Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Wszystko rozumiem, ale czy Pompka może siępokazać an skłudkowanych tematach??? Bo rozumiem że forum taż wchodzi w skład gram.pl :) lub na wątkach np. sprzed 2 miesięcy co nikt tam już nie zagląda :/ lub czy może wyskoczyć np. w "moje konto"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tylko że jest taki motyw że jak wygrasz breloczyk to więcej warta będzie przesyłka niż sama nagroda :D
Także nie każda bombka może ucieszyc :D ale myśle każda nagrody jednak powinna nutke radości wprowadzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:02, Modest-Vermin napisał:

No tylko że jest taki motyw że jak wygrasz breloczyk to więcej warta będzie przesyłka niż sama
nagroda :D
Także nie każda bombka może ucieszyc :D ale myśle każda nagrody jednak powinna nutke radości
wprowadzic :P

Ale jak prezent to dostawa powinna być gratis ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 15:45, iro1979 napisał:

Wszystko rozumiem, ale czy Pompka może siępokazać an skłudkowanych tematach??? Bo rozumiem
że forum taż wchodzi w skład gram.pl :) lub na wątkach np. sprzed 2 miesięcy co nikt tam już
nie zagląda :/ lub czy może wyskoczyć np. w "moje konto"?


Bombki nie są przypisane do konkretnych stron. Pokazują się na tych stronach, które odwiedzacie, bez znaczenia, czy jest to wątek z przed miesiąca, czy strona główna serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie szukam już. Nie mam już siły. I tak nie wygram, bo mam pecha. Przy moim "szczęściu" to ta bombka jest na 30 stronie forum w środku zapomnianego przez wszystkich wątku. Szkoda czasu. Jak mam wygrać to pojawi się tam gdzie bywam na forum lub sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:14, Venom napisał:

> Wszystko rozumiem, ale czy Pompka może siępokazać an skłudkowanych tematach??? Bo rozumiem

> że forum taż wchodzi w skład gram.pl :) lub na wątkach np. sprzed 2 miesięcy co nikt tam
już
> nie zagląda :/ lub czy może wyskoczyć np. w "moje konto"?

Bombki nie są przypisane do konkretnych stron. Pokazują się na tych stronach, które odwiedzacie,
bez znaczenia, czy jest to wątek z przed miesiąca, czy strona główna serwisu.


Więc nie trzeba klikać, jeśli ma się pojawić, to się pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:14, Venom napisał:

Bombki nie są przypisane do konkretnych stron. Pokazują się na tych stronach, które odwiedzacie,
bez znaczenia, czy jest to wątek z przed miesiąca, czy strona główna serwisu.


Aaaa to spoko, znacznie ułatwia sprawę, nareszcie moge przestac łazic po wszystkich zakamarkach ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem już wielokrotnie w tym wątku. Najprościej wygrać bombke normalnie korzystając z serwisu, jak każdego innego dnia.

Jeżeli ktoś będzie na siłe kombinował, to skończy się to tylko irytacją i znudzeniem a bombki i tak nie wygra. A wyobraźcie sobie o ile większa jest przyjemność, gdy bombka wyskoczy "od tak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:19, Venom napisał:

Tak jak pisałem już wielokrotnie w tym wątku. Najprościej wygrać bombke normalnie korzystając
z serwisu, jak każdego innego dnia.

Jeżeli ktoś będzie na siłe kombinował, to skończy się to tylko irytacją i znudzeniem a bombki
i tak nie wygra. A wyobraźcie sobie o ile większa jest przyjemność, gdy bombka wyskoczy "od
tak" :)

Popieram nerwy nic tu nie dadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:19, Venom napisał:

Jeżeli ktoś będzie na siłe kombinował, to skończy się to tylko irytacją i znudzeniem a bombki
i tak nie wygra. A wyobraźcie sobie o ile większa jest przyjemność, gdy bombka wyskoczy "od
tak" :)



Też próbuje wszystkim to wytłumaczyc ;)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2287&pid=83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:19, Venom napisał:

Tak jak pisałem już wielokrotnie w tym wątku. Najprościej wygrać bombke normalnie korzystając
z serwisu, jak każdego innego dnia.

Jeżeli ktoś będzie na siłe kombinował, to skończy się to tylko irytacją i znudzeniem a bombki
i tak nie wygra. A wyobraźcie sobie o ile większa jest przyjemność, gdy bombka wyskoczy "od
tak" :)

Heh... Trzeba było nic nie mówić ;)
Tylko przy bombce by pisało że jest taki konkurs i co trzeba zrobić... Tak ludzie zaczną odświeżać strony co kilka sekund :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o ile % wzrośnie obciążenie serwerów CDP :) mogli by podać statystyki po zakończeniu konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... :) A ja chyba wiem jak to działa. :D Po prostu na początku każdego dnia komputer losuje użytkowników, którym pojawi się bombka, a później w czasie jego wizyty w serwisie, w losowym momencie wyświetla się. :) Mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować