Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniszcz spam – dosłownie

43 postów w tym temacie

Hehe, liczy się kreatywność ;-). Ciekawa maszyna...

Dnia 11.05.2007 o 15:53, gothicsheep napisał:

Moim zdaniem imanie się takich sposobów na wyniszczenie spamu to lekka przesada i paranoja.
Przecież teraz prawie we wszystkich kontach mejlowych, nawet jak spam dochodzi, to jest wrzucany
do odpowiedniego folderu, a następnie kasowany. Jeśli jednak takiej opcji nie ma, to co nam
szkodzi poświęcić te parę sekund? W porównaniu ze stratą pieniędzy na budowę takich maszyn
pokroju Spamtrap - nic...


Za to rozwalają mnie ludzie tutaj [akurat sorry gothicsheep], którzy w ogóle nie przyjmują tego jako żart. Przecież oczywiste jest, że nikt tego nie zrobił po to, żeby zniszczyć w ten sposób spam. To trzeba brać bardziej z uśmiechem na twarzy, niż z patrzeniem na punkt ekologiczny. Nie każdy będzie przecież takie coś budował. Czy jak na "Śmigusa Dyngusa" oblewają się [nie tylko dzieci] ludzie wodą, to też patrzycie na to, jakie koszty są ponoszone? Jeżeli tak, to współczuję, możecie iść, policzyć sobie, poczytać książki i zostać w domu, w końcu po co jechać coś pozwiedzać - tylko kasę się traci a i środowisko się zatruwa! [Bo jak gdzieś pojedziemy, to zanieczyszczamy itd.].
Tzn. ta reszta część była do ludzi, którzy wcześniej pisali, że to nieekologiczne; do Gothica [akurat ostatni byłeś, więc odpowiedziałem na Twój post ;p] była skierowana głównie myśl z tym, żeby to jako żart brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja mam lepszy pomysł. Zamiast marnować tusz i papier trzeba by napisać skrypcik, który spam odbija do nadawcy... Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydatność tego sprzętu oceniłbym na równi z wyjątkowo drogim, gumowym, piszczącym kurczakiem do ściskania na rozładowanie agresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:32, Fumiko napisał:

E tam, ja mam lepszy pomysł. Zamiast marnować tusz i papier trzeba by napisać skrypcik, który
spam odbija do nadawcy... Co wy na to?


Zważając, że spam wysyła się podając nieistniejące adresy email, to nadawcą spamu kompletnie zwisa, czy będziesz go do nich odsyłał. Co najwyżej przyczynisz się do jeszcze większego zapchania sieci niepotrzebnymi danymi.

A pan ma doskonały pomysł... na marnowanie papieru. Nie ma to jak wyrzucać kolejne zgrzewki papieru po to aby zaistnieć w internecie. Papier ekologiczny? Nic takiego nie ma miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:29, Choinix napisał:

"Za to rozwalają mnie ludzie tutaj (...), którzy w ogóle nie przyjmują tego jako żart... " - i do końca, całość.


Amen.

Wpadaj częściej na Gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe cacko! A ma wbudowany laser? Może jeszcze wiąże krawaty?
czego jeszcze ludzie nie wymyślą... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... Tak się spytam - po co w ogóle drukować spam? O_o Niby papier się nie marnuje - ale po co marnować tusz? To jest bezsensu... Na koncie pocztowym jest folder do spamu i niech on tam trafie, lecz po jaką cholerę go drukować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie walczyć ze spamem? Kupcie sobie niszczarkę do papieru i niszczcie ulotki ze skrzynek, ale tych "realnych". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda papieru na drukowanie, zabawka raczej nie dla wszystkich... bo można założyć konto na gmailu i problem rozwiązany-zresztą ktoś już to wyżej napisał. Zamiast wymyślać absurdalne niszczarki spamu- likwidujcie go bardziej w konwencjonalny sposób... może czas na resocjalizację? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:29, Choinix napisał:

Hehe, liczy się kreatywność ;-). Ciekawa maszyna...

Podciągając sprawę pod ten aspekt, to faktycznie - pomysł dosyć oryginalny ;).

Dnia 11.05.2007 o 16:29, Choinix napisał:

Za to rozwalają mnie ludzie tutaj [akurat sorry gothicsheep], którzy w ogóle nie przyjmują tego jako żart.

Nie no, spoczek :). Każdy ma swój punkt widzenia i o to chodzi. Ty odebrałeś to jako żart, ja natomiast potraktowałem ten wymysł inaczej, nieco aluzyjnie. Akurat taki, a nie impuls pokierował mną w tamtym momencie ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh sam mam jeszcze coś podobnego, raczej robiłem :]
Brałem drukarkę, podłączałem ją do kompa i prądu, brałem także niszczarkę(to co papier mieli, mam to na końcu języka), którą też podłączam do prądu. Układam drukarę i niszczarkę, tak żeby z drukarki wszystko wpadalo do niszczarki :]
Potem mielenie papieru...
Ale ten modle na zdjęciu jest bardziej efektowny, odrazu widać ile się zmieliło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha szacunek dla tego człowieka, takich ludzi cenię :D Szkoda że nie na sprzedaż bo chętnie bym wspierał taką inicjatywę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować