Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem gry Wiedźmin!

109 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 17:29, HiroshiTakubo napisał:

> Ciekawe czy któryś z forumowiczów pojedzie testować :) Ja chętnie bym to zrobił... Ale
nie
> mam swych lat. :)
Jak mnie wybiorą to dam znać i podzielę się wieściami... :P Jak kogoś innego wezmą niech również
o tym wspomni!!!!!

Napiszesz do mnie na gg: 1506847 OSOBIŚCIE ;] :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:21, Baal Namib napisał:

> Jak mnie wybiorą to dam znać i podzielę się wieściami... :P Jak kogoś innego wezmą niech
również
> o tym wspomni!!!!!
Napiszesz do mnie na gg: 1506847 OSOBIŚCIE ;] :D:D

Nie sądzę. Wpierw poinformuje mojego menedżera, albo to on mnie poinformuje :P. A tak poważnie, to raczej nie sądzę, żebym się dostał. Mieszkam pod Warszawą więc nie wiem czy zechcą takiego kogoś. Ale jeśli już to powiem o tym najpierw znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, to obowiązkowe :P Ale wiesz, znajomymi możemy zostać ;P ;) A tak serio, to powodzenia ;) Obyś wrócił cały i zdrowy.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pretensje do rodziców i Boga, że nie stworzył ludzkości parę lat wcześniej (bo Wiedźmina parę lat później niech nawet nie próbują ;-) )
Masa ludzi tutaj narzeka, że 18 lat to dyskryminacja... To prawda, ta magiczna granica jest mało miarodajna, ale trzeba było ją jakoś ustalić. To kwestia odpowiedzialności, a jeżeli o nią chodzi mogłaby być jeszcze parę lat wyżej... Choć są chwalebne wyjątki oczywiście.

Mi akurat wiek nie przeszkadza, ale z racji geografii swoje szansę widzę mizernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie bo myślałem by wziąść udział w tych focus testach ale mam problem z kartą grafiki ponieważ jest zintegrowana intela czy to jest możliwe wziąć udział z tą dość słabą kartą w testach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 21:50, buraczek18 napisał:

Witam. Mam pytanie bo myślałem by wziąść udział w tych focus testach ale mam problem z kartą
grafiki ponieważ jest zintegrowana intela czy to jest możliwe wziąć udział z tą dość słabą
kartą w testach?

A po co ci twój komputer? :)
Sprzęt będziesz miał na miejscu testów, nie dadzą ci gry do ściągnięcia na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:46, DziaduRED napisał:

Nigdy gier nie testuje sie w zaciszu domowym!:) Kod gry opuszcza firme tylko w wyjątkowych
przypadkach (i to pod ochroną). Testy gier zawsze odbywaja się w siedzibie developera i TYLKO
tam.

Aj, bo ja mam doświadczenia przede wszystkim z mmo, tam jest klient i nic więcej. No i NDA. Ale nie trzeba się babrać z jakimiś dokumentami, podpisami etc. Klika się, że się zgadza i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aww, głupie trzy miesiące dzielące mnie od betatestów Wiedźmina :P przeboleję, może załapię się na testy Wiedźmina 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:44, Godfater napisał:

Aww, głupie trzy miesiące dzielące mnie od betatestów Wiedźmina :P przeboleję, może załapię
się na testy Wiedźmina 2 ;)



Na to to moje dziecko które się jeszcze nie urodziło załapie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapisałem i teraz widzę, że to ma być w Wawie... No sorry, ale nie zamierzam przepalać paliwka żeby sobie w jakąś niedokończoną gierkę popykać (bo o testowaniu to specjalnie nie ma mowy). Jak ktoś władny to czyta, to możecie mnie wykreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 21:53, Darkstar181 napisał:

Sprzęt będziesz miał na miejscu testów, nie dadzą ci gry do ściągnięcia na komputer.

Uuu, to widocznie z pośpiechu czegoś nie doczytałem... Szkoda, bo ja do Warszawy z Kielcowa nie zamierzam jechać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jak zostanę wybrany topnie skorzystam. CDPR powinno napisać w newsie bądź formularzu, że beta testy odbędą się w Warszawie. Z Sosnowca pół polski nie zamierzam jechać więc można mnie śmiało wykreślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować