Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2009 o 13:04, dominik713 napisał:

Czyli kiedy będę mógł dostać zamek,jeśli teraz mam 290 punktów reputacji? Jeśli dłuuugo,to
rezygnuję z wasalstwa xd

Nie powiem, że długo - mniej więcej około 350 sławy będziesz mógł wziąć sobie zamek. Głowy nie daję, bo dokładnej wartości nie pamiętam. Warto również "napykać" sobie stosunki z królem na około 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś opisać pokrótce frakcje, albo chociaż rzucić link jeśli takie pytanie zostało zadane?
Ponadto jakie są Waszym zdaniem najlepsze mody i czy w tych modach muszę zacząć grę od nowa, czy mogę sobie zimportować postać?

Jeśli są też jeszcze jakieś dodatki ulepszające tekstury, które dobrze wyglądają to też proszę o rady i linki ewentualnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:17, Diverso napisał:

Mógłby mi ktoś opisać pokrótce frakcje, albo chociaż rzucić link jeśli takie pytanie
zostało zadane?

Swadianie - ciężka piechota (słaba) i konnica wspierana kusznikami. Zdecydowanie najmocniejsza konnica mogąca bez problemu zmiażdżyć formacje piechoty.
Vaegirzy - wszystkiego po trochu, wszystkie formacje całkiem niezłe, najmocniejsi strzelcy.
Khergici - sama kawaleria z bardzo mocnymi konnymi łucznikami. chyba najmocniejsza frakcja.
Rhodocy - sama piechota z dużymi tarczami i pikami, mocni kusznicy, najsłabsza frakcja
Nordowie - sama piechota, niepokonana w zwarciu przez innej frakcje, podatni na ataki z dystansu i szarże konnicy

Dnia 25.04.2009 o 15:17, Diverso napisał:

Ponadto jakie są Waszym zdaniem najlepsze mody i czy w tych modach muszę zacząć grę od
nowa, czy mogę sobie zaimportować postać?

W modach nie musisz tworzyć nowej postaci. Możesz je importować.
Tu jest wg. mnie najlepszy mod:
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=10&lid=904

Dnia 25.04.2009 o 15:17, Diverso napisał:

Jeśli są też jeszcze jakieś dodatki ulepszające tekstury, które dobrze wyglądają to też
proszę o rady i linki ewentualnie ;]

Do grafiki:
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=10&lid=625
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=6&lid=834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zainstalowanie i granie na modzie jest równoznaczne z zaczynaniem od początku? Mapa się zmienia, moje stosunki z innymi frakcjami są zresetowane, oczywiście postać mogę już zimportować, to wiem.

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:17, Diverso napisał:

Czym jest spowodowany błąd z zapisem? Co chwila gdy chcę zapisać wyskakuje Error: Unable
to save

Spróbuj zapisać na innym slocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 18:37, Diverso napisał:

Po prostu miałem 4 kb wolnego miejsca na dysku xd

hoho, jak doprowadziłeś do takiego stanu ? Przecież winda wyświetla ostrzeżenia o małej ilości miejsca na dysku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jego systemu 1kb to jeszcze nie ilość dysku na ostrzeżenie ;) Swoją drogą,wiadomo jakieś nowe nowinki na temat MP? JaqbD tylko nie pisz mi rzeczy oczywistych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:47, Infes napisał:

Swoją drogą,wiadomo jakieś nowe nowinki na temat MP?

Nie. Armagan na razie się nie wypowiadał na temat tego trybu. Ciągle w produkcji i pewnie szybko nic nowego nie usłyszymy.
Ale już czekam aby sprać Wam dupsko w multi ^^

Dnia 26.04.2009 o 20:47, Infes napisał:

JaqbD tylko nie pisz mi rzeczy oczywistych :P

Spoko ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie ze po jakimś czasie ta gra jest zdecydowanie zbyt łatwa? Bo o ile nie zadaje się hitów po 0-1 i przeciwnik nie ma przewagi 5(konnych) lub 10(piechota) na 1 to i tak da się wygrać (pod warunkiem że nie gra się łucznikiem a w/w mają duże tarcze) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:52, KuroNeko napisał:

Nie uważacie ze po jakimś czasie ta gra jest zdecydowanie zbyt łatwa? Bo o ile nie zadaje
się hitów po 0-1 i przeciwnik nie ma przewagi 5(konnych) lub 10(piechota) na 1 to i tak
da się wygrać (pod warunkiem że nie gra się łucznikiem a w/w mają duże tarcze) :/

W takim razie polecam zapuścić sobie jakieś mody. Gwarantuję, że będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz na myśli The Eagle And The Radiant Cross i Lauriańskich włóczników, lub zdobywanie zamków obsadzonych strzelcami, mam rację? ;) Niestety, ale to ostatnie wcale takie trudne nie jest, o ile nie dostanie się kulki(co wcale takie trudne nie jest) to nie powinno być problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:35, KuroNeko napisał:

Pewnie masz na myśli The Eagle And The Radiant Cross i Lauriańskich włóczników, lub zdobywanie
zamków obsadzonych strzelcami, mam rację? ;) Niestety, ale to ostatnie wcale takie trudne
nie jest, o ile nie dostanie się kulki(co wcale takie trudne nie jest) to nie powinno
być problemu ;)

Spróbuj moda Expanded Gameplay III autorstwa Chela. Teraz chyba w wersji 0.93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobry modzik dodający nowe bronie i zbroje? Najlepiej taki, żebym nie musiał zaczynać od początku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o małą pomoc. Czy dostane możliwość noszenia sztandaru po pewnym czasie gry czy jeśli nie dostałem na początku gry to już nie dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować