Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 02:03, Araondoion napisał:

Cy w kazdym pudelku M&B warband znajduje sie steam key i mozna bez problemu zmienic wersje
na angielska?

Co do wersji językowej to nie powinno być problemu, Można to łatwo ustawić w launcherze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję programu który pozwala dać, na mapę dużoooo jednostek.. Tak jak było do zwykłego M&B chyba army size maximizer. To taki sam tylko do Warband.. szukałem ale znaleźć nie mogę =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:29, Eregion napisał:

szukam spolszczenia do 1866:Western Mod, może ktoś podesłać jakiś link??


Z tego co wiem takie spolszczenie nie istnieje, tym bardziej, że ten mod nie ma nawet wersji 1.0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:39, B1SH0P napisał:

Witam, poszukuję programu który pozwala dać, na mapę dużoooo jednostek.. Tak jak było
do zwykłego M&B chyba army size maximizer. To taki sam tylko do Warband.. szukałem ale
znaleźć nie mogę =/

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,103109.0.html
O to Ci chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś coś takiego się stało ?

Ruszałem do mojego Lenna i nagle

Marszałek każe ci się stawić z X wojskiem u niego w ciągu 4 dni, ok jadę do niego tam gdzie ostanio go widziano i i tak zostało mi bodajże jeszcze kawałek drogi gdy to zlecenie zostało anulowane.

Jaka była przeczyna anulowania ? wojska miałem więcej niż chciał, układy też mam dobre, przy okazji, jak zdobyć zamek(tzn wiem co i jak) aby nie narazić się na rebelię, znam swoich wrogów i sprzymierzęców i tych neutralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 22:54, Pablo1989 napisał:

Czy komuś coś takiego się stało ?

Ruszałem do mojego Lenna i nagle

Marszałek każe ci się stawić z X wojskiem u niego w ciągu 4 dni, ok jadę do niego tam
gdzie ostanio go widziano i i tak zostało mi bodajże jeszcze kawałek drogi gdy to zlecenie
zostało anulowane.

Jaka była przeczyna anulowania ? wojska miałem więcej niż chciał, układy też mam dobre,
przy okazji, jak zdobyć zamek(tzn wiem co i jak) aby nie narazić się na rebelię, znam
swoich wrogów i sprzymierzęców i tych neutralnych.


Tak się po prostu zdarza ;) To jest normalne i nie ma w tym nic złego ;)

Jak jesteś wasalem któregoś z królów to po prostu zdobądź zamek wroga i módl się by został on przyznany Tobie a nie komuś innemu :D W czystym M&B szansa na dostanie posiadłości jest naprawdę BARDZO niska.
Szansa, że dostaniesz pierwszy zdobyty zamek jest praktycznie zerowa... Dobrze jest najpierw zdobyć kilka bezwartościowych zamków i o nie nie prosić a dopiero potem ruszyć na upatrzony cel ;)

W Warbandzie jest znacznie lepiej, bo na to, kto dostanie włość wpływa głosowanie. Lordowie często zbieraja się gdzieś na uczcie i w tym czasie można zapoznać się z damami jak również poznać zdanie innych panów na temat głosowania.
Jak nie trudno się domyślić, wystarczy mieć dobre relacje z ludźmi i będziemy dostawać więcej ziemi niż normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie była bitka o jakiś zamek Sawadi brałem udział i nie zdobyłem go :P, noc nic przynajmniej wojsko się wyszkoliło, i zyskanie parę punktów przychylności dla Sanjara Khana, za sprzedanie jedngo zalegającego się od jakiegoś czasu Lorda a za 9 dni w moim lennie sie wybuduje strażnica bo kurde tam pełno się kręci stepowyców i mószę ich odganiać co jakiś czas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie krew mnie zalewa, zadanie od lorda wykonane lub prawie bo już bliski jego ukączenia, jak głupi jadę do odalaonego lorda tam gdzie mi inni lordowie mówią, i nagle zadanie anulowane, a teraz mam głupie zadanie dostarczyć na zamek 15szt bydła które idzie przed siebie na.....tereny wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować