bida w tym roku... Jak sama nazwa sklepu wskazuje :p
Chyba jedynie Spellorce II Złota Edycja mnie interesuje, bo gdzieś kiedyś miałem, ale się zapodziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać listę i przez chwile miałem taki półcień nadziei, że będzie M&B Warband :( Nie wiem kto jeszcze gra w podstawkę po wyjściu Warbanda, IMO nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować