Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Ja gram na moim "mega" sprzęcie 1.75GHZ, 768RAM i Geforce 7600 GS 256MB i jakoś idzie :-) Liczy się rozgrywka a nie tam mega grafa niczym z Crysis''a ^^

@Kapas
No niech to już wydawają publicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 15:04, Opal_P napisał:

O co tu chodzi? Jak to jest z tą grą?


Znaczy to tak naprawdę demo nie różni się za bardzo od fulla - ta sama objętość, ta sama swoboda i możliwości, jedynie w demie jest ograniczenie do levelu. Najprawdopodobniej jest to nadal trial, tyle że nieoznaczony jako demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 14:04, Infes napisał:


Średniowieczny counter strike, praktycznie wszystko tak samo zorganizowali :D Nawet w mapach widziałem podobieństwa :P

Zauważyłem także, że znacznie poprawili grafikę, rzekł bym M&B 2.

Martwi mnie jedynie, że multiplayer ze zwykłą rozgrywką ma mało wspólnego i że uzbrojenie będzie się kupować jak w CS przez co będzie pewnie dość ograniczone :P I ciekawe jak będzie z obrażeniami, czy będą realistyczne...
Ale i tak się napaliłem już i pozycja obowiązkowa u mnie, za każdą cenne muszę to mieć :D

PS. Zauważyłem jednak ten sam błąd co w native. Bełt wbił się w powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:52, Luk_Der_Ritter napisał:


> O co tu chodzi? Jak to jest z tą grą?

Znaczy to tak naprawdę demo nie różni się za bardzo od fulla - ta sama objętość, ta sama
swoboda i możliwości, jedynie w demie jest ograniczenie do levelu. Najprawdopodobniej
jest to nadal trial, tyle że nieoznaczony jako demo.


Kilka godzin temu bylem tu i odkryłem o co chodzi. ;)
Troszkę wyżej jest link http://www.taleworlds.com/mb_download.html kliknąłem i tam właśnie jest m.in.
odsyłacz do ściągania z Filefront''a czyli tam gdzie byłem wcześniej i zastanawiałem się czy to legalne źródło :|
Teraz trzeba ściągnąć i spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legalne nie martw się. Będzie to ta sama gra (ten sam świat, postacie itd.) tylko, że z ograniczeniem poziomu (do 6 o ile dobrze pamiętam). Tak naprawdę skąd byś nie ściągnął to i tak będzie to legalne (w przypadku tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 17:18, KrzyniuBDG napisał:

Czy wiecie co to oznacza?

HOHOHOHO
Rejoice !
Bitwy morskie / wyspy !
Oby tylko walki na okrętach nie były zrealizowane tak tragicznie jak w niektórych modach.
Tam, to nie wiadomo w ogóle o co chodzi... Kolesie niejednokrotnie respią się na naszym okręcie, albo ktoś atakuje cię od tyłu nie wiadomo skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:01, Rokuto napisał:

Legalne nie martw się. Będzie to ta sama gra (ten sam świat, postacie itd.) tylko, że
z ograniczeniem poziomu (do 6 o ile dobrze pamiętam).

Teraz to już wiem. Wcześniej się zastanawiałem
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22845&pid=1315

Dnia 25.08.2009 o 12:01, Rokuto napisał:

Tak naprawdę skąd byś nie ściągnął
to i tak będzie to legalne (w przypadku tej gry).

...no chyba żeby chodziło o fulla

------->>> Luk_Der_Ritter
Nie poznałem od razu... :| Widzę że awatara zmieniłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 19:38, Opal_P napisał:

> Tak naprawdę skąd byś nie ściągnął
> to i tak będzie to legalne (w przypadku tej gry).
...no chyba żeby chodziło o fulla

Zawsze ściągasz fulla tylko ograniczonego. Po wpisaniu magicznego kodu dobicie lvl 6 nie grozi zakończeniem gry. (Przynajmniej przy wersji 1.03 tak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 08:18, Kapas napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=tfxlX2gQk80 :D Nie ma to jak narozrabiać w wiosce :D

Nie lepiej gra ci się z widoku first person ? Według mnie to najlepszy widok i szczególnie podczas walk w zwarciu (dodajmy do tego mody wprowadzające potężne jednostki elitarne) dostarcza dodatkowych emocji ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 08:18, Kapas napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=tfxlX2gQk80 :D Nie ma to jak narozrabiać w wiosce :D


Byś się wstydził tak biednych chłopów wyżynać :) Sam też zawsze wszystko plądrowałem, tylko lipa jest potem, jak pół mapy Cie nienawidzi ;/ I np. dostaniesz w posiadanie wioskę, a tam lubią Cie na -20 ;/

Ogólnie to bardzo dobra jakość filmiku, czym nagrywałeś? Mogłeś tylko napisy wyłączyć, bo są na pół ekranu, ale mi osobiście to nie przeszkadza ;)
To wyglądało, jak dobry stary native, ale jakoś zbroje były "lustrzane" (wyglądały jak metal) mod na realistyczność uzbrojenia, czy tak jest jak się ma detale dobrze ogarnięte :P

PS. Walczysz kusza konno? Z tego co pamiętam tylko najsłabszą dało się z konia pomykać...

@JaqbD
Nie grałem w żadnego moda z walkami na okrętach, ale sądzę, że w warbandzie będzie porządnie bo jednak nie robią tego, fani amatorzy :) Przynajmniej mam taką nadzieję ;)
Najważniejsze, że widać iż twórcy się starają i próbują dopieścić ten tytuł.

Też nigdy nie grałem z pierwszej osoby, choć przy próbach trzeba przyznać, że realia były spore. Jednak przyzwyczajenie do 3 bierze górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 10:37, KrzyniuBDG napisał:

PS. Walczysz kusza konno? Z tego co pamiętam tylko najsłabszą dało się z konia pomykać...

Lekka kusza to najlepsza, jakiej można używać. Mocną bym jej nie nazwał, ale jest dość zabójcza, gdy mamy wysoki skill. Ja i tak zdecydowanie pozostanę przy łuku. Skill 380, Horse Archery 6 i jesteśmy niezniszczalni.

Dnia 26.08.2009 o 10:37, KrzyniuBDG napisał:

@JaqbD
Nie grałem w żadnego moda z walkami na okrętach, ale sądzę, że w warbandzie będzie porządnie
bo jednak nie robią tego, fani amatorzy :) Przynajmniej mam taką nadzieję ;)
Najważniejsze, że widać iż twórcy się starają i próbują dopieścić ten tytuł.

Wolałbym, żeby skupili się na ulepszeniu gameplaya i zrobieniu długowiecznego MP, a nie dodawali bajery, ale nie będę miał niczego przeciw walkom na morzu.

Dnia 26.08.2009 o 10:37, KrzyniuBDG napisał:

Też nigdy nie grałem z pierwszej osoby, choć przy próbach trzeba przyznać, że realia
były spore. Jednak przyzwyczajenie do 3 bierze górę.

Popróbuj. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 11:00, JaqbD napisał:

Wolałbym, żeby skupili się na ulepszeniu gameplaya i zrobieniu długowiecznego MP, a nie
dodawali bajery, ale nie będę miał niczego przeciw walkom na morzu.

Jasnym jest, że lepiej dopracować ważniejsze elementy, ale takie smaczki na pewno przynajmniej na początku wciągną graczy.

Wiesz moim zdaniem patrząc na gameplaye które już są z Warbanda to i tak sporo zrobili, sporo. A ja jako fan CSa zauważam także liczne podobieństwa, nawet w konstrukcji map :) A chyba nie ma bardziej długowiecznej gry multiplayer niż Counter Strike ;)

Po zastanowieniu się jednak męczy mnie tylko fakt, że jest możliwe iż gra nie będzie przystosowane na walkę gracz vs. gracz. Bo choćby blokowanie ciosów jest domyślnie automatyczne (kierunek bloku), a postać z tarczą z przodu jest 100% chroniona, puki tarcza nie pójdzie w drzazgi. Tak więc obawiam się, że jedyną skuteczna bronią mogą okazać się łuki i kusze, bo zawodowcy (jak Ty :) w tej dziedzinie będą robić co zechcą. A jeśli jeszcze obrażenia będą realistyczne (co chcę oczywiście) to spotkanie z rozpędzonym bełtem nie wróży dobrze...

A i coś mi się zdaje, że walka pieszo będzie korzystniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ogólnie można się spodziewać Warbanda? I mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ulepszenia poza bitwami morskimi i multiplayerem zostaną wprowadzone? I jeszcze jedno, dodatek to będzie tylko MP?

Kiedyś siedziałem w temacie ale potem trochę wypadłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:02, Xlol1 napisał:

A kiedy ogólnie można się spodziewać Warbanda? I mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ulepszenia
poza bitwami morskimi i multiplayerem zostaną wprowadzone? I jeszcze jedno, dodatek to
będzie tylko MP?

Dodatek jak to dodatek, ma dodać nowe questy bronie itp, ulepszyć grafikę i gameplay.
Co do terminu, został niestety przesunięty z tego roku na następny:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47730

Dnia 26.08.2009 o 12:02, Xlol1 napisał:

Kiedyś siedziałem w temacie ale potem trochę wypadłem :]

Witamy więc ponownie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować