Zaloguj się, aby obserwować  
SSebaSS

Eurowizja 2007

162 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 12:02, ko?nik napisał:

Ni i po Eurowizji na szczęście. Coraz niższy poziom, coraz mniej mi się podoba. Wczoraj wolałem
włączyć TVN i obejrzeć fajną komedię lecącą w tym czasie niż Eurowizję. Oczywiście trochę obserwowałem,
ale na prawdę nie wyglądało to fajnie ;(


Ja od dawna nie oglądam Eurowizji. Nie chce mi się oglądać, jak jakiś pseudopiosenkarz śpiewa nieładną piosenkę i za nią zdobywa wygraną. Po za tym ja też oglądałam na TVN fajną komedię...Pamiętasz jeszcze ten moment, kiedy...Boże, to jest tak śmieszne, że nie mogę tego napisać:D!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!!
ogladałem wczoraj Eurowizję moja wrazenia;
to juz nie program ktory kreuje jakies talenty ale jakis cyrk. żenada, po prostu zal patrzec
co rok to gorzej na scenia pojawaja sie kolesi w strojach kosmitóe i takie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:22, Vaerinammi napisał:

A teraz właśnie schodzę, na dół, słyszę jakieś znajome dźwięki :D Apocalyptica! Są świetni!
W cholere z tą całą Eurowizją zostawic samą Apocalyptice! ;D Lordi w tamtym roku byli fajni
:D

Um... chcesz powiedzieć że na eurowizji była Apo? O maj gad... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem Eurowizję. Moim zdaniem Serbia zaśpiewała nieźle, choc wolałbym, żeby wygrała Białoruś. Podabała mi się też Turcja, Islandia i Szwajcaria (te dwie ostatnie brały udział w półfinale, ale nie przedostały się dalej). Szkoda, bo były to szybkie, dynamiczne i miłe dla ucha piosenki. Polska na tle tych piosenek wypadła raczej słabo i pozostaje nam czekac na kolejny konkurs Eurowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem? xD
"Piosenka" Ukrainy wwierciła mi się w mózg xD
TANZEN!

Apropo Serbii: Wokalistka wyglądała jak gruba Szczuka xP Ale głos miała niezły ;) i wygrała zasłużenie, chociaż IMHO Irlandia była lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trzeba przyznać, że Verka Serdiuchna jest po prostu świetna. Słucham tej piosenki cały czas i mam wywierconą dziurę w mózgu, tak to działa. Szkoda, że nie wygrała, ale byłyby jaja xD. Może to jakiejś wartości artystycznej nie miało, ale za to oryginalnością wygrywa ze wszystkimi.

A Serbia wygrała niezasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:18, toolek napisał:

chociaż IMHO Irlandia była lepsza ;)


Jakoś tego nie docenili - najmniej punktów ze wszystkich państw (3 bodaj) ;). Na Eurowizji nie wygra nigdy ten, kto zagra piosenkę z elementami tradycyjnej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:26, Lord FANat1c napisał:

Jakoś tego nie docenili - najmniej punktów ze wszystkich państw (3 bodaj) ;). Na Eurowizji
nie wygra nigdy ten, kto zagra piosenkę z elementami tradycyjnej muzyki.

Tak prawda niestety ;)
W ogóle poraził mnie dyskotekowy poziom eurowizji. Z roku na rok coraz gorzej :/ ((Ukraina się nie liczy xP Ukraina rządzi! xD))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:29, toolek napisał:

Tak prawda niestety ;)
W ogóle poraził mnie dyskotekowy poziom eurowizji. Z roku na rok coraz gorzej :/ ((Ukraina
się nie liczy xP Ukraina rządzi! xD))

To i tak wina tych co rządzą preselekcjami w danych krajach. Czemu nie zrobić czegoś w stylu Idola/Szansa na Sukces, tylko z góry przyjmować byle jakich wykonawców, bez castingów. Po za tym nie wierzę, że taki Wiśniewski w poprzednim roku miał aż takie poparcie wśród młodzieży (tej piosenki ani raz w radiu nie usłyszałem).

Ps.Nie kapuję tej Ukrainy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja była dużo, dużo lepsza zanim oddali głosowanie w ręce publiki :/ Jury przynajmniej miało jakieś standardy.

Dnia 13.05.2007 o 14:35, Lord FANat1c napisał:

Ps.Nie kapuję tej Ukrainy :D.

Co w tym nie kapujesz? xD Verka Serduchkova wymiata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:24, Adamzzz napisał:

Nie no, trzeba przyznać, że Verka Serdiuchna jest po prostu świetna. Słucham tej piosenki cały
czas i mam wywierconą dziurę w mózgu, tak to działa. Szkoda, że nie wygrała, ale byłyby jaja
xD. Może to jakiejś wartości artystycznej nie miało, ale za to oryginalnością wygrywa ze wszystkimi.



Ekhm to jest ON z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:49, M1k3 napisał:

Ekhm to jest ON z tego co wiem.


ON, ONA czy ONO - wiadomo, że wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiata? Chyba miotłą kurz...
Porąbanym drag queen mówimy stanowcze NIE!

Normalnie ta eurowizja to tragedia, z roku na rok coraz gorzej, wolałem wczoraj obejrzeć "Piniondze to nie fszystko :P" zamiast tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrały same błazny, najbardziej dziwi mnie drugie miejsce Ukrainy i ich mega-robo-błaznów... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:59, Madt napisał:

Wygrały same błazny, najbardziej dziwi mnie drugie miejsce Ukrainy i ich mega-robo-błaznów...
;/

Pewnie chcieli zrobić jak rok temu Lordi. Tamci przebrali sie za jakieś stwory to może jak w tym roku sie przebierzemy to wygramy. Ale jednak i całe szczęście nie wygrali. W ogóle piosenka Ukrainy to jakieś Disco Polo. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz się dowiaduję, że była Apocalyptica, i że nie ogląałem, to... :(. Przy okazji można bybyło pośmiać się z błaznów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenkę Ukrainy śpiewał komik. Ten sam co z Wiśniewskim się przebrał xP
Ludzie, trochę dystansu i poczucia humoru. Ta piosenka nie miała z założenia wygrać. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować