Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 14:19, gmx napisał:

Hmm czyli:
wszystkie przegapione zwiększają szanse trafienia w miare jak zbliżamy sie do północy?
wszystkie nietrafione przechodzą na nastepny dzień - kumulacja?


Cśśś, pewne rzeczy musimy zachować w tajemnicy, aby było więcej zabawy. Pomińmy więc już szczegóły techniczne i rozpocznijmy poszukiwania bombek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:21, Venom napisał:

> jeszcze jedno pytanie. bo moja przegladarka blokuje wyskakujace okienka czy ta bombka
to wlasnie
> tkaiego typu okienko?

Nie, bombka nie pojawia się w pop-upie. Jest widoczna na stronie, a dokładnie w losowym miejscu
strony.

Może pojawić się w dowolnym miejscu całego seriwsu (forum, sklep, pomoc, pomoc w sklepie, 6
strona wątku A itp. itd.)

O rany.a jak ktoś jest niedowidzący i nie zauważy bąbki??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba ( jedno konto ) może tylko 1 kliknąc na bombke ?? Czy może zajsc sytuacja że np. ja wciągu 15 dni miałem powiedzmy 5 bombek ? :P Jedna osoba może wygrac raz ale czy można kilka bombek i później sobie wybrac nagrode :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale dwa minusy z tego ze losowo wyświetla bombki "szczescliwcą"
1. Pewnie są to osoby ktoro duzo zamawiają na gram.pl :D
2. Mozna wygrac tylko jedną nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezenty się chowa na Wielkanoc, a nie na Boże Narodzenie ;P
A swoją drogą moglibyście \mnieszyć obszer poszukiwań, np do kilku stron.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł na konkurs:) ale mam takie dziwne rażenie że już kiedyś coś podobnego widziałem. Pokażecie może fotkę z nagrodami (interesują mnie gadżety z gier) jak kiedyś? Chciałbym wiedzieć co jest do wygrania, gadżety z gier niedostępne w inny sposób jak tylko wygranie ich zawsze są najciekawsze :) Kiedyś były jakieś mydełka z Morrowinda.....i oczywiście ich nie wygrałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam na siłę. Jak bedę mieć szczęście to mi się pojawi na stronie którą akurat czytam. Bo równie dobrze moze być na środkowej stronie najdłuższego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:32, Modest-Vermin napisał:

Niby jest widoczna ale ja się boje że przeocze :] jakie to ma rozmiary w pikselach :P ? tak
na oko chociaż :]


Miejmy nadzieje ze nie bedzie to bardzo mala babeczka tylko jakas duza babka i nawet stara babcia ja zauwazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:33, Evil Khan napisał:

Jak to będzie rozwiązane z tą wygraną dla 1 osoby ? po IP czy po konice użytkownika ?


po kacie uzytkownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować