Zaloguj się, aby obserwować  
SSebaSS

Eurowizja 2007

162 postów w tym temacie

Najbardziej żałosny występ... to moim zdaniem występ Ukrainy.

Ale genralnie ten Konkurs z roku na rok schodzi coraz bardziej na psy:P

"polityczna poprawność", golizna, infantylne teksty piosenk etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha normalnie tarzałem się ze śmiechu widząc reprę Ukrainy. Ten facet z gwiazdą na głowie- duch złomowiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałam jedną piosenkę - Francji. I dalej juz nie byłam w stanie.
A teraz właśnie schodzę, na dół, słyszę jakieś znajome dźwięki :D Apocalyptica! Są świetni! W cholere z tą całą Eurowizją zostawic samą Apocalyptice! ;D Lordi w tamtym roku byli fajni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja to po prostu że-na-da. Za każym razem są jacyś ludzie co nie umieją śpiewać, mają beznadziejne piosenki i robią je na siłę. W tym roku Jet Set miał w sumie dobrą piosenkę i byłem niemal pewny że przejdą. Patrzę: nie przeszli tylko jakieśdzieci wojny z bułgarii itp z tymi piosenkami niemelodycznymi i darciem sie bez sensu ;/ A teraz patrzę i Serbia wygrała. Ten konkurs nie ma sensu bo nie liczy siępiosenka i choreografia tylko... no w sumie nie wiem czy cośsię liczy :/ Bardzo kiepsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ludzie - jak mogła wygrać ta Serbka, która ubrała się w jakiś mundurek szkolny? Na szczęście mój/moja faworyt/ka - Verka z Ukrainy zajęła drugie miejsce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Eurowizja to jeden wielki żal. Dziw, że The Jet Set nie przeszedł, bo to co wczoraj pokazali to żenada. Piosenki były kijowe, tylko kilka ujdzie w tłoku. Omg, czy naprawdę w tych krajach to jest na topie? A Ukraina (sreberka i mają drugie miejsce) i Francja (to różowe) to moi idole, kupię sobie ich płytę (ew. kasetę). Ja też kiedyś będę biegał w kółko w różowym garniturku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wyniki, oto one:

1. Serbia 268
2. Ukraina 235
3. Rosja 207
4. Turcja 163
5. Bułgaria 157
6. Białoruś 145
7. Grecja 139
8. Armenia 138
9. Węgry 128
10. Mołdawia 109
11. Bośnia i Hercegowina 106
12. Gruzja 97
13. Rumunia 84
14. Macedonia 73
15. Słowenia 66
16. Łotwa 54
17. Finlandia 53
18. Szwecja 51
19. Niemcy 49
20. Hiszpania 43
21. Litwa 28
22. Francja 19
23. Wielka Brytania 19
24. Irlandia 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i nie gruzja ;) kto tak mówił już wie, że miałem rację: talent + ladna otoczka ;) + dobrzy sąsiedzi = wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja jest po prostu żałosna.Z roku na rok coraz gorsza,piosenki niemelodyczne i bez sensu.
Nie wiem co jest brane pod uwagę w ocenianiu ale to kryterium jest naprawdę dziwne.
Ja osobiście nie znałem żad-ne-go zespołu który występował-ew."Vanilia Ninja" ale to tylko z nazwy.
Przecie Polska ma tyle dobrych zespołów,to musieli wybrac jakiś dziadowski przez nikogo nie znany zespół "Jet Set".Co to wogóle jest?Ja naprawdę nie rozumiem tego konkursu.Mógłby być taki fajny i prestiżowy(bo nazwa zobowiązuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:25, SSebaSS napisał:

24. Irlandia 5

Tragedia, biorąc pod uwagę, że to był jeden z niewielu zespołów, który muzycznie coś zaprezentował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie: ile pkt. dała Polsce Irlandi i Wielka Brytania?? Bo nie mogłem oglądać, imprezka byyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:18, Gul4sH napisał:

Mam pytanie, a mianowicie: ile pkt. dała Polsce Irlandi i Wielka Brytania?? Bo nie mogłem oglądać,
imprezka byyła ;)

Sam też oglądałem tylko skróty na końcu, ale zdaje się, że Polski nie było w finale ^^ A jeśli chodziło Ci o to, ile my komu daliśmy pkt - wiem tylko tyle, że 12pkt poszło do Ukrainy...Żenada, ale dla mnie zrozumiała - w końcu wspólna organizacja Euro zobowiązuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię Eurowizji zamiast takich głupot TVP powinno transmitować np. targi E3 albo coś w tym rodzaju;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni i po Eurowizji na szczęście. Coraz niższy poziom, coraz mniej mi się podoba. Wczoraj wolałem włączyć TVN i obejrzeć fajną komedię lecącą w tym czasie niż Eurowizję. Oczywiście trochę obserwowałem, ale na prawdę nie wyglądało to fajnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować