Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2006 o 21:07, BaRt3k. napisał:

No powinny ale wiecie...Poczta polska :D
Najpóźniej to powinny dojsc we wtorek..;] ale cieszył bym sie jakby jutro doszło :D


Źle mówisz. Paczki wysłane dokładnie 6 stycznia dojdą w przeciągu 3-7 dni roboczych. Najpóźniej można się spodziewać w piątek (13.01), sobotę (14.01), poniedziałek (16.01). Chyba, że wysłali priorytetem, w co wątpie, to najpóźniej powinny paczki dość do wtorku, czyli do jutra.
Każda paczka, która została wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej i bez priorytetu dochodzi w przeciągu 3-7 dni. Bardzo rzadko się zdarza jak dojdzie w przeciągu 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 14:50, Colidor napisał:

Hmmm... a widział ktoś ową osławioną "Listę zwycięzców", którą niby CDP maiło opublikować po
zakonczeniu konkursu?


:) to pewnie bedzie prezent na nastepna gwiazdke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2006 o 14:17, DEViANCE napisał:

Każda paczka, która została wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej i bez priorytetu dochodzi
w przeciągu 3-7 dni. Bardzo rzadko się zdarza jak dojdzie w przeciągu 3 dni.


heheh co do tego że paczka bez priorytetu dochodzi w przeciągu 3-7 dni roboczych musze sie nie zgodzić :) ,wysłana do mnie paczka szła tak gdzieś 3 miechy więc troche przegiąłeś :) po prostu poczta polska wymusza opłacanie priorytetu głupimi sposobami :( czekamy na konkurencje dla nich to wtedy ceny bedą maleć i jakość wzrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gush ludziska, ale mydlicie oczy innym. Skąd do jasnej ch***ry wzią się u was termin "3-7 dni" ???
W mailu który dostaliście bykiem pisze że termin ten to od 2 do 3 dni. Nie wierzycie?? Sprawdźcie !!

Powinien się ktoś z CDP wypowiedzieć w sprawie szczegółów wysyłania tych nagród, aby nie robić z tego tematu śmietnika niepotrzebnymi, często powtarzającymi się pytaniami typu "Czy ktoś już dostał paczkę ??" lub "A może teraz ??"

Ludzie po kiego się pytacie ?? Nikt nie będzie specjalnie ukrywał tego że doszła do niego paczka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 15:52, tzs napisał:

Gush ludziska, ale mydlicie oczy innym. Skąd do jasnej ch***ry wzią się u was termin "3-7
dni" ???
W mailu który dostaliście bykiem pisze że termin ten to od 2 do 3 dni. Nie wierzycie??
Sprawdźcie !!

Powinien się ktoś z CDP wypowiedzieć w sprawie szczegółów wysyłania tych nagród, aby nie robić
z tego tematu śmietnika niepotrzebnymi, często powtarzającymi się pytaniami typu "Czy ktoś
już dostał paczkę ??" lub "A może teraz ??"

Ludzie po kiego się pytacie ?? Nikt nie będzie specjalnie ukrywał tego że doszła do niego paczka.
:P


to normalne że ludzie sie cieszą ,podniecają że wygrali i czekają aż przyjdzie więc się niecierpliwią a Ty wyjechałeś na nich(i mnie zresztą też) jakby było o co... nie podoba się? to nie wchodź tu,nie czytaj i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 15:52, tzs napisał:

Ludzie po kiego się pytacie ?? Nikt nie będzie specjalnie ukrywał tego że doszła do niego paczka.
:P

No właśnie doszsła już do kogoś?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 15:56, BaRt3k. napisał:

No właśnie doszsła już do kogoś?? ;]


nikt nie odpowie - jak dostali to siedza i graja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 15:57, gmx napisał:

> No właśnie doszsła już do kogoś?? ;]

nikt nie odpowie - jak dostali to siedza i graja :)


nieeeeee no tacy by chyba nie byli co? ew zaczekajmy jak ktoś z rozczarowania napisze że wygrał gre lub gadżet i liczył na gre a dostał np breloczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie .. napięcie rośnie...
Gra i Gadżet powinna według moich obliczczeń dojść jutro .. najpóźniej w środe...
Heh cierpliwość....
,,Nie wytrzymam pernamentna inwigilacja,, ja chce jush swoją paczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 16:49, Kukowsky napisał:

Na osłode przesłali mi dzisiaj Heroes IV:) Ale na paczkę z nagrodą ciągle czekam;)

Ja kupiłem grę Galactic Civilizations PL za 10,00 zł(w dysk.Biedronka) i mam nadzieję, że mi coś fajnego przyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie moge doczekać... a ci z poczty mnie jeshcze dzisiaj załamali !! Przychodze na chate, patrzę, a w drzwiach kartka z poczty. Serducho mi wali. Oglądam... jest powiadomienie, że przyszła paczka... jush prawie skaczę z radości, a u góry widzę imię i nazwisko... MOJEJ MAMY !!! :( Ci to umią człowieka zdołować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam. Przejrzałem trochę ten temat i zauważyłem, że wszyscy dostali jakieś maile od CDP. Ja bombkę miałem, wszystko przebiegło dobrze, bez kłopotów, ale potem żadnego maila nie dostałem. Czy to jest normalne czy raczej powinnienem się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 18:53, Feniks napisał:

Tak zapytam. Przejrzałem trochę ten temat i zauważyłem, że wszyscy dostali jakieś maile od
CDP. Ja bombkę miałem, wszystko przebiegło dobrze, bez kłopotów, ale potem żadnego maila nie
dostałem. Czy to jest normalne czy raczej powinnienem się martwić?



Raczej to drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

feniks ja tez tarfilem bombke z gra lub gadzetem i nie dostalem formularza, nawet napisalem meila z zapytaniem o co chodzi i mialem czekac 48 godzin an odpowiedz a czekam juz tydzien. N/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować