Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Największe hity na PS2 i PSP dostępne w ofercie sklepu gram.pl!

42 postów w tym temacie

Zawsze broniłem sklepu gram.pl... ale teraz to przegięliście i to mocno... wgniotło mnie w beton :\
za waszą cenę PSP kupiłem... Wii w MM. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:59, Flagellant napisał:

Hmm... Ceny nawet konkurencyjne, ale:

Final Fantasy X Cena już od: 99,90 zł
God of War Cena już od: 99,90 zł
Gran Turismo 4 Cena już od: 199,90 zł(!!!)

Najbardziej powala to ostatnie, zwłaszcza, że gra ma już ponad 2 lata i jest w platynie - na
allegro można kupić już za 40zł, w sklepach ok 69-79zł...


Hmm, mogę spytać, skąd wziąłeś takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo pięknie że pojawiają się gry na moje kochane PSP - ciekawe tylko czy dożyję czasów o których wspominał jeden z przedmówców: kiedy gry na PSP będą w jakiejś extra klasyce, albo chociaż za 50zł. Obecne ceny są MOCNO zaporowe, bo za ciekawy tytuł należy wyłożyć 200zł... znaczy się 6 gier i mam Xbox360 (do którego też nie dostanę żadnej gry bo drogo :( ). Eh chyba nie ma co smucić tylko trzeba się cieszyć, że chociaż na pieca mamy gry w boskich cenach - szkoda tylko że tak mało osób to docenia i wspiera piractwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, zawsze chciałem mieć ps2 i bijatykę tekkena 5 właśnie na tą konsolę. A teraz w takiej cenie no naprawdę bardzo fajnie,szkoda tylko że jakoś mnie jednak do tych konsol nie ciągnie :) Jedynie to lubię zagrywać się w tekkena z kuzynami ;P A psp też ma mój kuzyn i bardzo sobie chwali, w tym grę Daxter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rozumiem że trzeba jakoś sobie odbić koszty związane z grami naprawdę tanimi w waszej ofercie ale do stu piorunów GT4 za 69 PLN ?? No i Killzone za 79 PLN?? Może to po prostu błąd, literówka, niewyobrażalnie głupi żart newsmana? Killzone kupiłem 3 miesiące temu za 29 PLN a GT4 kosztowało mnie 49 PLN i nie napisze gdzie to nabyłem bo by się pojawiły podejrzenia o stronniczość. Mówiąc szczerze, porządnie sie wygłupiliście.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah! Locoroco za 199? :D W Białymstoku w sklepie konsolowym nówka za 159zł + cena do negocjacji... Zaś te gry na PS2 są w takiej cenie w empiku. O cenach na allegro już nie wspomianam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena za psp mnie rozwaliła. Zwykła przyzwoitość wymaga by cena ta nie była wyższa niż sugerowana cena detaliczna sony, która teraz wynosi jakieś 650 pln (czyli za tyle można kupić w praktycznie każdym sklepie nawet w zabitych dechami dziurach). To tak jakby hipermarkety sprzedawały piwo po wyższej cenie niż sugerowana (pomijam fakt że sprzedają zawsze za dużo niższą cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hity na PS2, moim zdaniem, to God Of War I i II =D =D =D To jest świetna gierka :)
A co do cen samej konsoli to trochę drogo mi się wydaję, bo w Media Center w Hipernovej można kupić bodajże, za 398 zł jeśli dobrze pamiętam, ale cena na 100% nie przekracza 400 zł. W moim mieście przynajmniej. A co do cen gier, to niektóre tytuły widziałem o kilkadziesiąt złotych tańsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na aukcje na allegro - ludzie sprzedają PS2 + 2 pady (czasem bezprzewodowe) + karty pamięci + gry (od kilku do nawet 6!) za niewiele mniej niż 400zł. Ogólnie nie rozumiem takiego zagrania - przecież nikt tutaj tych gier nie będzie kupować, bo i po co, skoro na allegro i w Media Markcie są ceny niższe o kilkadziesiąt - kilkaset zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:00, SHADOW-XIII napisał:

- LocoRoco za 200zł ? Przypadkiem nie wchodzi teraz wersja Platinium w cenie ok 70zł ?! LOL


Jeszcze chyba nie wyszło. Za to spójrz na Ridge Racer. Ten tytuł był chyba pierwszym który do Platyny trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować