Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 21:14, JaqbD napisał:

już czekam aby sprać Wam dupsko w multi ^^


Zobaczymy stary jak to będzie :P
Zapomniałeś, że nie tylko na tym forum masz świra na punkcie M&B :D Co prawda u mnie duża przerwa z grą, bo kompem trzeba się zająć by działało idealnie, bo ciągłe problemy zaczęły mnie irytować, stąd też brak mojej osoby w tym temacie, ale wiec, że o M&B nie zapomniałem i nie zapomnę, więc nie rzucaj tak szybko rękawicy, bo ktoś ja podniesie :p
W każdym razie do wydania MP gwarantuje, że będę gotowy się zetrzeć z tobą :) (oczywiście jeśli zafundujesz mi pudełeczko multi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:35, KuroNeko napisał:

Pewnie masz na myśli The Eagle And The Radiant Cross i Lauriańskich włóczników, lub zdobywanie
zamków obsadzonych strzelcami, mam rację? ;) Niestety, ale to ostatnie wcale takie trudne
nie jest, o ile nie dostanie się kulki(co wcale takie trudne nie jest) to nie powinno
być problemu ;)


Sorry, za post pod postem, ale rzadko kto tu zagląda, a nie mogłem edytować już starego.
Zaproponowałbym Ci na pewno jeśli chodzi o poziom trudności na pewno właśnie ten mod który już sprawdzałeś, ale jeśli nie, to może M&B: Timeless Kingdoms, których jest chyba nawet trudniejsze od The Eagle...
Sprawdź po prostu :) Ja miałem tam większe problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę w moda Star Wars Conquest. W porównaniu do wersji poprzedniej - Star Wars Calradia postęp jest bardzo duży. Pojawiło się wiele typów aren, (można urządzać na nich walki ze swoimi ludźmi), chyba z 10 ras do wyboru na początku, miecze świetlne wyglądają w końcu porządnie, a tawerny przypominają typowo ,,gwiezdnowojnowe" kantyny, oczywiście z charakterystyczną dla nich muzyką w tle. To jest to co zaobserwowałem tak po 20 minutach gry, z pewnością jest tego więcej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:21, tomoliop napisał:

Pograłem dzisiaj trochę w moda Star Wars Conquest. W porównaniu do wersji poprzedniej
- Star Wars Calradia postęp jest bardzo duży. Pojawiło się wiele typów aren, (można urządzać
na nich walki ze swoimi ludźmi), chyba z 10 ras do wyboru na początku, miecze świetlne
wyglądają w końcu porządnie, a tawerny przypominają typowo ,,gwiezdnowojnowe" kantyny,
oczywiście z charakterystyczną dla nich muzyką w tle. To jest to co zaobserwowałem tak
po 20 minutach gry, z pewnością jest tego więcej. Polecam.


Można prosić linka do download lub Jakiegoś info? I na jaką to jest wersję, 1.011 czy jakąś starszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:30, KuroNeko napisał:

Można prosić linka do download lub Jakiegoś info? I na jaką to jest wersję, 1.011 czy
jakąś starszą?

na wersję 1.011
Używaj proszę tej stronki, tu znajdziesz każdego moda. Wielkich umiejętności do szukania nie potrzeba:
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/
Tu masz link do moda:
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=7&lid=809
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:24, Kisielek1995 napisał:

ja tak nie do tematu... Rozwalił mi się kąp (ech.. patrzcie podpis:PP) ... Już nie mam
jak grać w mojego Mount&Blada;(...;/


Znam ten ból, mój działa, ale niewystarczająco by w pełni się cieszyć M&B wiec wolę już go dłużej nie męczyć, cóż pozostaje sprawić sobie nowy ^^
A tyle modów do sprawdzenia, choć może chodziarz nowego SW sprawdzę, bo powstrzymać się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy SW jest wspaniały! W prawdzie projekt SW rise of the clones zapowiada się znacznie lepiej to ten mod jest wspaniały, w porównaniu do SWC ;) Te tawerny są teraz bardzo klimatyczne, szkoda że bujek nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 21:30, KuroNeko napisał:

Nowy SW jest wspaniały! W prawdzie projekt SW rise of the clones zapowiada się znacznie
lepiej to ten mod jest wspaniały, w porównaniu do SWC ;) Te tawerny są teraz bardzo klimatyczne,
szkoda że bujek nie ma :D


Mnie bardzo irytuje szybkość z jaką poruszają się wielkie armie. Mam kilkunastu żołnierzy, a mimo to bez problemu doganiają mnie wielcy lordowie z blisko setką wojska... I zastanawiam się, czy to kwestia statków, jeszcze nie sprawdziłem, bom low on credits^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy mozna do moda ściągnąć dodatkowe spolszczenie lub czy sa jakieś mody warte uwagi w polskiej wersji językowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczeń do modów jest bardzo mało. Tylko parę zostało spolszczonych. Poczekaj aż wyjdzie więcej polskich modów mi. Festung Breslau ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z anglojęzycznych polecam The Eagle And The Radiant Cross. Dodaje broń palną, nową frakcję i zmienia te stare ;) Polecam też Sword of Damocles. Dodaje możliwość utworzenia własnego państewka z wasalami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję modów które:

-dodają nowe bronie
-zmieniają realia
-zwiększają skalę bitew

i które działają z polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 19:04, witkab napisał:

Poszukuję modów które:

-dodają nowe bronie

Każdy coś dodaje, coś zmienia...

Dnia 21.05.2009 o 19:04, witkab napisał:

-zmieniają realia

Wspominany ostatnio The Eagle And The Radiant Cross, w którym przenosimy się na końcówkę średniowiecza, gdzie jest broń palna. Star Wars, wiadomo w jakie realia przenosi, Timeless Kingdoms może niezmienia całkowicie reali, ale walka Aztekami, czy Japończykami daje frajdę...

Dnia 21.05.2009 o 19:04, witkab napisał:

-zwiększają skalę bitew

Ja takiego nie znam, ale ściągnij Battle Size Changer on pozwala zwiekszyć rozmiar bitew, ale nie wiem jak do końca działa, wiec pytaj kogo innego.

Dnia 21.05.2009 o 19:04, witkab napisał:

i które działają z polską wersją.

- Wszystkie działają z polska wersją, bo to ze sobą nie koliduje, ale nie licz, że mod stanie się polskojęzyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno zastrzeżenie. Część modów koliduje z pl. wersją, przez co są jakieś dziwne znaki, nijak to polski nijak to angielski ;) Więc na czas grania w moda polecam zmienić język gry na EN w jakimś tam pliku (nie pamiętam już którym, ale chyba languages, powinien się otwierać w notatniku i powinien mieć tylko tam napisane PL, zmienić na EN i gotowe)

Zaś BSC działa tak, że zamiast limitu 20 - 100 masz limit 1 - 1000 jednostek jednocześnie ;) Tylko uważaj, bo większość kompów nie uciągnie takiej zbieraniny na max detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:47, KuroNeko napisał:

Jedno zastrzeżenie. Część modów koliduje z pl. wersją, przez co są jakieś dziwne znaki,
nijak to polski nijak to angielski ;) Więc na czas grania w moda polecam zmienić język
gry na EN w jakimś tam pliku (nie pamiętam już którym, ale chyba languages, powinien
się otwierać w notatniku i powinien mieć tylko tam napisane PL, zmienić na EN i gotowe)

Trik z notatnikiem też znam, a osobiście znaczków nigdy nie miałem, ale w sumie to w każdym jeżyku da sie grać, bo czytanie prawie do niczego tam się nie zdaje ;)

Dnia 22.05.2009 o 15:47, KuroNeko napisał:

Zaś BSC działa tak, że zamiast limitu 20 - 100 masz limit 1 - 1000 jednostek jednocześnie
;) Tylko uważaj, bo większość kompów nie uciągnie takiej zbieraniny na max detalach ;)

to tez wiedziałem, tylko nie wiem jak BSC funkcjonuje, to jest jako mod? Czy w trakcie grania w moda można sobie przerobić ilość jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować