Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 21:14, Noxbi napisał:

> A jeżeli mam po prostu ochotę przeżyć jakąś fajną przygodę na bezludnej (?) wyspie
w
> formie przygodówki, i fabuła zbytnio mnie nie interesuje? :D
Będą Cię denerwowały liczne (i dość długie) przerywniki filmowe, liniowa fabuła i wiele
zagadek, do których rozwiązania przyda się wiedza z serialu (ew. forumowiczów, których
możesz zapytać o pomoc :P). Oprócz tego: niewidzialne ściany, mnóstwo wnerwiających dialogów
- długich i nudnych (trzeba tyle powtarzać jedną opcję, aż bohater zacznie się powtarzać).
Ponad to, czasem pojawiające się błędy i przekłamania w grafice (może nie zawsze :P)
i dużo innych drobnych błędów natury technicznej.
Mimo to grało mi się w tę grę całkiem przyjemnie (teraz zastanawiam się jak to możliwe),
więc może i tobie się spodoba, zwłaszcza, że taka cena to niedużo w stosunku do jakości
gierki. ;)


No ok, dzieki za wyczerpującą odpowiedz :P Mimo wszystko myślę że bedę się dobrze bawił, a w przypadku trudności napisze w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... no ok, przeszedłem grę i naprawde nie mam pojęcia o co chodzi z zakończeniem na które btw patrzyłem sie przez 10min i nie mogłem uwierzyć w to co widze... Czy już ktoś doszedł do tego o co chodzi w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy. jestem zamkniety w bunkrze z kompem i kodem co 4 minuty. i mam odnależć sekretne drzwi. gdzie one???? i to cholerne ultra swiatlo. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem fanem Losta serial jest genialny mam pytanko a gra jest dobra chociaż w połowie trzyma taki klimat jak serial?? jeżeli tak to coś czuje ze jest warta uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:24, misiakpitra napisał:

jestem fanem Losta serial jest genialny mam pytanko a gra jest dobra chociaż w połowie
trzyma taki klimat jak serial?? jeżeli tak to coś czuje ze jest warta uwagi

Trzyma i to bardzo - dzięki klimatowi z serialu gra istnieje :) Polecam gra jest wyśmienita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Usiłuje zainstalować tą grę, jednak ciągle instalator zatzrymuje się w innym momencie i nie kontynuuje instalacji. Nie wiem za bardzo co się dzieje, a powoli mam dość... Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:20, Marcin08 napisał:

Mam problem. Usiłuje zainstalować tą grę, jednak ciągle instalator zatzrymuje się w innym
momencie i nie kontynuuje instalacji. Nie wiem za bardzo co się dzieje, a powoli mam
dość... Jakieś pomysły?


Jeśli instalator nawala to postaraj się skopiować zawartość płyty na dysk i stamtąd zainstalować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zapomniałem zrobić jednego zdjęcia w czwartym etapie aby odblokować pewnego achievementa i już przeskoczyłem do etapu piątego. Da się jakoś tam powrócić, bo gra zapisuje się chyba na jednym slocie i poprzedni save został już nadpisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 14:26, Sandro napisał:

Cholera, zapomniałem zrobić jednego zdjęcia w czwartym etapie aby odblokować pewnego
achievementa i już przeskoczyłem do etapu piątego. Da się jakoś tam powrócić, bo gra
zapisuje się chyba na jednym slocie i poprzedni save został już nadpisany?


Hmm gra wyszła na xbox? czy w grze są wbudowane archivmenty lub po prostu jest live na pc :d ?..
ponieważ nie grałem jeszcze w lost to stąd te pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:48, Redjevel napisał:

Hmm gra wyszła na xbox? czy w grze są wbudowane archivmenty lub po prostu jest live na
pc :d ?..
ponieważ nie grałem jeszcze w lost to stąd te pytanie .

Tak, gram w wersję na X360. Z resztą nieważne - już sobie poradziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś spisane wszystkie ciekawostki z tej gry? Chodzi mi miedzy innymi o to co trzeba robić aby odblokować wszystkie dodatki. I jakieś inne ciekawostki jeśli gra takowe posiada.

Edit: Gra w wersji pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w play był dodatek dotyczący losta. Było tam parę ciekawostek. Jak możliwość znalezienia auta dharmy, przeniesienia sie do perły, mapa wyspy, światło z bunkra i coś w stacji płomień. Czy to wszystko co można wyciągnąć ciekawego z tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 23:24, empire12 napisał:

myślę że gra jest bardzo ciekawa i trzyma w napięciu OJ trzyma!


Gra średnia i w napięciu nie trzyma jak serial ale daje radę. Jak dal mnie zakończenie to istne cudo, nie tylko dla fanów LOSTa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 00:17, Revanchist napisał:

A na Gaminatorze wszyscy recenzenci poza mną to zakończenie zjechali, uznając je za kretyńskie
;D.


Bo się nie znają. Sam wysłałem swoją recenzje to tego portalu, ale chyba mi nie przyjęli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z nich wszystkich ja najlepiej ten tytuł oceniłem, bo miło mnie zaskoczył i podobał mi się. Szukałem dziury w cały, ale gra wybroniła się. Na jeden raz jest naprawdę dobra ;D.

A jeśli chodzi o recenzje, to sprawdź panel recenzji - może nawet nie sprawdzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 00:31, Revanchist napisał:

Cóż, z nich wszystkich ja najlepiej ten tytuł oceniłem, bo miło mnie zaskoczył i podobał
mi się. Szukałem dziury w cały, ale gra wybroniła się. Na jeden raz jest naprawdę dobra
;D.


Ja nie spodziewałem się wielkiej produkcji, dlatego mnie też miło zaskoczyła. Co prawda swoje błędy miała i to dosyć poważne, ale grało się bardzo przyjemnie.

Dnia 13.06.2009 o 00:31, Revanchist napisał:

A jeśli chodzi o recenzje, to sprawdź panel recenzji - może nawet nie sprawdzili?

Muszę sprawdzić. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez recenzje nastawiałem się, że gra będzie w miarę przyzwoita, ale będę mógł ją wpisać do rozczarowań 2008 w kategorii GRY. Ale tam trafić musi chyba LEGO Indiana Jones ;), którego typowałem na pozytywa.

Via Domus ma to do siebie, że jest koszmarnie liniowy (ale w dżungli da się zgubić, Kormacze racji nie miał!) i ma niewykorzystany potencjał. Motywy z dialogami i handlem są OK, ale jest to właściwie bez sensu, gdyż wszelkie potrzebne przedmioty możemy zdobyć sami w trakcie gry, a rozmowy z postaciami polegają na "zamienieniu słówka", podczas gdy można tam było wrzucić rozmowy o sytuacji na Wyspie, o historii postaci... Do tego kilka razy parę wydarzeń pojawia się ni stąd, ni zowąd - to jest poważny grzech. Ja będę wiedział, o co chodzi, bo jestem fanem serialu, ale już ktoś, kto postanowił zobaczyć, z czym tych Lostów się je, będzie zdezorientowany.

Nie jest to bowiem gra dla wszystkich, a raczej dla fanów lub ludzi, którzy znają przynajmniej dwa pierwsze sezony (a najlepiej trzy). Będą się orientować w pogmatwanej fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować