Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infernal - okiem Lucasa

40 postów w tym temacie

gierka naprawdę wciąga, szybka, dynamiczne starcia z przeciwnikami, ciekawa fabuła, dobra fizyka (np. ciała zabitych przeciwników czasem potrafią zaplątać się w jakieś kable wysokiego napięcia lub barierki - dosyć efektownie to wygląda i rzadko spotyka się to w grach). Grafika miła dla oka, może czasami zbyt cukierkowa ale ogólnie dobrze "wyważona". Bardzo dobrze wykonane są efekty świetlne, pogodowe i piekielnego strzału. Fajne są moce które dostajemy od pana diabła tzn. teleportacja (nawet w trzy różne miejsca), piekielny strzał (wzmacniający kilkukrotnie siłę rażenia), strzały zza węgła (niejako na oślep ale nie do końca), a zamiast szukania apteczek po prostu wysysamy resztki życia z poległych przeciwników. Oryginalne są również dialogi, szczególnie między Ryan''em a jego nowym pracodawcą. AI przeciwników jest ok, często chowają się za przeszkodami i nie pchają się wprost na linię strzału. Dodatkowo w Infernalu możemy spotkać miłe polskie akcenty jak na przykład polskie napisy na tabliczkach na ścianach czy bramach albo spolszczona nazwa jednej z misji.

Bardzo dużym atutem Infernala jest dobrze zoptymalizowany kod źródłowy gdyż przy naprawdę efektownej i bardzo ładnej grafice i niesamowitym cieniowaniu wymagania nie są duże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tej grze denerwuje to cholerne wysysanie ciał, trwa to długo i na dodatek ten błysk, na końcu tego procesu, doprowadza mnie do szału :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę widziałem w akcji i na tak niskie wymagania sprzętowe jest cudna. Ruszy nawet na słabym sprzęcie. Instalka zajmuje zaś niecałe 1,5 gb. >> mała, wielka rzecz :]
a jeśli chodzi o tekst, to jest przyzwoity xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:29, Lesz3yk napisał:

Ta bardzo dobra recenzja jest kolejnym dowodem na to, że gram.pl nie jest w żaden (no prawie)
sposób związane z CDP.



porycałem się ze śmiechu jak to przeczytałem. Swoisty znak czasów witryna dystrybutora udająca wortal robiąca recenzje. to takie "Zrób to sam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze w końcu mnie coś zadziwiło...
Dotychczas nie wiele czytałem o tej grze i myślałem, że to nic specjalnego. Okazuje się, że się myliłem.
Ale może niedo końca. Ponieważ najbardziej zdenerwowało mnie, to że nie można się swobodnie poruszać (co bardzo lubie).
No ale kończac moją wypowiedź powiadam, że chyba w tę giere nie zainwestuje. Wole poczękać na Wiedźmina. Myślę, że będzie o wiele lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metropolis Infernalem (imo lepszy tytuł to Diabolique) nie pobił swojego najlepszego dotąd dzieła Gorky 17 :)
Mając być super, jednak wyszło dosyć przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła recenzja. Grałem w demo Infernala i musze powiedzieć, że ta gra jest niezła, gra się bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem intro bodajże na Hyperze (a może na igtv ?) i widziałem moment "werbowania" tego pana przez szatana. Odniosłem wrażenie, że wzorowali się na podobnej sytuacji z Half-Life 2 (G-man i Gordon Freeman).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie: kupiłem se dziś Infernal i zainstalowalem go al po właczeniu gra strasznie mi sie tnie , ustawiam na minimalna rozdzielczość poniżej 600: 456 czy iles tak , wsystko n minimum i gra mi sie tnie/ skacze nie wiem jak to nazwac i tu moje pytanie co mam z tym zrobić? Mój sprzęt to geForce 7600 GT na szynie AGP , procek Athlon 5600 + , 2 GB RAM-u. Proszę o szybką odp. Na pewno nei chodzi o wymaganai bo graem kiedysw demo i dzialalo normalnie na przedzialce 1024 :786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:30, Tieru napisał:

Witam wszystkich mam pytanie: kupiłem se dziś Infernal i zainstalowalem go al po właczeniu


Hmmm....moze sciagnij sterowniki do karty graficzne + directx jesli nie masz najnowszego .Jesli gra nie ma nowego patcha tez go sciagnij .moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:33, jackass napisał:

> Witam wszystkich mam pytanie: kupiłem se dziś Infernal i zainstalowalem go al po
właczeniu

Hmmm....moze sciagnij sterowniki do karty graficzne + directx jesli nie masz najnowszego
.Jesli gra nie ma nowego patcha tez go sciagnij .moze pomoze

Grę mam z Kolekcji Klasyki. Nie wiem czy ma patcha ale jęsli tak to mozesz mi podac link do patcha bon ie moge znalezc.Sterowniki mam a diretx 9.0c jest w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 19:16, Tieru napisał:

Grę mam z Kolekcji Klasyki. Nie wiem czy ma patcha ale jęsli tak to mozesz mi podac link
do patcha bon ie moge znalezc.Sterowniki mam a diretx 9.0c jest w grze

Wersja z KK powinna być już spatchowana .Nie wiem co może być probleme .Czekaj na odpowiedź kogoś z głównego wątku o grze ewentualnie szukaj na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować