Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

David Yarnton podsumowuje 5 miesięcy Wii w Wielkiej Brytanii

24 postów w tym temacie

pepsi

W ciągu pierwszych pięciu miesięcy sprzedaży Wii w Wielkiej Brytanii kupionych zostało 438 tysięcy egzemplarzy konsoli. Władze Nintendo twierdzą, że zainteresowanie Brytyjczyków nową platformą przerosło ich wszelkie oczekiwania.

Przeczytaj cały tekst "David Yarnton podsumowuje 5 miesięcy Wii w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające że w Polsce jeszcze nikt nie wie jak na tym zarobić. Lokalny dystrybutor to idiota i dlatego ceny mamy takie a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ładny wynik DS''a. Ok. 1.5% ludzkości go posiada :D
Ale z Wii się śmieli wszyscy , że to niewypał będzie. A to hicior na miarę PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"i jest całkiem tania"
YYYY ??? W porównaniu do czego ? Wii- 1099 PLN, Xbox 360- 1199 PLN... (dane ultima.pl). Wii ma trochę pod górkę na starcie. Inne konsole dostają tytuły od początku dedykowane na sprzęt (przeważnie). Wii dostaje porty z PS2, z dorzuconym nowym sterowaniem. I już deweloperzy chwalą się jacy to oni super są. Coś czuję, że trzeba będzie poczekać na drugą falę gier na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, widziałem na allegro PS3 za 1699 zł :P Co nie zmienia faktu, że ludziom chyba bardziej przemawia oryginalne sterowanie niż taka grafika niż np. w Motorstormie. Osobiście stawiam grafikę i grywalność nieco wyżej niż sterowanie, ale ja jestem malutkim promilem społeczeństwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznać że jestem jakiś dziwny ale ja bym kupił Wii dla samej usługi Virtual Console (gdyby można było rejestrować się w polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Ufo2. Dawno nie odwiedzałem Gameonly i chyba muszę to zmienić :) Jeżeli ktoś rozsądny weźmie się za promocję tej konsoli w naszym kraju to już wiem w jaką konsolę zainwestuję. Choćby dla Virtual Console:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować