Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 22:12, matis9988 napisał:

Dzięki za odpowiedź.I jeszcze jedno pytanie.Sporo jest serwerów w Warbandzie teraz?Jest
z kim grać?

Tak. Ilość jednocześnie grających ludzi idzie w tysiące, zaś ilość serwerów w setki, jest z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z misją, w której mam znaleźć kogoś kto ukrywa się w jakiejś wiosce.Pojechałem do tej wioski wykonałem zadania w niej i pisze, że mieszkańcy są gotowi mnie wspierać, ale jak się pytam mieszkańców wioski czy go nie widzieli to odpowiadają mi, że go znajdę tylko muszę się dobrze rozejrzeć.Jak mam wykonać tą misję?Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że pierwsza edycja M&B Jest na płycie DVD.
Dziś kupiłem M&B w Biedronce i tam jest jedna płyta CD. Czy to nie za mało miejsca, to nie jakaś okrojona wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:53, Matixn napisał:

Widziałem, że pierwsza edycja M&B Jest na płycie DVD.
Dziś kupiłem M&B w Biedronce i tam jest jedna płyta CD. Czy to nie za mało miejsca, to
nie jakaś okrojona wersja?


możliwe musisz sprawdzić co masz dokładnie bo ja mam swoją na DVD a w internetowych sklepach widziałem też tylko na DVD (każda edycja) bo jeżeli tak to może być M&B ale coś mogli obciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:53, Matixn napisał:

Widziałem, że pierwsza edycja M&B Jest na płycie DVD.
Dziś kupiłem M&B w Biedronce i tam jest jedna płyta CD. Czy to nie za mało miejsca, to
nie jakaś okrojona wersja?



Gra spokojnie mieści się na płytce CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś M&B? Tzn. Nie-Warband? Brachu, zmarnowałeś hajs... Nie ma sensu kupować Vanilli, skoro Warband ma wszystko to co Ona i więcej, jak mi. Multiplayer(dzięki któremu przestałem grac w SP w ogóle.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 22:54, KuroNeko napisał:

Multiplayer(dzięki któremu przestałem
grac w SP w ogóle.)


To tak jak u mnie. Doszedłem do wniosku, że jestem beznadziejny, i dałem sobie spokój ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę warto mieć min, dla modów do singla, których nadal jest multum, a których nie ma w Warbnandzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 17:56, Kapas napisał:

Podstawkę warto mieć min, dla modów do singla, których nadal jest multum, a których nie
ma w Warbnandzie :)

A kto gra jeszce w tak dennego singla po wyjściu dodatku z multi? O.o
Single jest po prostu nuudny, zaś mody multiplayer jak np. 1866 albo Finland at WW2 są po prostu świetne i dobrze się gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 20:44, KuroNeko napisał:

A kto gra jeszce w tak dennego singla po wyjściu dodatku z multi? O.o
Single jest po prostu nuudny, zaś mody multiplayer jak np. 1866 albo Finland at WW2 są
po prostu świetne i dobrze się gra ;)


Modów do singla które są wciągające też nie brakuje :) Sam do podstawki mam chyba 10 różnych modów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:53, Matixn napisał:

Widziałem, że pierwsza edycja M&B Jest na płycie DVD.
Dziś kupiłem M&B w Biedronce i tam jest jedna płyta CD. Czy to nie za mało miejsca, to
nie jakaś okrojona wersja?

jak nie masz pewności to ściągnij ze strony producenta a aktywuj swoim kluczem ale gra to około 600mb i pacz 1.11 jakieś 10mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś jakiegoś moda do M&B normalnej wersji (też kupionej w Biedronce). Najfajniej jakby był też po polsku... Mógłby usprawniać/ulepszać normalną grę, a nie wprowadzać dziwy i cuda. Pytam, bo nie chcę ściągać czegoś godzinę na ślepo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poleciłbym ci The Eagle and The Radiant Cross
Tu masz adres:

http://www.mbrepository.com/file.php?id=568

albo Calradia, the 16th Century

http://www.mbrepository.com/file.php?id=1074

Poza tym coś jeszcze polska strona gier M&B na forum znajdziesz informacje o każdym ważniejszym modzie i o ewentualnych spolszczeniach.

http://www.mountblade.info/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mody- przetestuję.
A co do strony to widziałem listę z modami, ale nie jest napisane co wprowadzają... a mi właśnie chodzi o to, żebym wiedział co pobieram i, żeby nie tracić czasu na pobranie np. dodania mieczów świetlnych jak mnie to w tej chwili akurat nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, ale jak nie ma spolszczenia to może być cienko... coś tam z angielskiego rozumiem, ale ogólnie nie lubię grać w innym języku niż nasz ojczysty- jakoś psuje mi to rozrywkę...
Ale dzięki, zaczynam pobieranie, a jutro przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 11:51, Matixn napisał:

Dobra, dzięki za wszystko.

Jedna rzecz - M&B nie wymaga klucza i aktywacji przez neta, a Warband?

Fakt zapomiałem że edycja cd projekt nie wymagała klucza i aktywacji Warband wymaga steam lub impulse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować