Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 19:56, gmx napisał:

> złapała mnie w sklepie :)

o widzisz to mam pare pytan - formularz wygladal normalnie czy troche poprzestawiany? dostales
jakies potwierdzenie na maila albo cus?


Żadnego potwierdzenia, a formularz wygląda jak zakładka z info o konkursie (to z tą śnieżynką na samej górze).
Ale ucieszony jestem niemiłosiernie.Pierwszy raz coś wygrałem przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:07, gmx napisał:

hmm, którą wybrac? :P


niezły fotomontaż. a tak przy okazji kiedy będzie dostępna zaktualizowana lista zwycięzców ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:16, Lex napisał:

> hmm, którą wybrac? :P

niezły fotomontaż. a tak przy okazji kiedy będzie dostępna zaktualizowana lista zwycięzców
???



Skąd wiesz że fotomontaż? Może CDP wprowadzili większy wpływ na wybór nagrody. Pod każdą bombką jest inna nagroda i nie zależy od wylosowania przypadkowego a od kliknięcia w odpowiednią bombkę :P Czyli teraz wyświetla się kilka/kilkanaście bombek i ma się wybór :) a nie zastanawiać się czy akurat ta bombka przyniesie mi gre :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:52, Modest-Vermin napisał:

> > hmm, którą wybrac? :P
> > > niezły fotomontaż. a tak przy okazji kiedy będzie dostępna zaktualizowana lista zwycięzców

> ???


Skąd wiesz że fotomontaż? Może CDP wprowadzili większy wpływ na wybór nagrody. Pod każdą bombką
jest inna nagroda i nie zależy od wylosowania przypadkowego a od kliknięcia w odpowiednią bombkę
:P Czyli teraz wyświetla się kilka/kilkanaście bombek i ma się wybór :) a nie zastanawiać się
czy akurat ta bombka przyniesie mi gre :]


Tyle, ze bombka wazna jest tylko przez 3 minuty. Predzej by mi sie te bombki "przeterminowaly", niz zdecydowalbym sie na jedna z nich. ;) Jednak sama idea wyboru dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważcie, ze niektore bombki nie są rowno zaokrąglone tylko troche kanciaste i w 2 panelach jest napisane Fo... czyli tam moze pisac Fotomontaże lub cos innego. ale to tylkko moje spostrzezenia. moze to bylo naprawde, ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:06, k0mputer0w1ec napisał:

możecie powiedzieć kiedy będą te bombki? ;P bo nie trafiłem jeszcze na żadną ;P

Jak będziesz miał szczęście to trafisz na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie i Panie, jak Wam te 10 wPLN niezupełnie na rękę, to napiszcie do CDP z zapytaniem o możliwość transferu między kontami :d Chętnie przyjmę nawet jedną dyszkę (tyle potrzebuję do otwieracza jeszcze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:08, Wojtas94 napisał:

zauważcie, ze niektore bombki nie są rowno zaokrąglone tylko troche kanciaste i w 2 panelach
jest napisane Fo... czyli tam moze pisac Fotomontaże lub cos innego. ale to tylkko moje spostrzezenia.
moze to bylo naprawde, ale wątpie.


wojtas, daj spokój, trafilem bombke, skopiowalem ja z cache i wkleilem kilka razy wiec to ta sama bombka :)

orginal zostawilem sobie na pamiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:50, graczomaniak napisał:

Szczerość :D


No kurcze, ten otwieracz jest mi piekielnie potrzebny ;) Nie mam żadnego, a jak zawszę kimś trunkuję w miejscach publicznych, to tak się składa, że pozostają mi klucze (o krawędzie otwierać nie umiem ;)) albo zęby co odawżniejszych kompanów, którzy zresztą też nie są zaopatrzeni w ten inny model wytrychu ;)
A tak, żeby kupić ze swoich, to nie bardzo, bo na prawko zbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować