Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 15:12, tipu7 napisał:

Ja wygrałem gre lub gadżet mam nadzieje że gre

Ej ja też tak myśle ale patrz...

Gry wysyłane są te które niedawno zostały wydane... to są straty więc tych gier jest 25 % z 750 nagród -_- . Średnio było to 6 nagród na dzień. Ale to moja teoria. Więc ja obstawiam na gadżet raczej bo wątpie czy dostane gre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka a tak apropo to Cd-Projekt wysyła nagrody 6.01 ?? tzn szóstego stycznia?? bo jeżeli nie to troche moja paczka sie spóźnia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:16, Ponet napisał:

siemka a tak apropo to Cd-Projekt wysyła nagrody 6.01 ?? tzn szóstego stycznia?? bo jeżeli
nie to troche moja paczka sie spóźnia :((


Nie, Cd Projekt wysyla nagrody 1 czerwca wiec nie martw sie twoja paczka napewno sie nie spoznia a czeka na ten czerwiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:15, Lisuu napisał:

> Ja wygrałem gre lub gadżet mam nadzieje że gre
Ej ja też tak myśle ale patrz...

Gry wysyłane są te które niedawno zostały wydane... to są straty więc tych gier jest 25 % z
750 nagród -_- . Średnio było to 6 nagród na dzień. Ale to moja teoria. Więc ja obstawiam na
gadżet raczej bo wątpie czy dostane gre :

Pewnie masz rację może będzie dużo gadżetów jednego typu i troche gier, ale pomarzyć zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:16, Ponet napisał:

siemka a tak apropo to Cd-Projekt wysyła nagrody 6.01 ??


Według tego co napisali w mailu, to wysyłają DO 6 stycznia, jednak wedłgu wypowiedzi jednego z pracowników CDP (nie pamiętam już którego) w tym wątku zostaną one wysłane dopiero 6 stycznia. Także nie masz co się martwić, paczka na pewno dojdzie.

--->Kowalov. Jeśli Ty to uważasz za żart, to gratuluję poczucia humoru... Pytanie został zadane jak najbardziej na miejscu, więc czego udzielasz bezsensownej odpowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:25, PolishWerewolf napisał:

--->Kowalov. Jeśli Ty to uważasz za żart, to gratuluję poczucia humoru...


Dziekuje, gratulacje przyjęte

>Pytanie został zadane jak najbardziej na miejscu, więc czego udzielasz bezsensownej odpowiedzi??

Glupie pytanie glupia odpowiedz i tyle, jak bys dostal maila w zwiazku z wysylaniem nagrod to bys wiedzial ze jest tam jak byk napisane ''Nagrody bedziemy wysylac do 6 stycznia 2006.'', wiec uwazam ze pytanie bylo nie na miejsu wiec uzylem sobie ''bezsenswona'' odpowiedzia, pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie kłócę się, bo nic z tego nie wyjdzie. Jak już mówiłem wcześniej, była robieżność w mailu i wypowiedzi pracownika CDP. Wiele osób mogło to wprowadzić w zakłopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że prawda jest w mailu ... bo ostatnio ktoś tu dawał info że z powodów technicznych zaprzestajemy wysyłanie paczek w dniach 3-4 stycznia więc raczej dziś paczki są wysyłane, a wątpie że w jeden dzień by się obrobili z 750 paczkami :/ Więc raczej pytanie kiedy wyślą było nie na miejscu ,bo maile się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, znowu brak edycji...

No ale zapomniałem o tym zakłopotaniu... przepraszam więc teraz to zależy od wiarygodności w informacje i od osoby bo ja na przykład nie wpadłem w zakłopotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:35, PolishWerewolf napisał:

była robieżność w mailu
i wypowiedzi pracownika CDP. Wiele osób mogło to wprowadzić w zakłopotanie.


No wiec skoro byla wypowiedz praciownika CDP wiec po co jescze sie pytac co? Chyba ze sie nie czyta poprzednich postow, ani chociazby pracownikow CDP, ale wtedy to prosze miec pretensje do siebie a nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Moim zdaniem to info do paczek, do było do zamówień ze sklepów. Ale nie jestem pewien, przedstawiam tylko swoje zdanie.

Paczek nie ma 750. Tyle było łącznie nagród, a ile paczek z grą lub gadżetem jest w rzeczywistości, to wie tylko CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:40, PolishWerewolf napisał:

(...)

Moim zdaniem to info do paczek, do było do zamówień ze sklepów. Ale nie jestem pewien, przedstawiam
tylko swoje zdanie.

Paczek nie ma 750. Tyle było łącznie nagród, a ile paczek z grą lub gadżetem jest w rzeczywistości,
to wie tylko CDP


No ale muszą wysłać to wszystko, ale info być może jest do paczek. Z resztą najlepiej jakby ktoś z CDP się wypowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:43, Lisuu napisał:

> (...)
>
> Moim zdaniem to info do paczek, do było do zamówień ze sklepów. Ale nie jestem pewien,
przedstawiam
> tylko swoje zdanie.
>
> Paczek nie ma 750. Tyle było łącznie nagród, a ile paczek z grą lub gadżetem jest w rzeczywistości,

> to wie tylko CDP

No ale muszą wysłać to wszystko, ale info być może jest do paczek. Z resztą najlepiej jakby
ktoś z CDP się wypowiedział


ale były jeszcze nagrody w postaci wirtualnych złotówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wiem ze ni ma jeshcze 6 stycznia, ale cos mi sie wydaje ze sie spóznią!! A jak podałem i zmodyfikowałem adres (e-mail) to pózniej to zamknąłem(bo jush wszystko potwierdzilem) i e-maila nie zkasowalem. Dobrze zrobilem?? jak nie to co trzeba zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 15:57, Kapizak1 napisał:

Ej wiem ze ni ma jeshcze 6 stycznia, ale cos mi sie wydaje ze sie spóznią!! A jak podałem i
zmodyfikowałem adres (e-mail) to pózniej to zamknąłem(bo jush wszystko potwierdzilem) i e-maila
nie zkasowalem. Dobrze zrobilem?? jak nie to co trzeba zrobić ??


To raczej nie problem, CDP ma nasze maile, ale proponuje Ci jeżeli źle wpisałeś adres to możesz go jeszcze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 11:04, Mistic napisał:

dostał już ktoś cokolwiek?


dalej czekam :( do dzisiaj (wlacznie) mieli wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować