Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 21:50, gmx napisał:

> zauważcie, ze niektore bombki nie są rowno zaokrąglone tylko troche kanciaste i w 2 panelach

> jest napisane Fo... czyli tam moze pisac Fotomontaże lub cos innego. ale to tylkko moje
spostrzezenia.
> moze to bylo naprawde, ale wątpie.

wojtas, daj spokój, trafilem bombke, skopiowalem ja z cache i wkleilem kilka razy wiec to ta
sama bombka :)

orginal zostawilem sobie na pamiatke :)

wiedzialem od początku ;) tylko inni nie wierzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miejscach publicznych jest wiele możliwości otwaracia butelki;)np. o coś metalowego - wystarczy podważyć kapselek i już. Można też butelką o butelkę jak na reklamie w tv;)Ale jednak otwieracz to urządzenie przystosowane do tego typu wyczynów i fucktycznie warto kupić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji kiedy będzie dostępna zaktualizowana lista zwycięzców ?
O i tak należy skracać cytaty jest to zdanie na które odpowiem musimy skracać cytaty bo tu jest już niezły śmietnik.
Odpowiadam powinni zrobić listę 27 grudnia lub 28 ,ale nie poganiajmy ich cieszmy się ,że zrobili coś naprawdę świetnego i powinniśy im być wdzięczni :). I myśle ,że jakieś podzieńkowania CDP się należą :). A i ludzie nie bądźcie takimi chytrusami ;). Liczy się gest a nie nagrody i prezenty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pamiętacie ten link: http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/!promo_bombki_t3_ok.asp . Wiem, że link już nie działa, ale problem jest trochę inny. Otóż na początku nie kliknąłem na niego, tylko przepisałem ze screena podanego wcześniej i niechcący zamiast „t3” wpisałem „t5” i wcisnąłem enter. Pojawił się błąd 404 i napis, że za chwilę przeniesie mnie na stronę główną. Na wszelki wypadek szybko wyłączyłem przeglądarkę i usunąłem historię. Z tego, co czytałem we wcześniejszych postach w tym wątku wynika, że czasem taki błąd wyskakiwał przy trafieniu bombki. Czy to oznacza, ze nie mam już po co szukać bombki? (Wolałbym, żeby tak nie było.)
Aha- nie dostałem żadnego maila z potwierdzeniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez was musiałem sie zarejestrować :D

tzn.
zauważyłem ze wszystkie screeny które zamieszczacie, każdy jest zalogowany czy to oznacza ze użytkownik niezalogowany nie ma szans na trafienie bombki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma edytuj wiec ....
Według moich obliczeń bombka pojawia się co 1800 sekund, ja tutaj spędziłem juz 3 600 sekund i nie mogłem natrafić na bombke :( wiem że to zalezy tylko i wyłącznie od odwiedzin bo co X odwiedzający dostaje bombeczke
ale czeka mnie jeszcze z 10 000 sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:15, Kapizak1 napisał:

Gdzie one są ?? Ja już szukam od początku konkursu i nie moge znaleźć tych bombeczek. A wy
??- gdzie znaleźliście ???


to przestań szukać. na ogół jak ktoś bardzo tego chce to mu nie pokarze się bombka. ja np. już nie szukałem bombki bo mi się to znudziło, a potem tak niespodziewanie sama pokazała się na głównej stronie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:18, Lex napisał:

> Gdzie one są ?? Ja już szukam od początku konkursu i nie moge znaleźć tych bombeczek.
A wy
> ??- gdzie znaleźliście ???

to przestań szukać. na ogół jak ktoś bardzo tego chce to mu nie pokarze się bombka. ja np.
już nie szukałem bombki bo mi się to znudziło, a potem tak niespodziewanie sama pokazała się
na głównej stronie forum



tylko że ja tak nie moge, zapomnieć nie moge. Niby już się tym nie przejmuje, ale co chwila patrze gdzie one są.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:22, Kapizak1 napisał:

tylko że ja tak nie moge, zapomnieć nie moge. Niby już się tym nie przejmuje, ale co chwila
patrze gdzie one są.
:(


to powiem tylko jedno: masz problem stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować