Zaloguj się, aby obserwować  
Skater1

Nasze PSP

9 postów w tym temacie

jaka jest opinia na temat Sony PlayStation Portable? Jakie sa jego wady i zalety? Jakie macie gierki, czy oceniacie je pozytywnie, negatywnie, srednio?


Blagam, nie zjezdzcie mnie. Nie jestem spamerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, sorry, ale zapomnialem cos od siebie dodac:

NFS MW na PSP=dno. Zabrali drift, drag, swobodna jazde po miescie (chociaz w M1 powiedziano mi, ze jest 0.o).

Ostatnio zakupilem Pursuit Force i WRC Rally Championship. Bardzo ladnie zrobione, piekna grafa. Pursuit Force troche za trudne, nie moge se poradzic juz w 2 serii zadan w career.

No czekam na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 21:52, Vytrix napisał:

Nie jest drogi! PSP jest tani, a to co oferuje jest warte 6000 zł.

Skąd takie wyliczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6000 tys może nie ale napewno do niego sporo dopłacają, po drugie palmy które oferują 2 razy mniej (wyswietlacz czy bebechy) sprzedawane są 2 razy drożej, jedyny ich plus to klawiaturka, któr do psp juz także mozna dokupić. Sam zastanawiam sie nad kupnem psp, po pierwsze jest to sprzęt z niesamowitymi możliwościami -> filmy, gry,mp3, internet, hombrew ;p (wszystkie stare hity !), oraz programy uzytkowe. Wkrótce gps, w japonii mają już telewizję na psp ... sporo tego, a niezapominajmy że psp nie ma nawet roku ! Ilość hombrew ciągle sie rozszerza dzięki temu psp uzyskuje coraz to nowe mozliwości (np. pilot do telewizora XD ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować