Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oś czasu Blizzarda

98 postów w tym temacie

@ up
Zagraj dowiesz sie czym się tak jaramy.

Do rzeczy:
Grafika na stroni pewnie była zmieniana z wczorajszej na dzisiejszą. dodatków na osi nie ma więc to wyklucza (raczej) dodatek do WoW''a .Te wszystkie grafiki to oliwa to ognia (może wręcz pożaru) która buduje i tak duże napięcie. Pożyjemy zobaczymy...


P.S.
Sry za drugiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to jednak będzie jakaś nowa gra z nowym światem, takim, który byłby wprowadzeniem do świata, który będzie podstawą do następnego MMO po drugim dodatku do WoWa. Blizzard sam powiedział, że po dodadtku do WoWa będzie robił kolejny, nowy MMO nie oparty na żadnym z dotychczasowych światów blizzarda. A gdyby nie to, to może Warcraft IV? Blizzardowi trudno jest robić dodatki do WoWa jeżeli nie ma fabuły. Umieszczanie i zmienianie fabuły z WI, WII i WIII na ich stronie internetowej to jednak lekkie nadużywanie praw MMO. Warcraft IV byłby kontynuacją fabularną gry i podstawą do kolejnych dodatków do WoWa.
Anyway to pierwsze brzmi bardziej prawdopodobnie. Należy zwrócić uwagę, że już dawno nie było żadnego newsa ''Ilość graczy wowa urosła do x milionów.'' Ludziom WoW się zwyczajnie nudzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, ze Blizzard specjalnie robi nam nadzieję na Diablo 3 bo zauważył, że Koreańska strona sypała o SC2 i chcą teraz więcej zamieszania, nie chcą żebyśmy byli pewni jaka gra to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:46, Juki8 napisał:

A mi się wydaje, ze Blizzard specjalnie robi nam nadzieję na Diablo 3 bo zauważył, że Koreańska
strona sypała o SC2 i chcą teraz więcej zamieszania, nie chcą żebyśmy byli pewni jaka gra to
wyjdzie.


A w ktorym momencie Blizz robi ta nadzieje. Jakos nie zauwazylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:20, Clawpek napisał:

Mnie tu brakuje zera na początku przed przecinkiem. Wtedy mogłoby być, że 0 z nieskończoną
liczbą dziewiątek zmierza do jedynki, czyli w zasadzie równe jest 1:)


to jest 0,9999... tyle ze w amerykanskim zapisie. Oni nie pisza zeraw takim przypadkudlatego zamiast 0,3 masz .3 (tak tez zreszta mowia).
A sprawa z .999...=1 to taki dowcip Blizzarda. Kiedys ludzie sie o to spierali czy to sie sobie rowna na Forum i Blizz pozniej wydal oficjalne oswiadcznei prasowe w tej sprawie ;)

Dnia 14.05.2007 o 14:20, Clawpek napisał:

A ta data w obrazku Evil Khana może być dla zmyłki, w końcu z tego wychodzi też słynne 9. Bez
zaznaczenia to ten obraz może przypominać kurczaka jakiegoś. Czyżby gra o kosmicznych kurczakach,
mieszkających w galaktyce nr9, gdzie diablo(szkieletor) jest ich ciemiężcą i marines przychodzą
go pokonać i uwolnić kurczaki od tyranii?;P


Imho to jest tylko taki obrazeczek nie majacy z nadchodzaca premiewa nic wspolnego. On po prostu blokuje katalog przed przegladaniem. "No wai" to oczywiscie "No way" czyli "Nie ma mowy/nie zgadzam sie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:56, lampak napisał:

A tak w ogóle to news jest z godziny 10, o 14 ktoś napisał, że jest już Diablo, czyli zmienia
się co cztery godziny.


A ja mysle ze jak news byl pisany to byl obrazek z wczoraj. Dzis jest nowy, a nastepny jutro. Tak dojdziemy do ostatniego 19 maja czyli dzien kiedy nowa gra ma zostac ogloszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie powstanie kolejna część Diablo a później MMO w świecie StarCrafta. mam przynajmniej taka nadzieje bo na WarCraft 4 jeszcze za wcześnie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nowa moda pewnie jak bedzie to D3 albo SC2 to granie na bnecie bedzie platne ;) (albo darmowy open bnet i platny closed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 14.05.2007 o 15:38, Kasidelvar napisał:

Anyway to pierwsze brzmi bardziej prawdopodobnie. Należy zwrócić uwagę, że już dawno nie było
żadnego newsa ''Ilość graczy wowa urosła do x milionów.'' Ludziom WoW się zwyczajnie nudzi
;]

Dopóki WoW będzie przynosił zyski, a nie straty - będzie wciąż support dla tej gry. Liczba graczy jak na razie nie spada. Pamiętajmy, że były już dwa ogłoszone projekty, które upadły - Warcraft: Adventures i Starcraft: Ghost (który nie wiadomo, czy w ogóle wróci jeszcze do życia). Warcraft IV też by mi pasował, ale z fabułą kilkanaście lat później od WoW''a, w którym z czasem mogłoby się pojawić trochę wydarzeń nawiązujących do Warcrafta IV - myślę, że w ten sposób obie gry mogłyby się dobrze uzupełniać.

SC2 z darmowym battle.net byłby dobrym rozwiązaniem(i niekoniecznie złym dla Blizzarda, chyba że zje ich pazerność ;)). Utrzymanie garstki(w porównaniu do MMO) serwerów do RTS''a, a kilkudziesięciu do MMORPG plus tworzenie content patchy to jednak jest różnica, więc tryb multi mógłby być darmowy. Zresztą wcześniej jakoś Blizzard na tym stratny nie był, a battle.net był darmowy zawsze. Teraz mają jeszcze dodatkowo stały przypływ z WoW''a. Nawet EA wydało najnowszego C&C3 z darmowym multi, a to firma słynąca z tego, że próbuje zarobić na czym tylko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już teraz nie możecie wytrzymać z ciekawości, to w ten weekend się zastrzelicie, bo premiera gry zostanie ogłoszona najwcześniej na lipiec 2012 :-D (albo i jeszcze później ;-)). Osobiście już atm zakładam (od paru ładnych lat zresztą :-)), że będzie to Starcraft 2, RTS*, fabularna kontynuacja jedynki. Tyle, że ja nie czekam na potwierdzenie tego, bo to byłaby głupota. Czekam na jakieś grywalne demo albo coś takiego. A na to raczej się nie zanosi, więc w zasadzie jak narazie w ogóle nie czekam :-). Jeszcze ze 3 razy zapomnę o tej grze, nim światło dzienne ujrzą jakiekolwiek konkretne info o niej ... o premierze nawet nie wspominając. :-/

* - z przymrużeniem oka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakieś demo to możesz sobie "trochę" poczekać :) - od jakiegoś czasu Blizzard wypuszcza dema po premierze gry, w większości przypadków (SC, DII, WIII) miało to miejsce nawet dopiero przy okazji premiery dodatków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować