Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2010 o 14:45, PJ_MW napisał:

Ujawnione zostały już wszystkie tytuły


Wezmę prawdopodobnie Wheelmana, Spellforce II: Złota Edycja, Sam & Max: Season One i być może Zgrywus: Wykończ Szefa (jeżeli nie jest to to samo, co Zemsta Urzędasa ^^). Ale fakt, w tym roku cienko, liczyłem na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 09:12, SamFiniszer napisał:

Jakie tym razem są pudełka ? Takie jak wtedy ?

"Goły" DVDbox.

I nie ma co liczyć na inne w przyszłości - w tym wariancie oszczędza się kasę (która poszłaby na pudła) i miejsce (w transporcie i na sklepie). A niesprzedane Topsellery/Platyny pewnie będą na giermaszach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wzielem Mount&Blade chcialem jeszcze Wheelmana,ale uznalem,ze lepiej zachowac kase bo grac na swieta bede mial w co(M&B,Kane&Lynch,Resident Evil4,NBA 2k11 w drodze i jeszcze ponownie przechodze Mass Effect 1 i 2 :)).Tak wiec jestem zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotkę mojego dzisiejszego zakupu (Wheelman, Stranglehold i Two Worlds, fajnie, że w GotY) ->

Swoją drogą to tak - dvd boxy są lepsze, ale duże pudła miały ten klimat, że była możliwość, że w środku znajdzie się pudełko z eXtra Klasyki itp... No ale nie narzekam. BTW u mnie też były po 3 pudełka tylko, ale pewnie mieli coś na magazynie. Wszystko było, tylko Blacksite''a nie widziałem.

20101223123449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napis na Stranglehold z Biedronki:

Uwaga: Program nie umożliwia rozgrywki w sieci.
Chyba jednak lepsze by były kartonowe pudełka, i w środku Topseller lub XK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj poszedłem do Biedro w moim mieście i co się okazało? Żadnej gry... Spytałem ekspedientki, a ta powiedziała mi, że w ogóle ich nie było. Do jasnej cholery! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 12:40, PJ_MW napisał:

Ja dzisiaj poszedłem do Biedro w moim mieście i co się okazało? Żadnej gry... Spytałem
ekspedientki, a ta powiedziała mi, że w ogóle ich nie było. Do jasnej cholery! :/

ja mam to szczescie ze mam 3 biedronki oddalone od siebie o 1 km wiec szybko zrobilem rundke i tu szok w 3 byly niestety zostaly tylko 2 szt strangeholda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 12:40, PJ_MW napisał:

Ja dzisiaj poszedłem do Biedro w moim mieście i co się okazało? Żadnej gry... Spytałem
ekspedientki, a ta powiedziała mi, że w ogóle ich nie było. Do jasnej cholery! :/


Nie martw się, nie jesteś sam. U mnie w Biedo, również żadnej gry. A rok - rok temu było tego od groma : O
W tym roku nic = / Co się dzieje na tym świecie .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej biedronce bulo dużo gier. Sam & max był 1 tylko, ale kolega mówił że jego bratu udało się kupić jeszcze 1. A tak to masa 18 WoS i mount&bladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować