Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 16:50, Uther_Lightbringer napisał:

No łądnie. Najpierw dowiedzieliśmy się, że kieruje tym duch w maszynie, czyli wyprzedziliśmy
nawet japończyków w elektronice, a teraz powiedzieli nam że kieruje tym SZATAN! Ten konkurs
jest zły, nie bierzcie w nim udziału :P


Tak i pamiętajcie że jak zobaczycie bombkę to w żadnym wypadku nie klikajcie na nią bo wam monitor wybuchnie ! Nie wolno ! Kapiszi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co jest?? Klikam w ta bombke i klimat i nic... No klikam w ta bombe na stronie "konkurs gwiazdkowy" i nic sie nie dzieje!
;))))

Swoja droga, szukalem tych bombek i nic :/ Oni chyba naprawde losuja kto ma wygrac czy cos, bo przewertowalem rozne zakamarki strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta bombka wyskakuje po jakimś czasie czy przy otwarciu strony ?? Czy np. jak czytam jakiś temat na forum to może mi wyskoczyć gdzieś bombka czy jak już nie ma jej na stronie to już nie będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:00, Tar The Dark napisał:

Ta bombka wyskakuje po jakimś czasie czy przy otwarciu strony ?? Czy np. jak czytam jakiś temat
na forum to może mi wyskoczyć gdzieś bombka czy jak już nie ma jej na stronie to już nie będzie
??


Bombki pojawiają się kiedy wchodzisz na daną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podniecajcie sie tak jak wam wyskoczy to wyskoczy a jak nie to nie... proste :P
Ja tam spokojnie surfuje może wyskoczy bombka (ale nie odświeżam maniacko strony bo i po co :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez Venom mowil,z e bombka ukazuje sie o wylosowanym czasie tylko jednemu uzyszkodnikowi, wiec prosto na pewno nie jest na nia trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze to dziala raczej na zasadzie tego poprzedniego (zze trzeba wejsc w odpowiedniej porze na cdp.info) to tu trezba o odpowiedniej porze wejsc na jakakolwiek strone na gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować