Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Czy istnieją jakieś spolszczenia do Mount&Blade?
BTW mam poblem z pobraniem modów z "Tawerny four ways".Kiedy wybieram jakiś mod i klikam w "download". Wyskakuje mi jakiś error z dwoma linkami przekierowywującymi do pobrania "Battle shize changera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:06, Master J napisał:

Nie:) Za darmo możesz sciągnąć jedynie wersję trial która ogranicza cię do 6 lvl.

A jak zdobyć pełną?? A fajne to?? jak np Gothic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2008 o 15:11, adi54 napisał:

A jak zdobyć pełną??

Musisz kupić przez internet cd-key aktywacyjny za 20 albo 30 $
>A fajne to?? jak np Gothic??
Gothic jest grą fabularną.Mount&Blade bardziej wojenną nastawioną na bitwy gdzie sterujesz tylko jednym graczem.Ściągnij triala (512 pół godziny, może 45 minut) i się sam ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:15, Master J napisał:


> A jak zdobyć pełną??
Musisz kupić przez internet cd-key aktywacyjny za 20 albo 30 $
>A fajne to?? jak np Gothic??
Gothic jest grą fabularną.Mount&Blade bardziej wojenną nastawioną na bitwy gdzie sterujesz
tylko jednym graczem.Ściągnij triala (512 pół godziny, może 45 minut) i się sam ocenisz.

eee, to dla mnie odpada bo nie mam żadnego konta internetowego. Ale to i tak dosyć drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:02, Master J napisał:

Czy istnieją jakieś spolszczenia do Mount&Blade?


http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=6&lid=525

Dnia 24.01.2008 o 15:02, Master J napisał:

BTW mam poblem z pobraniem modów z "Tawerny four ways".Kiedy wybieram jakiś mod i klikam w
"download". Wyskakuje mi jakiś error z dwoma linkami przekierowywującymi do pobrania "Battle
shize changera".

Poszukaj moda tutaj:
M&B File Repository
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/
Polecam z resztą tę stronę, bo codziennie pojawiają się nowe mody, serwery nie są przeciążone.
Mój faworyt to:
- Expanded Gameplay II: The Fifth Immortal - Genialny mod wprowadzający fabułę, utrudniający rozgrywkę dla wysokopoziomowych postaci. (+30). Masa nowych przedmiotów (nierzadko wymagają 30 siły), 650 osobowe ekipy ekipy biegające po mapie, nowe jednostki, jedna nowa frakcja (Onyx Brotherhood - zamiast Rhodoków). Elitarne jednostki frakcji są tak potężne (130 siła, 130 hp, 65 lvl), że same mą kosić spore ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na gameexe przeczytałem news, jakoby M&B miało wydać Paradox - jeśli to prawda, to wypiję za powodzenie tego projektu "soczek malinowy". Mi już się sprzykrzyło to granie do 6 lv. Niech nawet kosztuje tą "stówkę" - odżałuję - na grę o wyglądzie budżetówki, a grywalności mega hitu. Zagrywam się w to od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 22:44, Quatre napisał:

A nie lepiej zapłacić w dolarach przelewem? :)

Nie wiadomo dokładnie kiedy gra pojawi się na sklepowych półkach, ale ci co kupią licencję teraz, nie dostaną pełnej wersji za darmo. Trzeba będzie kupić ją jeszcze raz. Ja kupiłem licencję jak pojawiła się wersja 0.808, wtedy kosztowała "tylko" 15 dolców.
Na pewno, gdy gra pojawi się w sklepach, kupię ją - wolę mieć "namacalny" kontakt z grą (płyta :P). Pewnie kosztować będzie ok. 70 złotych, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mount&Blade, gra którą ściągnąłem parę dni temu, po recenzji na onecie.
Takiej grywalności jak w M&B nie spotkałem już bardzo dawno. Satysfakcja z wygranej bitwy jest ogromna!
Obrona przed konnica, odstrzelenie przeciwnika, zaszlachtowanie piechoty jadąc na opancerzonym rumaku... ach :D Gra po prostu rewelacyjna! Ma ogromny potencjał przede wszystkim ze względu na system walki. Dużo trzeba robić na wyczucie, co oddaje klimat ciężkiego rzemiosła rycerskiego :P
Oczywiście gra ma swoje wady, jak chociażby duże wymagania sprzetowe, ale na najmniejszych detalach też się świetnie gra :)
Ściągniecie triala, będziecie chcieli mieć pełną wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:48, Bartlord napisał:

Mount&Blade, gra którą ściągnąłem parę dni temu, po recenzji na onecie.
Takiej grywalności jak w M&B nie spotkałem już bardzo dawno. Satysfakcja z wygranej bitwy
jest ogromna!

Dokładnie, ja czerpię przyjemność z każdej wygranej bitwy, jednak trwają one trochę zbyt krótko. W przypadku mojej przypakowanej postaci (48 lvl) którą mam od wersji 0.7xx bitwy trwają ok. 2 minut...

Dnia 04.02.2008 o 22:48, Bartlord napisał:

Obrona przed konnica, odstrzelenie przeciwnika, zaszlachtowanie piechoty jadąc na opancerzonym
rumaku... ach :D Gra po prostu rewelacyjna! Ma ogromny potencjał przede wszystkim ze
względu na system walki. Dużo trzeba robić na wyczucie, co oddaje klimat ciężkiego rzemiosła
rycerskiego :P

Od razu powiem, że walka konno to spłycanie gry. Moją postacią chodzę razem z 9 innymi bohaterami (mod Glory to Revolution - POLECAM !!!) i niszczę na piechotę grupy złożone z ok. 250 ludzi.
Co do oddania realizmu - genialnie.
Chwała TaleWorlds, że nie wprowadzili do gry magii. Wyobraźcie sobie stojącego przed wami nieuzbrojonego kolesia, który po chwili odpala wam fireballa, czy coś innego. Ja bym... nie wiem co zrobił. Jednak odczuwam pewne obawy przed modami, które takową wprowadzają. Curtain of Fire. Omijać szerokim łukiem !
A potencjał gry nie jest tak wielki dzięki systemowi walki, a "Python Souce" - kodu gry, który jest bardzo podatny na modyfikacje. Aktualnie dzięki temu powstają setki modyfikacji, które przedłużają życie gry.

Dnia 04.02.2008 o 22:48, Bartlord napisał:

Oczywiście gra ma swoje wady, jak chociażby duże wymagania sprzetowe, ale na najmniejszych
detalach też się świetnie gra :)

Jednak w dobie "Crysisów-CoD4-i-innych-kompożernych-gier", mało ludzi obawia się o to, że ta gra im nie pójdzie :).

Dnia 04.02.2008 o 22:48, Bartlord napisał:

Ściągniecie triala, będziecie chcieli mieć pełną wersję :)

No comments :) Popieram - ściągać-instalować-grać-ściągać mody-instalować mody-grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wiadomo są pełniaki za darmo . Zaczaczysta gierka to jest ja akurat miałem pełniaka ! Może grafą nie powala ale jest dość realistyczna i można se na koniu pojeździć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc od mojego postu w sprawie wydania gry i cicho - u Paradoxu zapowiedzi "ni widu ni słychu". Żaden polski dystrybutor też nie trąbi o wydaniu tego genialnego tytułu, a ja mam już jakieś 90 ludków na 6 lvl :(

CDP - apeluję wydajcie to niespolszczone w "platynce" od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, kiedy rodziciele moi już nie obawiają się przelewów korzystajać z karty kredytowej na necie, myślałem żeby sobie kupic, ale... 25$ to jest dużo... A gierka jest po prostu cudowna, w CDA demko raz była 0.7xx... I miło by było jakby wyszła w Polsce... Teraz ściągam i sprawdzę sobie ile zmian wprowadzili w stosunku do tej 0.7xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do 0.7 obecnie jest masa zmian, szczególnie podoba mi się quick battle. Jeśli w ciągu 2 miesięcy nikt giery nie wyda to kupię po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mody należy po prostu ,,wkładać'''' do folderu Modules, czy trzeba ręcznie do każdego z folderów tzn. Textures do textures itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 23:06, tomoliop napisał:

Czy mody należy po prostu ,,wkładać'''' do folderu Modules, czy trzeba ręcznie do każdego
z folderów tzn. Textures do textures itp...

Po prostu wrzucasz folder moda do katalogu "Modules".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:25, JaqbD napisał:

> Czy mody należy po prostu ,,wkładać'''' do folderu Modules, czy trzeba ręcznie do
każdego
> z folderów tzn. Textures do textures itp...
Po prostu wrzucasz folder moda do katalogu "Modules".


Wrzuciłem MesoamericaMod do tego folderu, uruchomiłem grę (nową postać) ale nie zauważyłem zupełnie żadnych zmian... czyżby należało do modów mieć pełną wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:41, tomoliop napisał:

Wrzuciłem MesoamericaMod do tego folderu, uruchomiłem grę (nową postać) ale nie zauważyłem
zupełnie żadnych zmian... czyżby należało do modów mieć pełną wersję?

Nie.
Full wersja = trial
Jedyne ograniczenie to blokada levelowa. Jak zakupisz kod nic nie ściągasz.
Być może nie wybrałeś odpowiedniego moda z "wybierałki" ? (czerń na obrazku)
Być może masz inną wersję gry, niż wymaga mod (MUSI być taka sama - czerwień)

20080317202001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować