Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2006 o 11:02, Muzicjohn napisał:

Dobra koles, to wyobraz sobie, ze wziales udzial w miedzynarodowym konkursie o wielkiej skali.
Znalazles sie na liscie zwyciescow. Slyszysz, ze jakis Amerykanin wygral nowego Mercedesa,
po chwili jakis Hiszpan cieszy sie, ze dostal super-wypasny komputer najnowszej generacji,
Francuz jest wniebowziety bo dostal wymarzoną maszynke do mielenia zab...wreszcie przychodzi
pora na Ciebie i okazuje sie, ze wygrales dzialke na Plutonie. Supeeer, nie? Pewnie najbardziej
wartosciowa nagroda, w koncu jestes wlascicielem kawalka planety...tylko co z tego?
(btw tak samo jest z wPLN, to tez takie dzialki na Plutonie, niby sa, ale po co one komu? :P)


Działka na Plutonie ? Inwestycja na przyszłość :) hehe
Porównanie do bani, nie udało Ci się...
W tym wypadku chodzi o gry i większość nagród to właśnie gierki... + wPLN.
A co ja będe tłumaczył... powiedzialem to co myśle i mam nadzieje, że "trochę" osób się ze mną zgadza.
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podoba Ci się konkurs, to nie musisz brać w nim udziału. Jeżeli jesteś niezadowolony z nagrody, to na pewno możesz z niej zrezygnować.

Nie ma to jak rozbestwione bachory, nie dość że otrzymują coś za darmo, w ramach nagrody to jeszcze potrafią tylko narzekać. Sorry, ale to jest szczyt hamstwa, buractwa i kompletny brak dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 11:25, Koleś napisał:

Jeżeli nie podoba Ci się konkurs, to nie musisz brać w nim udziału. Jeżeli jesteś niezadowolony
z nagrody, to na pewno możesz z niej zrezygnować.

Nie ma to jak rozbestwione bachory, nie dość że otrzymują coś za darmo, w ramach nagrody to
jeszcze potrafią tylko narzekać. Sorry, ale to jest szczyt hamstwa, buractwa i kompletny brak
dobrego wychowania.


noo !
Widze że jednak ktoś się ze mną zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby wyzywac innych od chamow wypadaloby wiedziec jak sie ten wyraz pisze.
No i sorry, kto tu jest chamski? Ja tylko kulturalnie podalem przyklad, a Wy zescie zaczeli mnie obrzucac blockiem, tacy to nie-chamscy jestescie.
Ja sie ciesze, ze wygralem, wielu nie mialo tego szczescia - okej, ale kiedy wiedzialem, ze 80% gier mozliwych do otrzymania mi pasuje, a ja akurat dostalem te z tych pozostalych 20% chyba mam prawo powiedziec, ze sie zawiodlem, co? Czy moze mam prawo tylko sie cieszyc?
I najlatwiej jest powiedziec - ,,zly przyklad" i nie podac zadnych argumentow na udowodnienie tezy, ssspoko :P.
Przyklad jest dobry, bo dla mnie Wormsy sa dzialką na Plutonie - nie bede ich uzywal!
Sprzedam na allegro i za kase kupie sobie Morrowinda, co nie zmienia faktu, ze wolalbym dostac od razu cos innego. I jesli tego nie zauwazyliscie - nie mam pretensji do gram.pl, no ludzie. Ja im dziekuje za nagrode, a wyrazam tylko moja opinie na temat gry. Chwala im za to, ze ten konkurs zrobili, setki ludzi dostalo naprawde fajne gierki, oby wiecej takich inicjatyw. Szkoda tylko, ze inni mieli wiecej szczescia ode mnie (tak wiem, a inni w ogole nie wygrali, ale moze dalibyscie juz spokoj? W Afryce dzieci umieraja z glodu, nie przeraza Was to? Argument, ze nie mozna narzekac, bo inni maja gorzej jest troche glupi, nie uwazacie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojeju co ja narobiłem teraz to napewno pujde na emeryture :). słuchajcie jest to nie pierwszy i nie ostatni konkurs napewno coś cenniejszego wygracie ja to dziękuje CDP bo to jest dlamnie najpękniejsza pamiątka wiecznie wysyłałem kupony itd i nigdy nic nie wygrałem :( A tu boom gierka na dobry początek :). A więc zachowywać się dobrze bo inaczej więcej takich konkursów nie będzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 11:50, Muzicjohn napisał:

Zeby wyzywac innych od chamow wypadaloby wiedziec jak sie ten wyraz pisze.
No i sorry, kto tu jest chamski? Ja tylko kulturalnie podalem przyklad, a Wy zescie zaczeli
mnie obrzucac blockiem, tacy to nie-chamscy jestescie.
Ja sie ciesze, ze wygralem, wielu nie mialo tego szczescia - okej, ale kiedy wiedzialem, ze
80% gier mozliwych do otrzymania mi pasuje, a ja akurat dostalem te z tych pozostalych 20%
chyba mam prawo powiedziec, ze sie zawiodlem, co? Czy moze mam prawo tylko sie cieszyc?
I najlatwiej jest powiedziec - ,,zly przyklad" i nie podac zadnych argumentow na udowodnienie
tezy, ssspoko :P.
Przyklad jest dobry, bo dla mnie Wormsy sa dzialką na Plutonie - nie bede ich uzywal!
Sprzedam na allegro i za kase kupie sobie Morrowinda, co nie zmienia faktu, ze wolalbym dostac
od razu cos innego. I jesli tego nie zauwazyliscie - nie mam pretensji do gram.pl, no ludzie.
Ja im dziekuje za nagrode, a wyrazam tylko moja opinie na temat gry. Chwala im za to, ze ten
konkurs zrobili, setki ludzi dostalo naprawde fajne gierki, oby wiecej takich inicjatyw. Szkoda
tylko, ze inni mieli wiecej szczescia ode mnie (tak wiem, a inni w ogole nie wygrali, ale moze
dalibyscie juz spokoj? W Afryce dzieci umieraja z glodu, nie przeraza Was to? Argument, ze
nie mozna narzekac, bo inni maja gorzej jest troche glupi, nie uwazacie?).


:)
Nie pisałem nic odnośnie Twojego niezadowolenia... ewentualnie "czepiłem się" Twojego przykładu, który jest nieco wyolbrzymiony (ale to moje zdanie).
Jeśli wygrana w konkursie jest powodem do niezadowolenia to ja tutaj czegoś nie rozumiem...
Bierze osoba udział w konkursie, otrzymuje nagrodę za nic i pisze jaka to ona niezadowolona bo chciała wygrać coś innego , blee ! Piszecie na oficjalnym forum gram.pl jak to jesteście niezadowoleni z prezentów, które wygraliście (tutaj już nie wspomnę o całym szaleństwie jakie miało miejsce jak wysłanie nagród się trochę opóźniło) ... Taak a ludzie z CDP czytają sobie te posty i co pomyślą ? "My robimy konkurs którego ideą jest sprawienie przyjemności bywalcom gram.pl a oni się tak nam odpłacają... "
To mi się niepodpoba...
Ale ok, przeciez kazdy ma prawo do swojego zdania, pomimo tego iż jest to trochę niegrzeczne... ale cóż, życie :]
pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem konkurs, nie mam nagrody i nie otrzymałem odpowiedzi na e-maila w sprawie konkursu gwiazdkowego :/ Oczywiście wysłałem na adres: konkurs.gwiazdkowy@cdprojekt.com w poniedziałek więc chyba powinienem dostać odpowiedź. A jej nie ma i nie ma :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qfffaa :P.
Czlowieku, czytajze ze zrozumieniem. Ile razy mam powtorzyc, ze CIESZE SIE Z WYGRANEJ i CIESZE SIE Z KONKURSU, zeby wreszcie to do Was dotarlo?
Nie ciesze sie natomiast z samej nagrody, ktora mi nie przypasowala, do jasnej cholery, czy to moja wina? Och, serdecznie przepraszam, ze nie kocham Wormsow w 3D, niniejszym przyznaje, ze zasluguje na potepienie.
To nie ja robie problemy, tylko Wy! Ja tylko stwierdzam fakt - ta nagroda mi sie nie przyda, a Wy od razu wyskakujecie z chamami, zlym zachowaniem i niewdziecznoscia.
Albo tak bardzo Was boli to, ze nie wygraliscie, albo sami dostaliscie cos, co Wam przypasowalo i nie wiecie jak to jest.
A tak BTW to moze to smieszne, ale to jest moja forma szacunku dla gram.pl. Gdybym mial gdzies gram.pl, ucieszylbym sie z tego, ze bede mial 35 zeta na czysto, po sprzedaniu Wormsow na allegro. Ale ja naprawde ich lubie i dlatego szkoda mi, ze nie bede mogl sie cieszyc nagroda wygrana w ich konkursie. Pojeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:21, Bobo napisał:

Dzieki CDP, wlasnie dostalem paczke :)
Co prawda FEAR, ktorego wygralem, juz mam od miesiaca, ale zawsze to wygrana!
Chce ktos sie wymienic? Tylko nie wiem na co...


A co cie interesuje?
daj swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:56, Cheed napisał:

> Teraz mówisz że to "shit" ale nie sądze byś tak powiedział jakieś kilka lat temu :/
To nie ja mówię, tylko Kapizak1 ;)


Nie mówie do ciebie :P

po prostu post skopiowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 19:33, Minsc i Boo napisał:

> a mozna te gry które sie dostało na coś zamienić ?? bo ja mam Antologie Blizzard :(
Daj swoje gg to pogadamy


1082053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem JUICED...rozpakowałem, zobaczyłem czy działa (działa;]) i czekam czy ktos jest chętny na wymiane za coś oprócz Antologii....:D GG 7424132 e-mail lechkolejorz16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować