Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2010 o 09:53, Avarr napisał:

Hejka, gram w podstawkę i mam w niewoli 2 lordów. Co z nimi mogę zrobić?


Jak się królowie upomną to dostaniesz okup... grałem kiedyś w takiego moda, w którym można było wymordować wszystkich lordów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 09:53, Avarr napisał:

Hejka, gram w podstawkę i mam w niewoli 2 lordów. Co z nimi mogę zrobić?


Musisz czekać aż wystawią za nich okup ALBO możesz trafić na quest, w którym któryś z zaprzyjaźnionych lordów każe Ci złapać dla niego lorda wrogiej frakcji. Wtedy po prostu weź jeńca i zaprowadź go do swojego sprzymierzeńca a On się nim już zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jakiś czas temu wypadłem zupełnie z obiegu modowo-nowinkowego.
Mógłby ktoś nakreślić mi sytuację o aktualnej wersji i kilku porządnych modach do niej?
Z góry dzięki,
Pozdrawiam,
Kubelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:36, Kubelo napisał:

Witam.
Jakiś czas temu wypadłem zupełnie z obiegu modowo-nowinkowego.
Mógłby ktoś nakreślić mi sytuację o aktualnej wersji i kilku porządnych modach do niej?
Z góry dzięki,
Pozdrawiam,
Kubelo

Najnowsza wersja warbanda to 1.134.
Ostatnio pojawiła sie beta moda "With Fire and Sword", czyli po naszemu nie inaczej niż Ogniem i Mieczem.
Mod zapowiada się kolokwialnie mówiąc ZAJE*IŚCIE!
W becie sa już zaimplementowane smaczki jak:
Artyleria
Budowanie przeszkód na polu bitwy w czasie rzeczywistym. Bierzesz inżyniera i możesz np. ukopać spory kopiec, za którym możesz przykucnąć. Jak również w niektórych miejscach można złożyć przenośną tarczę (Taka, jaka jest często na mapach oblężeń)
Można zagwizdać na konia by przybiegł(Nie wiem czy to działa)
Można po prostu krzyczeć oraz się cieszyć.

Oczywiście mod wprowadza całą masę nowych przedmiotów jak np. kilka wersji zbroi husarskiej itp :)
A to jest dopiero beta! Jeśli mod wyjdzie, do OiM:Dzikie Pola raczej się nie sprzeda zbyt dobrze :D

3 gameplay''e od Użytkownika Ensis''a z forum Polskiego Uniwersum Total War. (Kręcone na trybie multiplayer, singla chyba nie ma)

http://www.youtube.com/watch?v=8qL4d93bsvM
http://www.youtube.com/watch?v=SDOISaKLkoI
http://www.youtube.com/watch?v=GMN3gBIiGlY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze chwile w grze dosłownie niezapomniane. Bite dwie godziny do bankructwa, przegrania wszystkich potyczek, straty reputacji. Zaczynamy od nowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy do podstawowej wersji M&B są jakieś paczki modów usprawianiająych rozgrywkę, dodających nowe opcje? Bo generalnie chciałbym poprawić sobie główną grę a nie buszować po dzikim zachodzie czy nawalać się mieczem świetlnym;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pojawia się on i w Warbandzie, i w Dzikich Polach. Gdy chcę dołączyć do jakiejś gry w multi gra po prostu nie dołącza. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 21:40, darth_16 napisał:

Mam problem. Pojawia się on i w Warbandzie, i w Dzikich Polach. Gdy chcę dołączyć do
jakiejś gry w multi gra po prostu nie dołącza. Co zrobić?

Ale co się wyświetla?
Ja czasem mam podobny problem z serwami modów, ale wystarczy spróbować jeszcze raz i się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem M&B i chciałbym, aby ktoś polecił mi moda, który np. doda nowe opcje, zadania do głównej kampanii. Na razie bez żadnych udziwnień (armia nieumarłych czy coś). Wiem, że pewnie takie pytanie już było, ale 98 strony czytać? Zlitujcie się...
A i mam pytanie- czy jak zainstaluję takiego moda to będzie dalej wszystko w języku polskim?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:17, matis9988 napisał:

Tak się zastanawiam nad kupnem M&B Warband i mam pytanie.Czy w multi jakoś leveluje się
postać i kupuje wyposażenie?

Multi w M&B jest bardzo podobne do Counter Strike. Zaczynasz rundę z określoną ilością pieniędzy i na początku wybierasz klasę (Łucznik / piechota / konnica) i kupujesz ekwipunek. Pieniądze dostajesz za zabijanie przeciwników i wygrywanie rund.

Nie, nie ma leveli ani innych tego typu głupot, ale istnieje mod cRPG w którym ponoć coś takiego jest.
Nie jestem w tym modzie zbytnio zorientowany, ale z tego co wiem, jest znacznie bardziej rozbudowany niż tylko levelowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować