Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - nowe tytuły za 2 tygodnie!

111 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 18:17, Mistic napisał:

Ktoś z CDP pisał.

I uwierz mi. Przed maturą z matmy nic człowieka nie pocieszy ;>



W sumie, ale taka karta graf. czy monitorek bo moze by opanował stres. Cos juz chyba nie bedzie dzis wyników. Godz. 18.23 to juz chyba za późno. Moze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek ogłosimy wyniki I etapu eXtra Konkursu (o ile nie będzie trzęsienia ziemi ;-).
A matura z matmy to nic w porównaniu z niektórymi egzaminami na studiach, np. z wytrzymałości materiałów czy badań operacyjnych :-D (ale jednak maturę wspomina się najmilej). Powodzenia i bądź dobrej myśli (nie dziękuj, bo zapeszysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:38, akne napisał:

W poniedziałek ogłosimy wyniki I etapu eXtra Konkursu (o ile nie będzie trzęsienia ziemi ;-).


No i elegancko, akurat jest święto mojej uczelni więc mam wolne i będe czatował ;P

Dnia 11.05.2007 o 21:38, akne napisał:

A matura z matmy to nic w porównaniu z niektórymi egzaminami na studiach


Zależy od punktu widzenia. Mature pisze się raz, a poprawka dopiero w następnym roku. Na studiach jest minimum 3 terminy, a w ramach porażki można się jakoś ratować warunkami czy punktami. No chyba, że u ciebie jest inaczej, nie wiem czy to co praktykuje sie u mnie to standard czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:38, akne napisał:

W poniedziałek ogłosimy wyniki I etapu eXtra Konkursu (o ile nie będzie trzęsienia ziemi ;-).

Chlip chlip - czyli jednak nie dziś :(
Może chociaż jakieś przecieki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:51, Evil Khan napisał:

Może chociaż jakieś przecieki ?


Nic nie wygrałeś :P

Więcej przecieków nie ma, przykro mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:54, Mistic napisał:

> Może chociaż jakieś przecieki ?

Nic nie wygrałeś :P

Więcej przecieków nie ma, przykro mi ;-)

Ale śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:38, akne napisał:

W poniedziałek ogłosimy wyniki I etapu eXtra Konkursu (o ile nie będzie trzęsienia ziemi ;-).
A matura z matmy to nic w porównaniu z niektórymi egzaminami na studiach, np. z wytrzymałości
materiałów czy badań operacyjnych :-D (ale jednak maturę wspomina się najmilej). Powodzenia
i bądź dobrej myśli (nie dziękuj, bo zapeszysz :-)



Tak tylko najpierw trzeba się na te studia dostać :)
Co do życzeń, nie dziękuje żeby nie zapeszyc :) Tylko szkoda, że w poniedziałek, myślałem że jutro, no ale. Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wczoraj kupiłem cztery gierki z tej serii... Niewiem jak będzie z kasą, ale jeśli będzie to zdecyduje sie na którąś z nich. Tytuły nie powalają ale zawsze to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:38, akne napisał:

W poniedziałek ogłosimy wyniki I etapu eXtra Konkursu (o ile nie będzie trzęsienia ziemi ;-).

Póki co trzęsienia ziemi raczej nie było (chyba że w Chinach). Czekamy z niecierpliwością na wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:34, Krauze napisał:

Ja czekam na Złote Edycje Baldur`s Gate lub Icewind Dale. Wiadomo może coś o tym kiedy beda????

Nic nie wiadomo, niestety musimy czekać, ja akurat czekam Na Baldur''s Gate wraz z dodatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, niestety musimy czekać, ja akurat czekam Na Baldur''s Gate wraz z dodatkiem ;)

>> Będzie Baldurs Gate znowu? Jakem niedoinformowany ;/
Ja niedawno odkurzyłem (dosłownie ;D) sobie Jedyneczkę i od miesiąca chyba czatuję w sklepach czy nie da się przydybać Dwójeczki z dodatkiemj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jeśli ma u nas wyjść ponownie seria gier na silniku Infinity to jedna z wersji musi koniecznie zawierać wszyskie te gry, ale w super mega wypasionym wydaniu. W sumie to mam wszystkie te gry w wydaniach premierowych, a Baldur''sy na dodatek w jeszcze jednym wydaniu, na DVD, ale jak będzie coś ciekawego to chętnie kupie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:20, awesome napisał:

> ----> awesome
> podobnie było z Enter the Matrix, który jeszcze z drugą grą ukazały się po 2-3 tyg od
pozostałych
> tytułów, pewnie koniec maja, początek czerwca


Za bardzo optymistyczna opcja. ja sie nie zdzwie jak wyjdzie kolejnym rzutem na jesieni.


będzie, będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować