Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Chyba nie po koncie, bo:

4. Aby wziąć udział w konkursie nie jest wymagana posiadanie konta gram.pl. Założenie konta, w przypadku jego braku, będzie wymagane do odebrania nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo macie literówke w regulaminie.

4. Aby wziąć udział w konkursie nie jest wymagana [wymagane] posiadanie konta gram.pl. Założenie konta, w przypadku jego braku, będzie wymagane do odebrania nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czli gdy jakis gostek kliknie na babke a nie bedzie zarejestrowany / logowany to system automatycznie poprosi go o zarejestrowanie / zalogowanie i potem przejdzie do wygranej nagrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Czy bombki wyświetlają się o losowej godzienie dla każdego, na całym serwisie, i po prostu "kto pierwszy ten lepszy", czy może bombka jest losowana indywidualnie dla każdego, i jak jej nie zauważymy to przepadnie?
Co z bombkami (i nagrodami do nich przydzielonymi) których nikt nie zauważy (biorąc pod uwagę że pojawiają się zupełnie losowo to istnieje duża szansa że nikt nie zauważy bombki w jakimś starym, nieczytanym nudnym temacie na forum)?
Czy, tak jak pisze w regulaminie, zwycięzcy będą wypisywani pod regułami? (wychodzi na to że jeszcze nikt nie wygrał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, zostawmy już szczegóły techniczne na boku i zajmijmy się tym co przyjemne, czyli surfowaniem po gram.pl i szansą na wygranie smakowitej nagrody. Zapewniam, że wszyscy mają równe szanse, bez znaczenia czy będą klikać non stop czy będą zaglądać do nas tak jak zwykli bez konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuśćmy: 10 tyś. podstron na gram.pl -->> 24 godziny ma doba -->> 10 stron na minutę -->>600 stron na godzinę -->> 2/3 dnia na znalezienie bombki. Hehe trzeba miec naprawde dużo szczęścia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juuupppiiii!!!

No to ja już swoją bomeczkę trafiłem, akurat oglądałem WoW''a w sklepie. Trafiła mi się nagroda niespodzianka, ciekawe co to będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:46, Lailonn napisał:

albo zatrudnic fabryke chinczykow! Oni beda klikac za nas ;D


To nic nie pomoże. Naszym konkursem zarządza "duch w maszynie", nie da się nabrać na próby "nieuczciwej" konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:47, Koleś napisał:

Juuupppiiii!!!

No to ja już swoją bomeczkę trafiłem, akurat oglądałem WoW''a w sklepie. Trafiła mi się nagroda
niespodzianka, ciekawe co to będzie!!

Gratuluje...hmmm czyli trzeba se pooglądać gry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:51, BaRt3k. napisał:

> Juuupppiiii!!!
>
> No to ja już swoją bomeczkę trafiłem, akurat oglądałem WoW''a w sklepie. Trafiła mi się
nagroda
> niespodzianka, ciekawe co to będzie!!
Gratuluje...hmmm czyli trzeba se pooglądać gry;]

aha jeszcze jedno (eh nie ma edycji postów)
Dobże ze ta bomba nie jest maciupeńka...bo ślepy by jej nie znalazł;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:39, Venom napisał:

Tak jak pisałem, zostawmy już szczegóły techniczne na boku i zajmijmy się tym co przyjemne,
czyli surfowaniem po gram.pl i szansą na wygranie smakowitej nagrody. Zapewniam, że wszyscy
mają równe szanse, bez znaczenia czy będą klikać non stop czy będą zaglądać do nas tak jak
zwykli bez konkursu.



dzieki bogu, bo nie chcialbym marnowac kilku godzin na klikanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:49, Venom napisał:

> albo zatrudnic fabryke chinczykow! Oni beda klikac za nas ;D

To nic nie pomoże. Naszym konkursem zarządza "duch w maszynie", nie da się nabrać na próby
"nieuczciwej" konkurencji.


Skoro "duch w maszynie", to można go oszukać, bo czymze jest duch jak nie ułomną istotą która podlega łatwo różnym namowom? a samą maszynę też można oszukać :P tylko trzeba wiedzieć jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:47, Koleś napisał:

Juuupppiiii!!!

No to ja już swoją bomeczkę trafiłem, akurat oglądałem WoW''a w sklepie. Trafiła mi się nagroda
niespodzianka, ciekawe co to będzie!!


Gratuluje gratuluje :) Brawo również za reflex... Ja jakbym taką bombkę zobaczył to bym od razu w nią klikał, żeby nie uciekła :P nie miał bym czasu PrintScreena zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja amm jeszcze pytanie - dgzie sie pojawia ta bombka, na toolbarze, czy np obok obrazka, czy obok nicka powiedzmy na forum, czy jest to kompletna dowolnosc?, a mzoe skacze po ekranie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować