Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 16:29, Sarafan_Knight napisał:

/.../ Mam rację? :)


Na pewno nie. Jest mnóstwo osób, które mają tylko konta, a w ogóle nie korzystają z serwisu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co.... fajny ten pomysł...... co gratuluje.... ale kurcze .... algorytm mnie jeszcze bardziej ciekawi .. kurcze jak Wy to wymysliliscie.... nie ma co...... normlnie CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:29, Sarafan_Knight napisał:

Hehehe... :) A ja chyba wiem jak to działa. :D Po prostu na początku każdego dnia komputer
losuje użytkowników, którym pojawi się bombka, a później w czasie jego wizyty w serwisie, w
losowym momencie wyświetla się. :) Mam rację? :)


Naprawdę, nie zamieniajmy tego wątku w zgadywanie zasady działania konkursu. To naprawde jest skomplikowany behemoth, który kieruje się całym kompletem reguł. Wszystko przemyślane jest tak, aby użytkownicy mieli równe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:29, Sarafan_Knight napisał:

Hehehe... :) A ja chyba wiem jak to działa. :D Po prostu na początku każdego dnia komputer
losuje użytkowników, którym pojawi się bombka, a później w czasie jego wizyty w serwisie, w
losowym momencie wyświetla się. :) Mam rację? :)


nie no, to by było bez sensu bo ludziom nie posiadającym konta też sie wyświetla

moim zdaniem dodali na serwerze skrypt losujący przy każdym odwołaniu do serwisu szanse na bombke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo Murphy''ego:
Im bardziej chcesz trafić na bombkę tym mniejsza szansa, że ją znajdziesz ;)

albo coś w tym stylu:
Im bardziej XYZ zaglądał na gram.pl tym bardziej bombki tam nie było
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:32, Grizzly. napisał:

Wow, ale ten temat się rozrósł !!! Była już jakaś bąbka ?


no właśnie - ktoś by sie pochwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 14:49, Venom napisał:

> albo zatrudnic fabryke chinczykow! Oni beda klikac za nas ;D

To nic nie pomoże. Naszym konkursem zarządza "duch w maszynie", nie da się nabrać na próby
"nieuczciwej" konkurencji.


wiedziałem, ze ten "duch w amszynie" mi sie kojarzy z czyms wiecej :P
moze ja juz jestem zboczony na punkcie mangi i anime, ale dla mnei to byla żaluzja ;)
http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead03&news_cat_id=15&news_id=166064&layout=1&forum_id=2293& fpage=Threads&page=text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:32, Venom napisał:

Naprawdę, nie zamieniajmy tego wątku w zgadywanie zasady działania konkursu. To naprawde jest
skomplikowany behemoth, który kieruje się całym kompletem reguł. Wszystko przemyślane jest
tak, aby użytkownicy mieli równe szanse.


To może zamieścicie ten algorytmik gdzieś po zakończeniu konkursu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:43, Sarafan_Knight napisał:

To może zamieścicie ten algorytmik gdzieś po zakończeniu konkursu? ;)


Efekt wielu godzin ciężkiej pracy i wieluletniego doświadczenia. Jak wiecie lubujemy się w tego właśnie typu konkursach (z różnymi losowymi efektami odwiedzania strony ;). Jeszcze kiedyś na pewno nam się przyda, więc narazie zachowamy go w tajemnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2005 o 16:46, Venom napisał:

Efekt wielu godzin ciężkiej pracy i wieluletniego doświadczenia. Jak wiecie lubujemy się w
tego właśnie typu konkursach (z różnymi losowymi efektami odwiedzania strony ;). Jeszcze kiedyś
na pewno nam się przyda, więc narazie zachowamy go w tajemnicy ;)


Aaacha, no to szukamy chłopaki w grach dla dzieci jak kurczak mały i scooby doo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chitrusy... ;) A przy okazji zobaczie, jak dużo osób obecnych jest teraz na forum (wystarczy popatrzeć na lampki przy nickach). Nie dadzą "bąbką" wytchnąć łapsy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:42, Venom napisał:

Niestety źle Ci się kojarzy ;) Bynajmniej nie jestem wielbicielem japońskiej animacji.

przeciez nie musimy miec takcih samych skojarzen :P
mi sie tak skojarzylo, mowie ze to juz mzoe byc zboczenie ;)

a tak swoja droga, to była jakas aluzja doc zegoś? ;)
bo google wyswietla sporo wynikow :P
http://www.google.pl/search?hl=pl&hs=BJp&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official&q=duch+w+maszynie&s pell=1
a to co podałem, to ostatnio czytalem dlatego cos mi sie skojarzylo
zreszta... komu ja sie zale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:32, Venom napisał:

Naprawdę, nie zamieniajmy tego wątku w zgadywanie zasady działania konkursu. To naprawde jest
skomplikowany behemoth, który kieruje się całym kompletem reguł. Wszystko przemyślane jest
tak, aby użytkownicy mieli równe szanse.


No łądnie. Najpierw dowiedzieliśmy się, że kieruje tym duch w maszynie, czyli wyprzedziliśmy nawet japończyków w elektronice, a teraz powiedzieli nam że kieruje tym SZATAN! Ten konkurs jest zły, nie bierzcie w nim udziału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować