Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Reaktywacja tematu ;)

Mam problem. Mount&Blade zacina się mi podczas ładowania(czasami się włączy).
Proszę pomóżcie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:51, Jane95 napisał:

Reaktywacja tematu ;)

Mam problem. Mount&Blade zacina się mi podczas ładowania(czasami się włączy).
Proszę pomóżcie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

zacina sie hmmm moze komp za slaby...ale to jest podczas ladowania w menu czy w windowsie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 18:00, Altair05 napisał:

zacina sie hmmm moze komp za slaby...ale to jest podczas ladowania w menu czy w windowsie jeszcze?

To podczas ładowania w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:57, Altair05 napisał:

No ot nie wiem moze cos nie tak z gra aj pamietam ze mi tez czasem wywalalao ale to podczas
grania w mody...

A wiesz kiedy jedzie Mount&Blade do sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie narazie nie wiadomo kiedy wyjdzie ale mam dal ciebie dobra wiadomosc:niedlugo wyjdzie nowa wersja mount&blade dajaca nowe mozliwosci(w tym szturmowanie miast) oraz polepszajaca grafe i gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 16:57, Altair05 napisał:

nie narazie nie wiadomo kiedy wyjdzie ale mam dal ciebie dobra wiadomosc:niedlugo wyjdzie nowa
wersja mount&blade dajaca nowe mozliwosci(w tym szturmowanie miast) oraz polepszajaca grafe
i gameplaya.

Super! A wiesz jeszcze czy jest coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co mowilem plus mozliwosc oblezenia miast pewnie jakies nowe klasy postaci i zycie w maistach.Poza tym polski mod with fire and sword wychodzi wlasnei na ta wersje m&b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:26, Altair05 napisał:

to co mowilem plus mozliwosc oblezenia miast pewnie jakies nowe klasy postaci i zycie w maistach.Poza
tym polski mod with fire and sword wychodzi wlasnei na ta wersje m&b.

A wiesz co? Próbuję rozwiązać zagadkę jak zrobić żeby mount&blade wersja trial nie kończyła się na 6 levelu, lub żeby 6 level był do nieosiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:18, Altair05 napisał:

no coz to prawdopodobne.Zakyup licencje do gry i graj bez ograniczen.

Ale za licencje się płaci czymś to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się niedawno nowa wersja M&B - 0.903, którą można ściągnąć stąd: ---> http://taleworlds.com/mb_download.html
W grze pojawiła się nowa, inna mapa, z podobnymi miastami, jednakże od wersji 0.894 pojawiły się też nowe frakcje - Khergit Khanate (coś jak mogołowie), oraz Kingdom of Nords (Wikingowie ?). Pojawiły się także wioski, które możemy łupić, nowe zamki, które możemy zajmować (miasta również można zająć, jednak jest to baaardzo trudne - 300 kolesi na murach utrudnia zajęcie grodu :P, dla odmiany w zamkach jest 100) dla swojej frakcji. Wioski możemy otrzymywać od władców frakcji za sukcesy w bojach. Możemy je ulepszać, rekrutować z nich nowych ludzi. Gra ma zupełnie nowe oblicze - grafika została ulepszona, nowe frakcje nowe możliwości.
Polecam !
PS: Na zachętę macie kilka screenów.
EDIT: Wymagania drastycznie wzrosły w stosunku do poprzednich wersji, zalecam:
proc: 2 GHz
ram: 1 GB
karta: 64 - 128 MB

20080102224436

20080102224446

20080102224454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:50, Ero Sennin napisał:

Może bym pograł jeśli gra byłaby online (MMO) :p

Niestety, MMO to nie jest, ale zabawa w singlu jest przednia.
Ściągnij nie pożałujesz. Daję głowę, że ci się spodoba. Akcja stoi na wysokim poziomie, system expa jest klasyczny (zabijesz adwersarza i masz expa) a i przedmiotów jest naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mount&Blade.Gra jak na razie moim zdaniem najlepiej odwzorowująca życie wojownika średniowiecza.
Mam nadzieję że pojawi się multiplayer i nadejdzie epoka wojen średniowiecznych na naszych kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście byłoby super gdyby gra pojawiła się w wersji online.Już sobie wyobrażam bojowe starcie pomiędzy dwudziestoma graczami (dwie armie po np. 10 ludzi), z których każdy steruje swoją potacią.Taaa, jasne trzeba by mieć z 2 MB neta żeby to bez lagów chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:32, Master J napisał:

No rzeczywiście byłoby super gdyby gra pojawiła się w wersji online.Już sobie wyobrażam bojowe
starcie pomiędzy dwudziestoma graczami (dwie armie po np. 10 ludzi), z których każdy steruje
swoją potacią.Taaa, jasne trzeba by mieć z 2 MB neta żeby to bez lagów chodziło:)



Masz rację.Trza by się było na męczyc ja cholera by przeżyć w tej bitwie.Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta wersja 9.03.Bardzo podoba mi się tryb "quick battle" który umożliwia fajną walkę bez rekrutacji, zdobywania kasy na eq itp. Bardzo fajny jest także tryb oblężeń i obrony zamku (w quick battle).Nie mogę doczekać się pełnej wersji w sklepach.
BTW czy można instalować mody do wersji trial czy tylko do wersji pełnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:36, Master J napisał:

Fajna ta wersja 9.03.Bardzo podoba mi się tryb "quick battle" który umożliwia fajną walkę bez
rekrutacji, zdobywania kasy na eq itp. Bardzo fajny jest także tryb oblężeń i obrony zamku
(w quick battle).Nie mogę doczekać się pełnej wersji w sklepach.
BTW czy można instalować mody do wersji trial czy tylko do wersji pełnej?

Mody działają w trialu, ale jesteś ograniczony do tego 6 lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować