Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 13:38, kedzior141 napisał:

Właśnie instaluję Lost (20zł za premierówkę, to lubię). Zobaczymy jak im ta gra wyszła.


Jeśli jesteś fanem serialu, to możliwe, że gra ci się spodoba. Dla mnie była niezła, tak na 8/10 za pierwszym razem, w sumie przeszedłbym ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 13:39, Revanchist napisał:


Jeśli jesteś fanem serialu, to możliwe, że gra ci się spodoba. Dla mnie była niezła,
tak na 8/10 za pierwszym razem, w sumie przeszedłbym ją jeszcze raz.


Właśnie skończyłem jeden ''odcinek'' gry, i w sumie nawet mi się podoba. Jedynie dialogi są trochę kiepskie, reszta w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dialogi są do bani, bo to jedynie "zamienienie słówka", a można było wykorzystać ich potencjał, podobnie jak wielu innych elementów gry. Ale nawet bez tego tytuł potrafi się jakoś wybronić. Nie jest więc taki zły, jak piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:48, Tomek1120 napisał:

Premierowe wydanie w XG? Takie samo jak było w sklepach czy tylko okładka taka sama?


Premierowe wydanie w stu procentach, nawet dostajemy 22Wpln''y. W środku drukowana instrukcja i poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 17:17, kedzior141 napisał:

Mam jeszcze pytanie, z ilu ''odcinków'' składa się gra?

Z siedmiu. Mocno okrojony "sezon" można powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 17:48, mati285 napisał:

> Mam jeszcze pytanie, z ilu ''odcinków'' składa się gra?
Z siedmiu. Mocno okrojony "sezon" można powiedzieć :-)


Racja. Rozłożę sobie grę na tydzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem w extra grze (20 zeta za premierówkę? Must have!), dziś ukończyłem (co wierząc Xfire łącznie zajęło mi 6 godzin) i mam mocno mieszane uczucia.
Sama rozgrywka ujdzie, poza tymi niewidzialnymi ścianami na każdym kroku, fabularnie też nie jest źle, postać ładnie dopasowuje się do całej historii, jednak niektóre rozwiązania po prostu mnie rozkładają, jak np.

Spoiler

reakcja Jacka pod koniec - do niedawna mu nie ufał, główny bohater nie raczy powiedzieć jak ma wyglądać cały ten ratunek, ale spoko, idziemy!

Poza tym strasznie to chaotyczne i dla ludzi nieznających serialu niezrozumiałe. Akcja pędzi szaleńczo do przodu, z dialogów (strasznie słabych zresztą) możemy się dowiedzieć, że
Spoiler

trójka rozbitków popłynęła tratwą szukać ratunku, po czym w ostatnim odcinku ponownie widzimy Sawyera na wyspie, żadnego wytłumaczenia co poszło nie tak.

Myślę, że dodanie tych kilku przerywników filmowych rozjaśniających trochę sytuację mocno poprawiłoby grę, można by nawet wyciąć gotowe sceny z serialu. Sam serial przyzwyczaił też fanów do wielu powiązań między bohaterami, utaj jednak ich nie uświadczymy (
Spoiler

ot Eliott widział kiedyś jak Locke zapieprza na wózku, tyle

). Za to zakończenia czepiać się nie będę, zaskoczyło mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować