Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Mount&Blade to połączenie rpg, rts i gry akcji.Na początku rozgrywki wybieramy klasę postaci, rozdzielamy punkty cech i definiujemy wygląd postaci.Podczas podróży wykonamy wiele questów, zdobędziemy bogactwa, zbierzemy armię i rzucimy na kolana niejedną nację.Sama walka w owej grze jest fajna i realistyczna głównie z powodu dobrego systemu walki.Bitwy i starcia są emocjonujące i pełne akcji.Gra jest dobra, questy ciekawe, grafika też dobrze się prezentuje dźwięk i muzyka też pasują do sytuacji.Polecam.
Grę można ściągnąc ze strony www.taleworlds.com(jest to trial po osiągnięciu 6 levelu trzeba zaczynać zabawę od początku jeśli jednak gra się nam podoba to kupujemy klucz licencyjny12 dolców ja kupiłem i nie żałuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna. Ja cały czas się w nią zagrywam. Ciągle sprawia mi to przyjemność jak walnę headshota z łuku w kolesia na końcu planszy. Serdecznie wszystkim polecam tą grę - nie ma ona dużych wymagań:
- proc. 1 ghz
- RAM 256 MB
- Grafika 32 MB bez żadnych bajerów (pixel, vertex shaders)
Mi chodzi to na 1,3 ghz 256 RAM i 32 MB karty z prędkością ok. 20 fps-ów - płynnie.
Jednak najnowsza wersja 0.808 długo się wczytuje, więc radzę 512 RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 14:58, JaqbD napisał:

Ta gra jest świetna. Ja cały czas się w nią zagrywam. Ciągle sprawia mi to przyjemność jak
walnę headshota z łuku w kolesia na końcu planszy. Serdecznie wszystkim polecam tą grę - nie
ma ona dużych wymagań:
- proc. 1 ghz
- RAM 256 MB
- Grafika 32 MB bez żadnych bajerów (pixel, vertex shaders)
Mi chodzi to na 1,3 ghz 256 RAM i 32 MB karty z prędkością ok. 20 fps-ów - płynnie.
Jednak najnowsza wersja 0.808 długo się wczytuje, więc radzę 512 RAMu

Tak.Gra jest oczywiscie swietna, wymagan tez nei ma malych a staysfakcja z gry jest prawda?ma takze ladan grafe i dobre pomysly szkoda tylko ze malo jest takich gier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, gra jest świetna, ale szkoda, że nie można jakoś inaczej jej kupic, bo mi rodzice nie pozolą, bo to jednak z tą karta kredytową...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:17, tomoliop napisał:

Macie rację, gra jest świetna, ale szkoda, że nie można jakoś inaczej jej kupic, bo mi rodzice
nie pozolą, bo to jednak z tą karta kredytową...;/

mozna kupic klucz cd za posrednictwem neta na www.taleworlds.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:19, tomoliop napisał:

No ok, ale mi chodzi o to, że trzeba użyć karty kredytowej...

aaa a to o to chodzi no fakt szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:17, tomoliop napisał:

Macie rację, gra jest świetna, ale szkoda, że nie można jakoś inaczej jej kupic, bo mi rodzice
nie pozolą, bo to jednak z tą karta kredytową...;/

Może i tak, ale Taleworlds obiecuje, że po wypuszczeniu wersji 1.0 będzie można kupić ją w sklepach, a na necie nie będzie można już kupić kodu aktywacyjnego. Wszyscy co teraz posiadają kody będą musieli kupić M&B jeszcze raz. (podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 15:35, JaqbD napisał:

Może i tak, ale Taleworlds obiecuje, że po wypuszczeniu wersji 1.0 będzie można kupić ją w
sklepach, a na necie nie będzie można już kupić kodu aktywacyjnego. Wszyscy co teraz posiadają
kody będą musieli kupić M&B jeszcze raz. (podobno)

no cóż zobaczymy ...maam nadzieje że jak cos to w wersji 1.0 wprowadza fabule i troche ulepsza gameplaya bo troche nie chce mi sie dwa razy placic za to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:42, Altair05 napisał:

no cóż zobaczymy ...maam nadzieje że jak cos to w wersji 1.0 wprowadza fabule i troche ulepsza
gameplaya bo troche nie chce mi sie dwa razy placic za to samo...

Tak, ale sama gra bez tej fabuły szybko się nie kończy.
Ja nie spłycam sobie gry siepiąc 25 dark knightów, którzy nic sobie nie robią z War Party liczące 80 n00bów.
Ja robię najczęściej piechotę a moja postać to pieczy wojownik czy łucznik. To daje mi ogromną satysfakcję jak pociągnę Vaegir Knighta ze speara w konia, a ten się zatrzyma. Moja ekipa pacyfikacjyjna wtedy wchodzi do akcji (swadian sergeants i sharpshooters)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 15:46, JaqbD napisał:

Tak, ale sama gra bez tej fabuły szybko się nie kończy.
Ja nie spłycam sobie gry siepiąc 25 dark knightów, którzy nic sobie nie robią z War Party liczące
80 n00bów.
Ja robię najczęściej piechotę a moja postać to pieczy wojownik czy łucznik. To daje mi ogromną
satysfakcję jak pociągnę Vaegir Knighta ze speara w konia, a ten się zatrzyma. Moja ekipa pacyfikacjyjna
wtedy wchodzi do akcji (swadian sergeants i sharpshooters)

No nie kończy sie.JA to najbardziej uwielbiam rajdy koniem po polu bitwy i pierwsze starcie kiedy jednym ciosem miecza wysiadam z siodła rycerza, albo wjezdzajac w szeregi piechoty eliminuje kuszników ta gra jest znakomita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak chwała TaleWorlds, że nie "dopieścili" gry magią. Wyobraź sobie, że ściągasz nową wersję M&B, a tu jakiś cymbał odpala ci fireballa. Co ty na to ? Ja bym wywalił tą grę na miejscu + przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:36, JaqbD napisał:

Jednak chwała TaleWorlds, że nie "dopieścili" gry magią. Wyobraź sobie, że ściągasz nową wersję
M&B, a tu jakiś cymbał odpala ci fireballa. Co ty na to ? Ja bym wywalił tą grę na miejscu
+ przez okno.

ja też byłoby beznadziejnie gdyby pojawiła sie magi.Mount&Blade to moim zdaniem niemal symulator średniowiecznego życia a nie kraina fantasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:04, Altair05 napisał:

ja też byłoby beznadziejnie gdyby pojawiła sie magi.Mount&Blade to moim zdaniem niemal symulator
średniowiecznego życia a nie kraina fantasy...

A co sądzisz o modach do M&B dodające AK-47 czy UZI ? Na screenach widziałem też SPAS-a 12 którym koleś wyprowadził hita za 274 hp Widziałem też Star Wars mody ze LightSaberami, ale to tak psuje klimat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:25, JaqbD napisał:

> ja też byłoby beznadziejnie gdyby pojawiła sie magi.Mount&Blade to moim zdaniem niemal
symulator
> średniowiecznego życia a nie kraina fantasy...
A co sądzisz o modach do M&B dodające AK-47 czy UZI ? Na screenach widziałem też SPAS-a 12
którym koleś wyprowadził hita za 274 hp Widziałem też Star Wars mody ze LightSaberami, ale
to tak psuje klimat......

no spuje kilamat ale z drugiej strony mod dodaajcy muszkiety i arkebuzery jest super.Te odgłosy wystrzałów, obłoki dymu i kurzu...miodzio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:30, Altair05 napisał:

no spuje kilamat ale z drugiej strony mod dodaajcy muszkiety i arkebuzery jest super.Te odgłosy
wystrzałów, obłoki dymu i kurzu...miodzio....

Tak późno-średniowieczne bronie palne są extra, ale u mnie po wystrzale gra zacina mi się na kilka sekund (przeczytaj konfig mojego kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:32, JaqbD napisał:

> no spuje kilamat ale z drugiej strony mod dodaajcy muszkiety i arkebuzery jest super.Te
odgłosy
> wystrzałów, obłoki dymu i kurzu...miodzio....
Tak późno-średniowieczne bronie palne są extra, ale u mnie po wystrzale gra zacina mi się na
kilka sekund (przeczytaj konfig mojego kompa)

wiem czytalem no ale przyznajesz ze sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:35, Altair05 napisał:

wiem czytalem no ale przyznajesz ze sa fajne

pewnie, że są super, ale mogłyby zadawać mniejsze obrażenia, bo jak skołowałem u kumpla moda z nowymi jednostkami Swadian Buccaneers to brali każdego na raz, a co dopiero ich ulepszenie - Swadian Snipers - z Muszkietem z lunetą (!!!) Stalowa tarcza która otrzymała 2 hity z tej broni się rozpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 20:53, JaqbD napisał:

pewnie, że są super, ale mogłyby zadawać mniejsze obrażenia, bo jak skołowałem u kumpla moda
z nowymi jednostkami Swadian Buccaneers to brali każdego na raz, a co dopiero ich ulepszenie
- Swadian Snipers - z Muszkietem z lunetą (!!!) Stalowa tarcza która otrzymała 2 hity z tej
broni się rozpadła

no tak i to by trzeba było samemu sobie skołować muszkiet albo coś jeszcze lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować