Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl i ASUSa - rozstrzygnięcie rywalizacji!

81 postów w tym temacie

Buuuuu... Ja chcę kartę!!! Mamo!!! :P

Niby coś wygrałem, a jednak nic. Gry raczej nie kupię, bo to nie moje klimaty, a w przypadku książki zniżka jest znikoma. Wolałbym wygrać samą książkę, bo kod pewnie się zmarnuje. :)

Zarówno mój screen, jak i odpowiedź na 3 pytanie (jak teraz widzę te literówki... ja chcę to edytować i poprawić! :P) zostało wyróżnione, ale brakuje dużo do najlepszych prac. Teksty Lord Ya i mrbabci mnie po prostu rozwaliły. :) A sprawę ze screenem sobie olałem i poszedłem na łatwiznę. Zresztą mój pomysł nie był wcale tak oryginalny jak na początku myślałem. :)

A, i oczywiście zwycięzcom gratuluję. Ciekaw jestem jak Qbczyk odpowiedział na 3 pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatkało mnie i dopiero teraz odetkało. Wciąż przecieram oczy ze zdumienia, nie wierząc, że to właśnie ja :) A jednak stało się. Dziękuje.
Gratuluje pozostałym zwycięzcom, a przegranym życzę sukcesów w przyszłych konkursach.

Dnia 11.05.2007 o 21:08, Lord Ya napisał:

> co ciekawe - glowny zwyciesca (Qbczyk) jeszcze nic nie napisal - czekamy ;-).

Jeżeli to on jest na zwycięskim zdjęciu (widać wysłał je jakiś jego kolega), to ja się nie
dziwię, że nic nie pisze ;). Ciekawe czy regulamin przewiduję co z nagrodą, gdy zwycięski stalker
polegnie podczas wykonywania części zadania konkursowego?


Ale ja wciąż żyje :)

Dnia 11.05.2007 o 21:08, Lord Ya napisał:

>ahahaa mama zabije Cie za ten ketchup na dywanie:)


To nie mama tylko tata, napisane w języku rosyjskim (zdjęcie trochę nieostre i niedobrze widać). To nie dywan tylko beton. To nie ketchup tylko zmiksowany barszcz z miodem, mąką i wodą =) Można takie przepisy na sztuczną krew znaleźć w internecie.

Dnia 11.05.2007 o 21:08, Lord Ya napisał:

>Ciekaw jestem jak Qbczyk odpowiedział na 3 pytanie :)


Krótkie w porównaniu z innymi. "Jeden Stalker wystarczy. Wchodzę z nim do sklepu komputerowgo, żądam
nowej karty graficznej i wychodzę. To wszystko!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zapłacili a ja słyszałem że oni silnik graficzny ściągnęli z dooma 3 i half lifa 2 i Id wzięła w obroty tą sprawę i mogą jeszcze nieźle wybulić za ściąganie czyichś projektów hehe.

A prawidłową odpowiedziom powiano być w drugim pytaniu 40tys lat bo oglądałem program o Czarnobylu i nie wiem z skąd te dodatkowe 8 hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbczyk - gratuluję! Have fun, że tak powiem.

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo się cieszę. Wygrane, w moim przypadku, to rzecz na tyle rzadka, że aż mnie to zdziwiło. Niemniej jednak zniżka się przyda. Będzie pretekst, żeby wydusić kasę (Mama, to taka okazja! XD).

No cóż, mam pewną prośbę.
Mógłby mi ktoś przybliżyć jak otrzymam ową zniżkę, jak jej będę mógł użyć, itp.? Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeezuniu, wyróżnienie! Szkoda, że S.T.A.L.K.E.R.a już mam. Tak czy siak się cieszę :D Chociaż jedna wątpliwość - co do tego pytania z radiacją. Gratuluję zwycięzcy, bo pomysł bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy i wyróżnionym (w tym sobie ;) a pozostałym życzę powodzenia w przyszłych konkursach ;]

bialas.102 - myślę, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać maila od Pracowników CDP w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wet91 -> Zawsze możesz komuś ten kod podarować. :)

Remember_The_Name -> Cóż, w sumie masz rację. Pozostaje ino czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkurs był super, na dodatek trafiło mi się 50% :)
gratulację dla reszty zwycięzców,
wyłamię się co prawda, gdyż IMO najlepszą fotkę zaprezentował zypel, za to zwycięscy, to nie sposób odmówić mu inwencji twórczej :)


oby jak najwięcej tego typu kreatywnych konkursów panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:08, Lord Ya napisał:

> co ciekawe - glowny zwyciesca (Qbczyk) jeszcze nic nie napisal - czekamy ;-).

Jeżeli to on jest na zwycięskim zdjęciu (widać wysłał je jakiś jego kolega), to ja się nie
dziwię, że nic nie pisze ;). Ciekawe czy regulamin przewiduję co z nagrodą, gdy zwycięski stalker
polegnie podczas wykonywania części zadania konkursowego?


kolega wezmie ta karte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:00, Qbczyk napisał:

Zatkało mnie i dopiero teraz odetkało. Wciąż przecieram oczy ze zdumienia, nie wierząc, że
to właśnie ja :) A jednak stało się. Dziękuje.
Gratuluje pozostałym zwycięzcom, a przegranym życzę sukcesów w przyszłych konkursach.


> > co ciekawe - glowny zwyciesca (Qbczyk) jeszcze nic nie napisal - czekamy ;-).
>
> Jeżeli to on jest na zwycięskim zdjęciu (widać wysłał je jakiś jego kolega), to ja się
nie
> dziwię, że nic nie pisze ;). Ciekawe czy regulamin przewiduję co z nagrodą, gdy zwycięski
stalker
> polegnie podczas wykonywania części zadania konkursowego?

Ale ja wciąż żyje :)


czyli to wszystko fake? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 19:57, Coristo napisał:

oby jak najwięcej tego typu kreatywnych konkursów panowie!


Oby więcej konkursów, w których coś wygramy, tak? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:04, bialas.102 napisał:

> oby jak najwięcej tego typu kreatywnych konkursów panowie!

Oby więcej konkursów, w których coś wygramy, tak? xD

no ba xD
ale fakt faktem, że w porównaniu do "reakcji łańcuchowej" tej konkurs był zdecydowanie bardziej interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łojejku wygrałem rabt na gierke hehehehe thxc wielkie ;] wspaniały dodatek fo mojej maturki hehe polak ustny 20/20 <faja> heheh e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow,przesyłka wczoraj przyszła.I co moim oczom się ukazało w kartonie? Karta graficzna, tak jak było pisane + 2 mega zajefajne niespodzianki. Jesteście górą! Dziękuje.
Gramowicze bierzcie udział w każdym konkursie! To się opłaca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować