Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Mam takie pytanie czy według was osoba która nie jest wielkim fanem Losta i ogląda czasami w TV to czy ta gra jest godna uwagi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:06, kabak5 napisał:

Mam takie pytanie czy według was osoba która nie jest wielkim fanem Losta i ogląda czasami
w TV to czy ta gra jest godna uwagi czy nie?


Gra Lost jest przeznaczona głównie do fanów serialu i tylko tym się spodoba, jak ktoś nie jest fanem to niech lepiej wybiera inną zręcznościową przygodówkę (polecam Dreamfall, mniej zręcznościowa, ale warta uwagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie tej gry nie kupię bo nie jestem jakimś zawsze oglądający każdy odcinek więc jak już bym ją miał to pewnie bym cały czas nie wiedział co robić i w ogóle :P. Więc raczej w nią nie zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:11, Kraju92 napisał:

> Mam takie pytanie czy według was osoba która nie jest wielkim fanem Losta i ogląda
czasami
> w TV to czy ta gra jest godna uwagi czy nie?

Gra Lost jest przeznaczona głównie do fanów serialu i tylko tym się spodoba, jak ktoś
nie jest fanem to niech lepiej wybiera inną zręcznościową przygodówkę (polecam Dreamfall,
mniej zręcznościowa, ale warta uwagi)

No tak ale mi chodzi czy jednak jest warta uwagi czy fabuła jest miodna czy gra trzyma w takim napieciu jak film o to mi chodzi. Bo zagrałbym ale nie wiem czy warto wydać pieniądze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:29, kabak5 napisał:

No tak ale mi chodzi czy jednak jest warta uwagi czy fabuła jest miodna

Zdecydowanie tak. Fabuła to jeden z najmocniejszych punktów gry. Odkrywanie przeszłości naszego bohatera sprawia dużą radość i nieco też zaskakuje. Na wyspie jest niegorzej,choć tu historia zdecydowanie się rozkręca pod koniec.

Dnia 09.04.2008 o 21:29, kabak5 napisał:

czy gra trzyma
w takim napieciu jak film o to mi chodzi.

To już zależy od odbiorcy,ale są momenty w których nie możesz się oderwać chcąc zobaczyć co dalej,niczym w serialu :)

Dnia 09.04.2008 o 21:29, kabak5 napisał:

Bo zagrałbym ale nie wiem czy warto wydać pieniądze;p

Przede wszystkim gra jest dość krótka,na dobra sprawę można ją ukończyć w jeden dzień,ale moim zdaniem warta zagrania,choć gdyby była o połowę tańsza to byłaby to bardziej adekwatna cena w stosunku do jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 21:43, mati285 napisał:

Przede wszystkim gra jest dość krótka,na dobra sprawę można ją ukończyć w jeden dzień,ale
moim zdaniem warta zagrania,choć gdyby była o połowę tańsza to byłaby to bardziej adekwatna
cena w stosunku do jakości :)

No i o to mi chodziło. Dziex może się na nią zdecyduję bo chce zobaczyć jak to wygląda i ogólnie czy fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 23:31, Radament napisał:

Czy ta przygodowka jest warta zachodu ? Mnie wkrecil Farenheit, jak myslicie moze to
byc cos podobnego do tego ?


nie wiem czy podobne bo w fahrenheita nie gralem ale Lost mnie bardzo wciągnęlo i poelcam kazdemu ta przygodowke. Jako ze jestem wiernym fanem serialu grzechem by bylo nie zagrac w gre oparta na serialu. polecam. tylko troche przykrotka jest ale da sie zniesc i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 23:31, Radament napisał:

Czy ta przygodowka jest warta zachodu ? Mnie wkrecil Farenheit, jak myslicie moze to byc cos podobnego do tego


Jeśli ktoś nie jest fanem serialu, to nie polecam...
Gra moim zdaniem została zrobiona dla ludzi uwielbiających serial Zagubieni (takich jak ja), a prawdę mówiąc niezbyt mi się podobała. A na dodatek spokojnie można ją skończyć w 4-5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Umiescilem posta w pomocy technicznej, ale moze ktos tutaj bedzie w stanie mi pomoc.

Zakupilem gre, zainstalowalem, uruchomilem, doszedlem do plaży i w momencie gdy zrobilem zadanie ze skrzynka wgrywa sie filmik nastepnie ladowanie gry i po 3min gra wyskakuje do pulpitu z komunikatem o bledzie.

http://img365.imageshack.us/my.php?image=lost1hw2.png

Komputer spełnia wszystkie minimalne wymagania gry. Mam zainstalowane nowe sterowniki do karty graficznej.
Windows XP Pro sp2, 1GB ram, radeonX1600pro, AMD 3200+ XP 64

Dodatkowo zalaczam plik Dxdiag.txt - czyli diagnostyke directX
http://www.mediafire.com/?x0xpcyd1o2a

Proszę o pomoc!
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

balduran2; Jak dla mnie wygląda to tak, Lost dla fanów, to fabularnie rozbudowana gra. Z licznymi nawiązaniami do już dobrze nam znanych bohaterów serialu, sytuacji i miejsc. Lost dla zwykłych graczy to po prostu przygodówka bez tła fabularnego i wydaje mi się że też można się dobrze bawić grając w to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:12, Be3mart napisał:

balduran2; Jak dla mnie wygląda to tak, Lost dla fanów, to fabularnie rozbudowana gra.

Dla mnie jest nudna, a na dodatek strasznie krótka.

Dnia 20.04.2008 o 16:12, Be3mart napisał:

Lost dla zwykłych graczy to po prostu przygodówka bez tła fabularnego

Dla zwykłych graczy (którzy nie oglądają serialu), gra będzie jeszcze bardziej nudna i pozbawiona sensu - po prostu nie będą wiedzieli o co tak naprawdę w niektórych momentach chodzi.

Dnia 20.04.2008 o 16:12, Be3mart napisał:

wydaje mi się że też można się dobrze bawić grając w to ;]

To jest Twoje zdanie - szanuje je. Ale mi po prostu ta gra się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:12, Be3mart napisał:

balduran2; Jak dla mnie wygląda to tak, Lost dla fanów, to fabularnie rozbudowana
gra. Z licznymi nawiązaniami do już dobrze nam znanych bohaterów serialu, sytuacji i
miejsc. Lost dla zwykłych graczy to po prostu przygodówka bez tła fabularnego i wydaje
mi się że też można się dobrze bawić grając w to ;]


Raczej wątpię by ktoś kto nie jest fanem Losta sięgnął po to grę, po prostu ta gra dla nich nie będzie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako sympatyk(nie fan) serialu moge powiedziec ze:

Za krotka (zajela mi jakies 6 godzin, a jestem typem, ktory przechodzi gry 2 razy dluzej niz wynika to z zapowiedzi tworcow, wydaje mi sie ze po prostu w Lost nie ma co robic, kompletnie)
Za prosta (brak zagadek, dialogi sprowadzone do minimum, niepotrzebny handel)

Wlasciwie to lepiej by bylo jakby zrobili jakis spin-offowy film zamiast tej gry. Pewnie taniej i szybciej i wszyscy byliby zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 22:34, Joorg napisał:

Dla mnie minusem są te kolosalne wymagania sprzętowe, bo ci ludzie to przesadzili z nimi
:) A reszta jak dla mnie to OK :P


Niom, wymagania są naprawdę duże, zważając na to że grafika jest raczej średnia. Szkoda że jest tak źle zoptymalizowany silnik graficzny, ale to przecież nie Unreal Engine 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Via Domusa :). Strasznie fajna gra. Nie ważne, że liniowa. Godziny, które przy niej spędziłem były niesamowite :). Jedynie zakończenie mnie zastanawia.
SPOILER
Według mnie to, że główny bohater postąpił jak postąpił to odkupił swoje winy dzięki czemu cała sprawa z tym artykułem się wyjaśniła, Lisa przeżyła, a samolot się rozbił i Eliot już wszystko pamiętając wykorzysta to i pomoże tym razem grupie zagubionych, a nie innym :)
Koniec SPOILERA
Powiem szczerze, że jestem fanem serii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo . Gra jest wedłóg mnie świetna . Ale mam problem . Gdy rozwiązuje zagadkę w której mam zatamowac wyciek paliwa włącza się filmik ,a nastepnie ekran ładowania . Jednak , gdy ładowanie się kończy ekran robi sie czarny i musze resetowac kompa . Ktos tak miał ? Jakis patch rozwiąże problem ?
Aha moja konfa: procek: AMD Athlon 64 dual core 3600 , 2 GH , ram 1 GB , Driect X 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować