Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - dlaczego NY?

97 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 12:07, donaan napisał:

Lista zakupów na ps3: GTAIV, Assasins Creed, FFXIII,SW DFU + tytuły o których zapomniałem xD

Właśnie: GTA IV to jeden z powodów dla którego zakupie w przyszłości PS3, do tego dojdzie MotorStorm i coś czego jeszcze nie ma i pół roku grania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham serię GTA:
- GTA za za pomysł i godziny spędzone przed monitorem
- GTA 1969: London za klimat zmierzchu ery "dzieci-kwiatów"
- GTA 2 za misje
- GTA 3 za nową jakość i grywalność
- GTA VC za całokształt i KLIMAT
- GTA SA za rozmach

W LCS nie grałem, a w VCS grałem zbyt mało by wypowiedzieć się konstruktywnie.

"Czwórka" po prostu nie może zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden, problem dla fanów GTA, mianowicie żeby w pełni się nią cieszyć trzeba mieć maszynkę sony bo według ostatnich doniesień wersja na xboxa 360 będzie miała spore cięcia ze względu na słabą wydajność w/w konsoli, podstawowym problemem jest to że podstawowa wersja xboxa nie ma wbudowanego dysku twardego co bardzo komplikuje prztwarzanie danych, no i czytnik dvd to nie bluray, sporo miejsca brakuje, a komplikacje z werją na xbox nie wróżą dobrze ewentualnej wersji na PC o której nie było ani słowa.
Osobiście kupiłem swoją konsolkę dla MGS 4, Assassin''s Creed i GTA 4 i teraz tylko czekam na premiery :P

A żeby nie było że pisze jakieś farmazony:
- http://gry.onet.pl/1529703,,Xbox_360_zbyt_ograniczony_do_GTA_IV,wiadomosc.html

- http://www.gamespot.com/news/show_blog_entry.php?topic_id=25608477&om_act=convert&om_clk=gsupdates&tag=updates;title; 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gta4 ma wyjść na konsole w pażdzierniku????jeśli tak to czy wyjdzie na peceta bo w Zapowiedzi nowego clicka piszą że nie widomo czy wyjdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ziomal_tomal
"według ostatnich doniesień wersja na xboxa 360 będzie miała spore cięcia ze względu na słabą wydajność w/w konsoli"
Proszę Cię nie pisz głupot. Słabą wydajność? Heh, dobre sobie. Jakoś gry multiplatformowe jak już się różnią to frame rate i/lub grafika są słabsze na ps3(przykład: Tony Hawk P8 czy Call of duty 3). I nie będzie miała żadnych cięć. Ba! Nawet będzie miała ekskluzywny download content z misjami itp.

"podstawowym problemem jest to że podstawowa wersja xboxa nie ma wbudowanego dysku twardego co bardzo komplikuje prztwarzanie danych,"

To prawda, komplikuje co nie znaczy, że tego nie obejdą. Ogólnie to, to o co robi się wielki halo, jest zdaniem wyciętym z kontekstu. Bo zaraz po tym powiedziane zostało, że obie konsole mają swoje wady i zalety i programowanie na obie jest takim samym wyzwaniem.

"no i czytnik dvd to nie bluray, sporo miejsca brakuje."


Miejsce to nie wszystko. Xbox świetnie sobie radzi z czytaniem skompresowanych plików w locie, więc z wstawkami filmowych robionymi na enginie nie będzie problemu z pojemnością. Blue-ray może i ma większą pojemność, ale prędkość tego napędu w ps3 jest tak mała, że o dużej kompresji nie ma tam mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:37, lurynowicz napisał:

Kocham serię GTA:
- GTA za za pomysł i godziny spędzone przed monitorem
- GTA 1969: London za klimat zmierzchu ery "dzieci-kwiatów"
- GTA 2 za misje
- GTA 3 za nową jakość i grywalność
- GTA VC za całokształt i KLIMAT
- GTA SA za rozmach

W LCS nie grałem, a w VCS grałem zbyt mało by wypowiedzieć się konstruktywnie.

"Czwórka" po prostu nie może zawieść.

Ja kocham GTA za wszystko jest to najfaj fajniejsza gra dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:20, SSj2- napisał:

pfff! NY to +24 do zainteresowania, +6 do siły, -130 do inteligencji i +42 do wiedzy , a to
wszystko dlanaszych ukochanych i ulubionych terrorystów :P


Wszystko sie zgadza :-D

Dnia 12.05.2007 o 22:20, SSj2- napisał:

Gra zapowiada się coraz smakowiciej ;P


I to takze :-D Chcialoby sie pograc w koncu w GTA, ktore ma jakas grafike porzadna i cos na ksztalt fabuly ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 00:05, Ufo2 napisał:

> Juz pisałem to wczesniej ze na zwiastunie(ktory wyszedl 31 czy 30 czy jakos tak marca)
była
> ale ok 10.4.2007 oglosili ze ją wytną czloweiku trzeba bylo przeczytac wczesniejsze posty...


Daj link to uwierzę:p

wejdz na www.gtasite.pl i tam masz wszystkie newsy wystarczy znalesc...nie musisz dziekowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 13:46, Rosveld napisał:

wejdz na www.gtasite.pl i tam masz wszystkie newsy wystarczy znalesc...nie musisz dziekowac:D


Hmm.., nie obraź się, ale nie będę dziękował. Posiadam informacje z "trochę" lepszych stron i nadal uważam, że Statua Wolności będzie w gta IV. Poza tym, nawet na tym gta site nie mogłem nic znaleźć na ten temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:20, Ufo2 napisał:

> wejdz na www.gtasite.pl i tam masz wszystkie newsy wystarczy znalesc...nie musisz dziekowac:D


Hmm.., nie obraź się, ale nie będę dziękował. Posiadam informacje z "trochę" lepszych stron
i nadal uważam, że Statua Wolności będzie w gta IV. Poza tym, nawet na tym gta site nie mogłem
nic znaleźć na ten temat :p

no to sprawdz to zwlaszcza ze to 1 news ;p zreszta juz wczesniej tez bylo info o ty
sprawdz to gowo Kolejna porcja wiadomości o GTA IV
Dodano: 15.05.2007 @ 17:33
Kolejna porcja wiadomości o GTA IV

Dzisiaj idąc do szkoły zauważyłem nowy numer CD - Action. A co na nim było ? Poza grami dołożonymi do gazety od razu moje oczy spojrzały na GTA IV. Rubryka poświęcona "czwórce" obejmuje aż 4 strony, jednakże nie znajdziemy nic nowego.
Zdjęcia i tekst pojawiał się na zagranicznych stronach, co osoby znające dobrze angielski nie miały problemów z przeczytaniem nowości o kolejnej odsłonie GTA.
Jednakże pojawiła się dość ciekawa notatka na temat wersji na PC

"Co najgorsze - wciąż nie wiemy, czy i kiedy gra ukaże się na PC. ...Wróć! Wykażmy się pozytywnym myśleniem i skasujmy to "czy". Można z dużą pewnością założyć, że gra trafi na PC, nie wiemy jednak, jaki będzie okres wyłączności dla konsol. Premiera wersji next-genowej ustalona została na 16 października tego roku w Stanach i 19 października w Europie.
Kto do tego momentu nie kupi X360 lub PS3, zapewne - po raz pierwszy lub kolejny - poważnie rozważy taką możliwość. Reszta zaś łapczywie będzie chłonąć każdy strzępek plotki o GTA IV na PC."

Kolejną rzeczą jest ukazanie się notki o GTA IV w New York Times, gdzie możemy przeczytać o usunięciu przez R* wysepki z Statuą Wolności (Nowy York to jedno z miast cechującym się największym współczynnikiem przestępczości w USA, dlatego władze NY nie chciały aby umieszczona budowla stała się aktem terorystycznym.)
Pojawia się także Artwork - dość dobrej jakości, jednakże wcześniej był on zamieszczony w gazecie OPM. Oba obrazki znajdziecie poniżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:45, Oskar 1994 napisał:

Ej, bo mam pytanko nie mam next gena ale mam ps2 wiecei czy będzie GTA IV na ps2 ??



PS2 to już niewątpliwie stara konsola i GTA 4 wyjdzie tylko i wyłącznie na konsole PS3 i XBox 360. Tego jesteśmy pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować