Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2009 o 14:13, kuki288 napisał:

> To będzie pełna wersja, żaden tam trial.

I na pewno można na kilku kompach?

Tego to ja nie wiem, ale pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:22, kuki288 napisał:


Yhy... A ktoś może kupowal już M&B z Platyny?

PS: Teraz to już tak do wszystkich mówię:D


Nikt chyba jeszcze nie kupował kto tu się udziela, bo z tego co wiem to po premierze od razu zakupiliśmy, a w platynie jest dopiero co, ale na pewno prócz pudelka nie rożni się od wersji premierowej, a jeśli gra niczego nie sprawda, nie laczy sie z intenetem, nie aktywuje sie i dziala bez plyty to czemu nie moglaby byc zainstalowana na dwoch pieckach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 11:13, KrzyniuBDG napisał:

Nikt chyba jeszcze nie kupował kto tu się udziela, bo z tego co wiem to po premierze
od razu zakupiliśmy, a w platynie jest dopiero co, ale na pewno prócz pudelka nie rożni
się od wersji premierowej, a jeśli gra niczego nie sprawda, nie laczy sie z intenetem,
nie aktywuje sie i dziala bez plyty to czemu nie moglaby byc zainstalowana na dwoch pieckach?



No ja nie wiem, ale na 100% nie trzeba aktywować jej zadnym kluczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie gram walcze przeciwko SWadi zajolem im juz 3 miasta zamek i jakies wiochy i sie zastanawiam co sie stanie jak ja im podbije wszystkie ziemi co wtedy bedzie i jeszcze jedno pytanko jak gralemm to przez jakis okres bylem wasalem ledy isolla z suno a teraz juz z tego zrezygnowalem teraz jak ja chce znalesc to jej nigdzie niema pytam podroznych a u nich nie ma opcji sie zapytac gzie ona jest
licze na odpowiedz w szczegulnosci na pierwsze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:34, Eregion napisał:

tak sobie gram walcze przeciwko SWadi zajolem im juz 3 miasta zamek i jakies wiochy i
sie zastanawiam co sie stanie jak ja im podbije wszystkie ziemi co wtedy bedzie

Jeśli dodatkowo pokonasz wszystkich lordów panoszących się po mapie z ich frakcji, upadną.

Dnia 18.06.2009 o 18:34, Eregion napisał:

i jeszcze jedno pytanko jak gralemm to przez jakis okres bylem wasalem ledy isolla z suno a teraz
juz z tego zrezygnowalem teraz jak ja chce znalesc to jej nigdzie niema pytam podroznych
a u nich nie ma opcji sie zapytac gzie ona jest

Bardzo prawdopodobne, że została pokonana i jeszcze nie "zrespiła się" do gry.

Dnia 18.06.2009 o 18:34, Eregion napisał:

licze na odpowiedz w szczegulnosci na pierwsze pytanie

Proszę, dbaj o pisownię, bo ciężko czyta się taki posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:43, JaqbD napisał:

> tak sobie gram walcze przeciwko SWadi zajolem im juz 3 miasta zamek i jakies wiochy
i
> sie zastanawiam co sie stanie jak ja im podbije wszystkie ziemi co wtedy bedzie

Jeśli dodatkowo pokonasz wszystkich lordów panoszących się po mapie z ich frakcji, upadną.

ale jak to zrobic jak pokonam jakiegos lorda w bitwie to on albo ucieknie albo trafi do niewoli i bedzie moim wiezniem ale tak wszystkich lordow nie "wyłapie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:49, Eregion napisał:

ale jak to zrobic jak pokonam jakiegos lorda w bitwie to on albo ucieknie albo trafi
do niewoli i bedzie moim wiezniem ale tak wszystkich lordow nie "wyłapie"

Chodzi mi o pokonanie.
Jeśli nie będą mieli już miast ani zamków nie będą mieli gdzie uciec i frakcja się rozpada. Nie musisz ich łapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:04, JaqbD napisał:

> ale jak to zrobic jak pokonam jakiegos lorda w bitwie to on albo ucieknie albo trafi

> do niewoli i bedzie moim wiezniem ale tak wszystkich lordow nie "wyłapie"
Chodzi mi o pokonanie.
Jeśli nie będą mieli już miast ani zamków nie będą mieli gdzie uciec i frakcja się rozpada.
Nie musisz ich łapać.

a co sie wtedy stanie z lordami i krolem
i jeszcze jedno jak przylaczyc do siebie obcych lordiow (chodzi mi o to czy mozna przylaczyc do siebie lordow tak jak wtedy gdy sie pomaga pretentowi do tronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:16, Eregion napisał:

a co sie wtedy stanie z lordami i krolem

Zniknie. a Lordowie rozproszą się po Caldarii i dołączą do innych frakcji.

Dnia 18.06.2009 o 19:16, Eregion napisał:

i jeszcze jedno jak przylaczyc do siebie obcych lordiow (chodzi mi o to czy mozna przylaczyc
do siebie lordow tak jak wtedy gdy sie pomaga pretentowi do tronu

Wydaje mi się, że w podstawowym module nie można mieć wasali, ale bardzo prawdopodobnym jest, że się mylę. Jeśli jest to możliwe, dołączą się oni sami do wybranej przez siebie frakcji (w tym Twojej). W modzie w którego gram istnieje również możliwość przekupienia lorda ziemiami na swoją stronę, nie wiem, czy jest to możliwe w Native.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż chciałem zainstalować mod poprawiający grafikę... Wszystko ładnie pozamieniałem, ale nagle wszystkie napisy zrobiły się takie jakieś chińskie. Nie mogę tego odkręcić, wie ktoś co zrobiłem źle i jak to naprawić???

Mod stąd: http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=7&lid=1261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć własnych wasali, nie licząc sytuacji rebelii i pomocy pretendentowi. Choć wtedy jest się marszałkiem, to w praktyce ma się wasali pod sobą i można im rozkazywać. Ale w native nie można być królem własnego państwa z wasalami. (Jeśli chce się być królem(lub królową) to polecam mod Sword of Damocles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:51, necron1501 napisał:

wie ktoś co zrobiłem źle i jak to naprawić???

Co źle to Ci nie powiem, ale myślę, że jeśli mod instalował się z setupa powinna być opcja uninstall. Jeśli instalacja polegała na rozpakowaniu jedyną opcją będzie reinstalacja gry (chyba, że masz backupy podmienionych plików).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 20:56, JaqbD napisał:

> wie ktoś co zrobiłem źle i jak to naprawić???
Co źle to Ci nie powiem, ale myślę, że jeśli mod instalował się z setupa powinna być
opcja uninstall. Jeśli instalacja polegała na rozpakowaniu jedyną opcją będzie reinstalacja
gry (chyba, że masz backupy podmienionych plików).


Niestety nie mam. Mod polegał na rozpakowywaniu... Trudno spróbuję reinstalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:20, JaqbD napisał:

> a co sie wtedy stanie z lordami i krolem
Zniknie. a Lordowie rozproszą się po Caldarii i dołączą do innych frakcji.

pokonalem Swadie zdobylem wszystkie ziemi ktore przedtem byly pod ich wladaniem ale frakcja sie nie rozpadla a lordowie sa dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś Mount & Blade z wydania z Platyny ? Co jest w środku ? Jakaś porządna instrukcja/poradnik ? W jakiej wersji jest gra (spatchowana ?) jakieś mody może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 14:05, Eregion napisał:

> > a co sie wtedy stanie z lordami i krolem
> Zniknie. a Lordowie rozproszą się po Caldarii i dołączą do innych frakcji.
pokonalem Swadie zdobylem wszystkie ziemi ktore przedtem byly pod ich wladaniem ale frakcja
sie nie rozpadla a lordowie sa dalej

Frakcja upadnie, gdy usuniesz lordów z mapy. Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonasz ich w bitwie to nawet jak uciekną nie będą mieli gdzie się podziać, bo nie mają żadnego zamku..Prędzej czy później ich pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować