Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2013 o 15:51, Abi_Dalzim napisał:

> W środku miałeś dodatkowe kody jakieś ?
Chodzi Ci o Rage? Tak, były na karteczce kody do Steam na dodatki.

A co dawały te dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 07:36, kaczek93 napisał:

Co więcej, Alan Wake i Fallout 3 są chyba w premierowych opakowaniach bo mają czarne
pudełka a nie przezroczyste.


Potwierdzam, biedronkowy Alan Wake to wszystko to samo co w zwykłej, sklepowej wersji. Z czystej ciekawości porównałem z pudełkiem kumpla, który to kupl AW w dniu premiery, i nawet kod kreskowy się zgadza. :D

A tutaj leci moje pytanie do innych - jak wydany jest Deus Ex? Pusty DVD Box, tzn. sama płytka i kodzik na steam, czy instrukcja też tam się znajdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 17:17, Jazz5 napisał:

A tutaj leci moje pytanie do innych - jak wydany jest Deus Ex? Pusty DVD Box, tzn. sama
płytka i kodzik na steam, czy instrukcja też tam się znajdzie? :P


Normalny,biały pusty box z kodem na okładce od strony wewnętrznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 16:10, Pampereczek napisał:

A co dawały te dodatki?

Za muve.pl:

Do gry dodajemy również gratisowo dodatek DLC pt. "Pakiet Anarchisty", który zawiera dodatkowe przedmioty do gry:

Pięści szału
Strzelbę dwulufową
Elitarną karmazynową zbroję
Rat Rod Buggy

oraz kod DLC na "Misje w Kanałach Pustkowi"
- to, jak sama nazwa wskazuje, jakieś dodatkowe misje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro atakuję wszystkie Biedronki w mieście i mam małe pytanie. Czy warto brać Rage? Słyszałem, że jest to porządna produkcja, lecz po prostu zawiodła oczekiwania, stąd raczej nieprzychylne opinie o niej. Czy świat gry jest podobny do Borderlands (który bardzo mi się podobał, lecz po 25 godzinach intensywnej rozgrywki znudził mi się na tyle, że nie włączyłem go nigdy więcej)?

EDIT: I czy jest sens brać Władcę Pierścieni: Wojnę na Północy, jeśli nie jestem fanem uniwersum stworzonego przez Tolkiena i prawdopodobnie nie będę miał z kim grać w coopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem właśnie Rage i Wojnę na północy - na razie nie testowałem żadnej, bo jestem w pracy. Dzisiaj w nocy troszke pocisnę Wojnę, to dam znać jak wrażenia. Ja wielkim fanem Tolkiena też nie jestem, ale lubie h''n''s i cRPG, wiec gierka może mi podejdzie. Rage brałem tylko ze względu na (ponoć) znakomity klimat postapo, bo strzelanki średnio trawię, ale za 20 zł to moge spróbować.

No i wziąłem też Lego HP dla syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o WP... nie lubię tego uniwersum, ale jako slasher to podobno gra dobra. :P
Jednak bardziej celowałbym w Rage. Niestety, brak czasu powoduje, że nie wiem, czy się jeszcze załapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 19:19, Gumisiek2 napisał:

EDIT: I czy jest sens brać Władcę Pierścieni: Wojnę na Północy /.../?

Pograłem 1,5 h i powiem Ci, że gra jest nawet spoko. Szału jakiegoś nie ma, ale i pogadać można, jakieś mini questy poboczne porobić, a sieczka sprawia napradę fajne wrażenie :) Ogólnie - za 20 na pewno warto.
Aha, ja też gram sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 18:06, Abi_Dalzim napisał:

> A co dawały te dodatki?
Za muve.pl:

Do gry dodajemy również gratisowo dodatek DLC pt. "Pakiet Anarchisty", który zawiera
dodatkowe przedmioty do gry:

Pięści szału
Strzelbę dwulufową
Elitarną karmazynową zbroję
Rat Rod Buggy

oraz kod DLC na "Misje w Kanałach Pustkowi"
- to, jak sama nazwa wskazuje, jakieś
dodatkowe misje :)

Kurczę, olałbym to dlc gdyby nie te dodatkowe misje... Jak wyglądało to wydanie, przeźroczyste pudełko czy czarne? Jakoś mogę je odróżnić od wersji bez DLCków? ;F

A ja dzisiaj sobie poszedłem po Tomb Raidera, ale jednak wróciłem z ,,Christine" Stephena Kinga za 12 zł. Na Larę przyjdzie jeszcze czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innym razem ;-) Dzisiaj wpadłem do Biedronki i wziąłem Fallout 3 + Deus Ex: Human Revolution (to były pewniaki, bez których nawet bym stamtąd nie wychodził), a jako bonus z puli Alan Wake/Dungeon Siege III/Władca Pierścieni: Wojna na Północy/RAGE wybrałem właśnie ten ostatni tytuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 18:18, SamFiniszer napisał:

Pudełko Rage wraz z DLC jest podobno bardziej ciemne i ma dwie płyty w
kopertach. Wersja bez DLC ma jasne białe, przeźroczyste pudełko.

Ja właśnie taką wersję "Rage''a" kupiłem. Jak myślicie, czy jak napiszę do Kompanii Graczy lub Muve to doślą DLC z "Pakietem Anarchisty" i "Misjami w Kanałach"? Próbował ktoś może? Dzięki.

P.S. W Biedronkach w Warszawie (ul. Deotymy, ul. Olbrachta) można kupić jeszcze: "Brinka", "F.3.A.R." (sporo egzemplarzy), "Deus Exa", "Dungeon Siege 3", "Hugo", "Hunted - Kuźnia Demona", "Króla Artura 2", "Race Injection", "Serious Sama 3 BFE", "Tomb Raidera: Underworld". Stan na godz. 14.30. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. najpierw Król Artur 2instaluje sie godzine. aktualizacje później pobierają się 10 godzin przy prędkości 250kbs.. No spoko, dałem radę. Ale co to ma być to, co dzieje się dalej? Włączam grę, wchodzi po 10minutach. Potem nie widzi kampanii i nic. Nie da się grać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 18:18, SamFiniszer napisał:

Pudełko Rage wraz z DLC jest podobno bardziej ciemne i ma dwie płyty w kopertach. Wersja
bez DLC ma jasne białe, przeźroczyste pudełko.

Zaprzeczam z całą mocą :)
Moje Rage jest jasne a DLC ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 20:39, SamFiniszer napisał:

Jeśli napiszesz, to daj znak bo mam taką samą edycje bez DLC.

Jasne, że dam znać. Przy okazji radzę zrobić skan paragonu i wysłać na kompania_graczy@cenega.com. Powinni wyslać punkty z KG. Ja już swój paragon wysłałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować