Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2009 o 15:23, St1m napisał:

Skąd można ściągnąć jakieś ciekawe mody do tej gry? Bo słyszałem że modów jest od cholery
i jeszcze trochę, i niektóre są tak dobre, że "czysta" gra jest bardzo nudna w porównaniu
do gry z modami. ^^

M&B File Repository:
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/
A tu forum TaleWorlds wraz z podforum najlepszych wydanych modów na aktualną wersję:
http://forums.taleworlds.net/index.php/board,63.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:15, necron1501 napisał:

Pytanko ściągnąłem Barren Lands ale nie mogę go dopalić... W czym rzecz.

Jak "nie możesz go odpalić", w czym rzecz ?
Wyrzuca na pulpit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:17, JaqbD napisał:

> Pytanko ściągnąłem Barren Lands ale nie mogę go dopalić... W czym rzecz.
Jak "nie możesz go odpalić", w czym rzecz ?
Wyrzuca na pulpit ?


Nie poprostu nie mogę go wybrać w menu początkowym(gdy widzi się jeszcze pulpit wiondowsowy). Nie ma go w tej liście w której się wybiera moduły. Inne działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:17, necron1501 napisał:

Nie poprostu nie mogę go wybrać w menu początkowym(gdy widzi się jeszcze pulpit wiondowsowy).
Nie ma go w tej liście w której się wybiera moduły. Inne działają.

Upewnij się, czy pliki moda nie znajdują się jeszcze w innym folderze. Muszą one być tylko w jednym jedynym katalogu inaczej gra moda nie wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje flagi Krzyżaków, wiecie to na białym tle z czarnym kżyżem, bo jeden mój kolega mi zrobił ale tło wygląda beznadziejnie chodzi że same białe jest i sam symbol , a ja chce takie jakby był powałdowany Materiał, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:02, Pablo1989 napisał:

Poszukuje flagi Krzyżaków, wiecie to na białym tle z czarnym kżyżem, bo jeden mój kolega
mi zrobił ale tło wygląda beznadziejnie chodzi że same białe jest i sam symbol , a ja
chce takie jakby był powałdowany Materiał, z góry dzięki.

Co masz przez to na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:59, JaqbD napisał:

> Poszukuje flagi Krzyżaków, wiecie to na białym tle z czarnym kżyżem, bo jeden mój
kolega
> mi zrobił ale tło wygląda beznadziejnie chodzi że same białe jest i sam symbol ,
a ja
> chce takie jakby był powałdowany Materiał, z góry dzięki.
Co masz przez to na myśli ?


Chce banner.

@Pablo 1989
Poszukaj na stronach podanych przez JaqbDa. Fajny mod to:

Carladia War
Native Expansion
Britain 1297
Lords and Realms
To są chyba najlepsze mody jakie grałem i znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrące na chwile a raczej dodam że Native Expansion polecam od siebie. Dodaje naprawde sporo,daje więcej satysfakcji gdyż poziom rozgrywki się podwyższa już od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.
Jak po wygranej bitwie moi kompani się cieszą, machają rękoma do góry to jak zrobić żeby u mojego bohatera wywołać podobne ruchy, bo podobno sie da tylko nie wiem jak i tu moje pytanie czy ktoś może wie co trzeba wcisnąć bądź zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:37, konarion napisał:

Mam takie pytanko.
Jak po wygranej bitwie moi kompani się cieszą, machają rękoma do góry to jak zrobić żeby
u mojego bohatera wywołać podobne ruchy, bo podobno sie da tylko nie wiem jak i tu moje
pytanie czy ktoś może wie co trzeba wcisnąć bądź zrobić.

Nie spotkałem się z taką możliwością. W każdym razie nic mi o tym nie wiadomo.
Jedynie w modzie Roots of Yggdrassil bohater automatycznie po wygranej walce macha dwa razu bronią z radości i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:37, konarion napisał:

Mam takie pytanko.
Jak po wygranej bitwie moi kompani się cieszą, machają rękoma do góry to jak zrobić żeby
u mojego bohatera wywołać podobne ruchy, bo podobno sie da tylko nie wiem jak i tu moje
pytanie czy ktoś może wie co trzeba wcisnąć bądź zrobić.


Z tego co wiem to trzeba mieć włączone cheaty i pod koniec wcisnąć kombinacje na przejęcie Twojej postaci przez Al. Wtedy zaczniesz się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

której z f- na górze klawiatury.


Gra jest fajna, ale AI jest na żałosnym poziomie :/
Brak jakichś bardziej skomplikowanych możliwości taktycznych.
Gra jest zbyt łatwa, ponieważ zablokowanie ciosu bota jest dziecinnie łatwe, a one nie są dostatecznie szybkie aby zablokować naszą kontrę. Oraz dość szybko można dorobić się dobrych rzeczy, wystarczy wygrać parę turniejów i ma się sporo kasy.

Co do modów, to polecam SoD czyli Sword of Damocles. Daje możliwość utworzenia własnego państwa, rekrutowania lordów i wydawania im rozkazów oraz nadawania im włości. A po roku..nadchodzi inwazja rzymian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką jedną ciekawą rzecz w grze. Nie wiem czy jest to tylko w Britain1297 czy w Native również, ale jak jedzie się szybko na koniu i ma się kija/lancę itp. to wtedy jak ją się skieruje na wroga to dostaje olbrzymi dmg. Nabiłem tak nawet 500dmg... Nic się nie klika ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 10:44, Infes napisał:

Z tego co pamiętam pisze nad Tobą jaką prędkość masz np."5.1". Ile Ci tam pisze?


Za dnia mam 5.1, a w nocy 3.0 lub 3.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 20:53, necron1501 napisał:

Znalazłem taką jedną ciekawą rzecz w grze. Nie wiem czy jest to tylko w Britain1297 czy
w Native również, ale jak jedzie się szybko na koniu i ma się kija/lancę itp. to wtedy
jak ją się skieruje na wroga to dostaje olbrzymi dmg. Nabiłem tak nawet 500dmg... Nic
się nie klika ani nic...

To nic nowego. Dostępne od pierwszych wersji M&B w Native. Nazywa się Couched Lance Damage i jest niezastąpione na walkę z dobrze opancerzoną piechotą czy szarżującą kawalerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 21:17, Reaper65 napisał:

Za dnia mam 5.1, a w nocy 3.0 lub 3.1.

Radzę znaleźć bohatera z dobrze rozwiniętą umiejętnością "Pathfinding" (Przewodnictwo ??). Nazywa się Borcha. Podstawowa osoba w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez miałem gdzieś koło tego i chyba bez problemowo ich dościgałem ale nie zawsze ale JaqbD ma racje. Borcha se załatw i nie będziesz mieć problemów z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 21:40, JaqbD napisał:

> Za dnia mam 5.1, a w nocy 3.0 lub 3.1.
Radzę znaleźć bohatera z dobrze rozwiniętą umiejętnością "Pathfinding" (Przewodnictwo
??). Nazywa się Borcha. Podstawowa osoba w zespole.


Ptah finding to jest znajdowanie drogi... Co do umiejętności to nawet nie wiedziałem, bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować