Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - nowe tytuły za 2 tygodnie!

111 postów w tym temacie

W sumie już chciałem zamówić gierki, ale że wystawiłem na Allegro GTA:SA i poczekam może uda się pchnąć to akurat na 4gierki styknie:) a do tego może w końcu pokarzą nam te "kroki", które to miały sie niedawno ukazać w sklepie gram.pl... ale się chyba potknęły bo coś ich nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie już sobie zamówienie złożyłem. Do wysyłki trochę czasu, więc jakby się coś wydarzyło to na pewno zdążę jeszcze anulować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Stolarz13

> (...)czemu nie ma sagi Baldur''s Gate, Icewind Dale, no i Planescape Torment???Nie wszyscy kiedyś interesowali się grami i nie mogli kupić tych gierek mam tylko Baldur''s 2 i dodatek właśnie z EK.Może ktoś łaskaw byłby odpowiedzieć???sagi Baldur''s Gate, Icewind Dale, no i Planescape Torment???

Doskonale wiemy, ze jest ssanie na Sagi, wiec wydamy je, jak tylko pojawi sie taka mozliwosc. Pracujemy nad tym intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Clicku na stronie nr 2 przedstawiona jest lista wszystkich majowych nowosci, w sumie jest 9 gier, premiera 24 maja (moje urodziny xD). Oto pelna ista gier:

-Warhammer 40k Down of War - Winter Assault
-Shogun Total War
-Medieval Total War
-MotoGP 3
-Juiced
-Tony Hawk''s American Wasteland
-Trainz Railroad Simulator 2006
-Stubbs the Zombie
-Football Manager 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Adammo

Jakby to powiedzieć... w zasadzie to samo jest napisane w informacji prasowej, którą właśnie komentujesz. Ale dzieki, ze podtrzymujesz zainteresowanie :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba znów trzeba będzie się wybrać z paroma dyszkami do Media Markt, albo sobie zamówić w sklepie na gram.pl... :) Shogun I Medieval - rzecz obowiązkowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza Medievalem i Shogunem raczej nic więcej wartego mojej uwagi, ale fajnie, że jedna z najtańszych serii gier na rynku wzbogaca ofertę o kolejne tytuły. Oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, na pewno trzeba sobie kupić jakąś gierkę. Wakacje coraz bliżej, szkołę skończę z dobrym wynikiem (może paskek nawet będzie ^^), także myślę, że rodzice dadzą mi dodatkowy pieniądz na Medievala i Shoguna. Gry, które są klasykami, a ja nie miałem jeszcze okazji w nie pograć. Najwyższy czas to zmienić i pokazać, że jest się prawdziwym graczem. Żałuję natomiast, że nie ma chyba wcale żadnego RPG''a. Przydałaby się też jakaś gra z tego gatunku. Mam nadzieję, że następna edycja będzie bogata w gry fabularne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 17:19, Mario CDP napisał:

Doskonale wiemy, ze jest ssanie na Sagi, wiec wydamy je, jak tylko pojawi sie taka mozliwosc.
Pracujemy nad tym intensywnie.

To byłoby świetne, na pewno kupiłbym wszystkie wymienione gry, a kiedyś nie wiedząc jeszcze co to za gierki przeszedłem obok wszystkich obojętnie, a leżały sobie spokojnie na półce w sklepie. Ale kiedyś człowiek był głupi, a może tylko niedoinformowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli, że
1. Juiced: Szybcy i Gniewni
2. Warhammer 40,000 - Dawn of War: Winter Assault
3. MotoGP 3

trafią w zupełnie innym terminie ? Czy z parodniowym opóźnieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować