Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Największe hity na PS2 i PSP dostępne w ofercie sklepu gram.pl!

42 postów w tym temacie

No wreszcie gry z playstation ;], ,mam nadzieję że w przyszłości będę właśnie tutaj zaopatrywał się w gry na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Już są! Największe hity wydane przez Sony na PlayStation 2 i PlayStation Portable od dziś w sklepie gram.pl! Prócz gier w sprzedaży dostępne są także konsole. Nie przegap okazji i poznaj magię produkcji, które nigdy nie ukazały się na PC-tach!

Przeczytaj cały tekst "Największe hity na PS2 i PSP dostępne w ofercie sklepu gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj dobrze, że się staracie, ale ceny mocno zawyżone imho. Swoje PSP kupowałem niemal pół roku temu i dałem za nie 749zł. Nie była to żadna okazja, ani tani sklep internetowy - normalny zakup w EMPiKu. Przykro mi to mówić, ale ceny naprawdę odstraszają. Ridge Racer już od dawien dawna jest w Platynie i obecnie kosztuje coś koło 50zł - ja za swojego kupowanego w tym samym czasie co konsola dałem 69zł. Chętnie bym skorzystał z oferty i kupił na przykład Loco Roco, ale w innym, popularnym sklepie internetowym grę można dostać za dosłownie 40% ceny z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie.. już myslałem ze sie nie doczekam. Co prawda nowych gier niewiele, ale PES 6 za 109 zl... Kurcze czemu mi ktos zwinął sprzed nosa?? Niemniej dobry pomsyl i mam nadzieje ze gier na PSP bedzie na gram.pl coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to pojawienie się gier na PS2 w sklepie Gram.pl, to żadna rewelacja, biorąc pod uwagę ceny. God of War za 100zł? W Empiku można kupić za 50. Podobnie przepłaca się po 2-3 dychy na takich tytułach, jak Tekken 5 czy SoulCalibur 3... Sam PS2 też droższy o 4 dychy... Ech, nie do końca rozumiem ten krok. Można liczyć na jakieś sensowniejsze ceny, czy też tak to na razie zostanie?


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ceny nawet konkurencyjne, ale:

Final Fantasy X Cena już od: 99,90 zł
God of War Cena już od: 99,90 zł
Gran Turismo 4 Cena już od: 199,90 zł(!!!)

Najbardziej powala to ostatnie, zwłaszcza, że gra ma już ponad 2 lata i jest w platynie - na allegro można kupić już za 40zł, w sklepach ok 69-79zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat zamietrzam w najbliższym czasie kupić sobie PSP, a tu taka niespodzianka :) Ale zaglądam do sklepu: WTF? 8 stów za base pack? Ktoś tu chyba próbuje graczy mocno naciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy X Cena już od: 99,90 zł??? Tydzień temu kupiłem sobie w sklepie za 59.00zł:D
ale duży plus dla cp-procject za dystrybucje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytanka do CDP:

1. "Kingdom Hearts 1" - jest to wersja premierowa, czy platinum?
2. Czy jest szansa na pojawienie się w sklepie gram.pl "God of War 2 - Special Edition (2DVD?)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem, ale nie sposób nie skomentować tej "akcji" ... Ceny są wyssane z palca i zakupy u was zrobi ktoś kto chyba nie ma zielonego pojęcia o cenach na rynku ... Oczywiście WPLNów do zmniejszenia ceny użyć nie można ... ogólnie zajefanie ... bravo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować