Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Worms już tylko w 2D?

34 postów w tym temacie

No nareszcie! Miałem tego dosyć już po Wormsach 3D (i pewnie nie tylko ja).
Choć będzie głupio wyglądała sytuacja gdzie na półce sklepowej obok siebie leży Crysis oraz Wormsy 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Team 17 posłuchało głosów fanów serii Worms. Studio nie planuje na razie jej kolejnych trójwymiarowych odsłon. Twórcy skupiają się natomiast na tym, co wychodzi im najlepiej - Robakach w starym, dobrym 2D. Kolejne ich osłony oparte o klasyczny gameplay – Worms: Open Warfare 2 (na DS-a i PSP) i Worms (Xbox Live Arcade) ukażą się w trzecim kwartale tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Worms już tylko w 2D?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w tym przypadku 1 krok w tyl, może oznaczać 2 kroki do przodu :)

Ja w Worms 3D grałem całe 20 minut. Więcej juz mi się nie chciało. A jak sobie przypomnę te godziny spędzone przy Armagedonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze - dla mnie liczyły się tylko wormsy 1 i 2 potem już taki przebajerzone a i 3d było przesadą... zobaczymy co nowego wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3D grałem tylko w demo ale po 5 minutach je wyłączyłem. Czemu? Celowanie, kamera. Natomiast przy 2D bawiłem się przednio ;) Ale niewiem czy już do tego wrócę bo nie mam z kim grać. Wszyscy już wydorośli i nie mają czasu :( Ja chętnie bym popykał :D Może kiedyś... z wnukami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy - brawo! Od kiedy przeniesiono Robale w 3D, stały się zupełnie inną, i szczerze mówiąc - mało grywalną grą. Wyścig technologiczny nie może usprawiedliwiać rujnowania grywalności i szczerze mówiąc - gdyby obok siebie na półce leżały Wormsy i Crisis, nawet za tę samą cenę - ja chyba zgarnąłbym Robale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ;) Czyżby ktoś przeczytał nasze komentarze do recenzji Worms 4 kilka dni temu :D
Jednak Team17 nie wszystkim sprawi radość- tak jak przypuszczałem, wszystkie planowane odsłony Robaków mają powstać na konsole, więc cóż mi, posiadaczowi PC, z tego... Boję się, że ostatnią częścią na PC była Mayhem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wormsów nigdy nie darzyłem wielką sympatią, ale jakbym miał wybrać to wziąłbym Armagedona bo w 3D dziwnie się gra. A tak w ogóle to kupiłbym Crisisa jak już miał bym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja bardzo polubiłem Wormsy w 3D, przypadły mi do gustu i ubolewam nad tym, że kolejne ich odsłony pojawią się tylko w 2D. :/

Chyba dzisiaj jest dzień niemiłych informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech pograłbym sobie na picu w wormsy znowu, ale mam lenia i nie chce mi sie płyty szukać, a i samemu się gra gorzej niż z kumplami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest odpowiednie podejście do tematu Worms.
Przyznam szczerze, że w singla Worms 3D grało mi się całkiem przyjemnie. Oczywiście po dwóch tygodniach klęcia na kamerę i sterowanie - ale się przystosowałem.
Natomiast po dziś dzień regularnie gram w Worms Armageddon na WormNecie. Jest to gra wiekowa, ale dzięki stylizowanej grafice w ogóle nie zestarzała się wizualnie, a grywalność nadal oscyluje w granicach trzystu procent normy.
A ponieważ gramy z kumpami z UAMu od długiego czasu w prawie tym samym składzie, wyrobiliśmy sobie już pewne nawyki. Np. tzw. RS (Runda Śmierci) na sam koniec - czyli pozbawiamy własne robale życia w jak najbardziej efektowny i śmieszny sposób. Jeśli ktokolwiek z ekipy WormNetu śledzi te rozgrywki, musi mieć przy RS niezły ubaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Jak wormsy to tylko 2d. te wszystkie w 3d to już nie to samo i nie ta sama grywalność. jestem za wyjściem w najbliższym czasie kolejnej części wormów w 2d :) Świetna gra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób co tak nie znosi robali w 3d, mówi mniej więcej tak:

"Grałem w demo, przez jakieś 5 minut po czym wyłączyłem"

No więc tak, przez 5 minut, nie da się ocenić jakiejś gry. Co prawda te wormy nie są najwyższych lotów, ale jeśli nie patrzeć przez pryzmat poprzednich części nie jest to zła gra. Sama kamera nie jest wcale taka straszna, idzie się przyzwyczaić. Ja też wolę wormy w 2D, ale 3D też mi się podobały. ucieszyłem się z tego newsa, więc pozostaje czekać na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za bardzo rozsądne posunięcie. Z drugiej strony zastanawia mnie co mogliby jeszcze wymyślić jeśli chodzi o silnik 2d... :\
Mogą zrobić w 3d animacje zgonów robaków ;] jak dla mnie jeden z przyjemniejszych momentów gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tym newsem wręcz zachwycony. Chyba po raz pierwszy słyszę, żeby jakieś studio posłuchało głosów fanów :). Tylko czy w dwuwymiarowych wormsach da się coś jeszcze wymyślić? O tym przekonamy się niebawem. Liczę na kreatywność T17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przypominają się stare czasy gdy kumple zlatywali sie, żeby pograć sobie na multiplayer w wormsy... .Jeszcze mam płytkę z wormsami world party(oryginał rzecz jasna) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :) Nie mam nic przeciwko Worms 3D, ale ta gra po prostu już nie wciąga tak jak 2D :) Po 30 minutach zabawy poszła niestety na półkę :( Cóż, co tu więcej pisać Wormsy w 2D miały wspaniałą grywalność, natomiast 3D tego czegoś nie ma i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować