Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 20:33, Lex napisał:

ja też wygrałem. gadżet lub gra. a przy okazji kiedy przyjdą paczki ??????

Po pierwsze gratulacje, a po drugie pewnie po 28 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 21:55, Lex napisał:

Powtarzam pytanie. Czy przyjdzie jakieś potwierdzenie o wygranej ??? jeśli tak to kiedy ???


A ja powtarzam po raz kolejny, czytajcie posty, tyle razy juz bylo napisane ze NIE. Potwierdzenia byly wysylane tylko i wylacznie w czasie wystepowania problemow technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ta bombka średnio się pokazuje na początku-środku-czy może na końcu strony ??muszę ją mieć.......piszcie wskazówki(jeśli łaska ;) ) na nr GG:7610668

Pozdro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:45, hunterRaziel napisał:

> > Coś mi się zdaje, że w całym konkursie wygra (aż) ok 100-120 osób :)
> > > Dlaczego?? Przecież informowaliśmy, że zwycięzców będzie 750!
Dlaczego nie podacie pełnej listy zwycięzców? Miałem kumplowi sprawdzić czy wygrał bo wczoraj
trafiła mu się bomba i nie wie co dostał! Jak można to sprawdzić?


Było napisane po kliknięciu odrazu gratulacje wygrałes...
A zwyciezcow na pewno jest 750 tylko nie kazdy przeciez musi napisac otym na forum

JA własnie dostałem PREZENT :D yea mam nadzieje ze bedzie to antalogia blizzarda lub DS2 lub gadzet z wowa najlepiej :D i wlasnie za te konkursy kocham gram.pl :D ale jestem szczeliwy będe mial w co grac podczas przerwy swiatecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nu nu nu nu nu..... :D
Ja se dzisiaj bombeczke wylosowałem niebiewściutką jak wchodziłem na wątek o Forumowej Mafii :DDDD
Nagorda: GRA albo GADŻET :D
Mam nadzieję, że będzie to złota edycja Diablo II :PPPP Albo jakaś inna fajna gra ;) Bo za gadżetami to nie przepadam :PP I tak lepiej niż wPLN ...bo tych jeszcze mam od groma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem!

Mam OPERE 8.51, wlasnie cos wygrałem ALE bombka była widoczna TYLKO podzczas ładowania strony, gdy strona skonczyła sie ładowac zamiast bombki pojawił sie obrazek który kiedys był w tym miejscu!

Czyli miałem duuuuzo szczescia bo własnie sie zbudziłem, chciałem sprawdzic co w uzywkach i kliknolem na sklepie sklepie.


Nie wiem czy to normalne - bombka zachowała sie dokladnie jak przycisk chyba "top" na dole www.gram.pl ciagle u mnie sie zachowuje...

sorry jezeli nie tu takiew posty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 11:16, Wojtas94 napisał:

czy ta bombka pojawia sie na samej gorze czy w roznych miejscach?


w rożnych, ja mialem w sklepie na obrazku platynowej kolekcji (tak na środku strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chociaż moim zdaniem najłatwiej jest trafić na nia na forum, na topicach o dużej obszerności. Ja właśnie przeglądałem taki długi topic i znalazłem moja malutką piękniutką bombunie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować