Zaloguj się, aby obserwować  
Arkads

- Guild Wars 2 - Czego oczekujecie po tym tytule?

8 postów w tym temacie

No więc widzę że coraz więcej powstaje tytułów o tym czego oczekuje się po nowych grach. Gra ma wyjść w roku 09-10. A beta testy publiczne mają się rozpocząć 2008 roku. Tylko czekać :).

Czego ja oczekuje?

- żeby gra nie wyszła tylko na DX10
- nowe rasy (podobno dostepne już w dodatku do jedynki pt. "Eye of the North"
- od razu dostepny cały świat
- duży świat, taki strasznie

No i ogólnie, postep technologiczny pójdzie naprzód, fizyka w grach ( nie, nie lekcje :)), lepsza grafika, wszystko lepsze :)

Ja chcem Guild Wars 2 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak!!!! Chcemy GW 2 mam nadzieje że gra ciągle nie będzie wymagała płacenia abonamentu :D
Panowie z ArenaNet powinni jeszcze bardziej rozwinąć w grze system pvp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, też mam nadzieję że bez abonamentu, ale tera gdy wszystkie mają ( Wow, Lineage, LotR:O etc. ) może się to stać prawdą, okrutna, ale prawdą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:33, Arkads napisał:

Tja, też mam nadzieję że bez abonamentu, ale tera gdy wszystkie mają ( Wow, Lineage, LotR:O
etc. ) może się to stać prawdą, okrutna, ale prawdą. :/


Wątpie,że będzie abonament. Bo przez to GW2 by straciło na popularności a tego chyba ArenaNet nie chce :P,choć WoW też jest popularny(chociaż ma abonament) jednak gra bez abonamentu to jest ikona GW i chyba ArenaNet jej nie usunie :],jednak kto wie ludzie różne rzeczy robia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, WoW ma abonament, ale i tak ma większą liczbę graczy. Za plusy można uznać rozbudowane uniwersum Warcraft, bo jak tak kultowa gra jak Wacraft III, i to jeszcze w MMO popularności zdobyć nie mogła. Ale mam nadzieję że GW2 przebije WoW, choć to wiązać się będzie z tym, że GW2 zacznie od zera, bo oknta z GW1 do GW2 przenieść się chyba nie będzie. Za plusy w WoW uznaje wybór rasy, co w GW2 by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować