Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Ja przed chwilą znalazłemna stronie głównej forum szkoda, że tylko 10 wPLN. Mam pytanie czy jeśli wygrałe jak byłem zalogowany i jak sie wyloguje to mam szanse jeszcze raz jakąś zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:25, HugoN napisał:

Ja przed chwilą znalazłemna stronie głównej forum szkoda, że tylko 10 wPLN. Mam pytanie czy
jeśli wygrałe jak byłem zalogowany i jak sie wyloguje to mam szanse jeszcze raz jakąś zobaczyć?


nie. bombka wyświetla się każdemu tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:23, Lex napisał:

> tylko że ja tak nie moge, zapomnieć nie moge. Niby już się tym nie przejmuje, ale co chwila

> patrze gdzie one są.
> :(

to powiem tylko jedno: masz problem stary



Jest !! Dzienx. Przed chilą znalazłem ją na stronie głównej forum !! Hehe. Gra lub coś tam !! Juuuuuuuuhu !! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:26, Lex napisał:

> Ja przed chwilą znalazłemna stronie głównej forum szkoda, że tylko 10 wPLN. Mam pytanie
czy
> jeśli wygrałe jak byłem zalogowany i jak sie wyloguje to mam szanse jeszcze raz jakąś
zobaczyć?

nie. bombka wyświetla się każdemu tylko raz


To skąd one wiedzą to znowu ja a nie ktoś inny a jak bym miał drugie konto to co też by mi sie nie pokazała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:29, HugoN napisał:

To skąd one wiedzą to znowu ja a nie ktoś inny a jak bym miał drugie konto to co też by mi
sie nie pokazała?


Komputer który jest podłączony do internetu ma swoje ip. to chyba już rozumiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:31, Lex napisał:

> To skąd one wiedzą to znowu ja a nie ktoś inny a jak bym miał drugie konto to co też by
mi
> sie nie pokazała?

Komputer który jest podłączony do internetu ma swoje ip. to chyba już rozumiesz o co chodzi


Tylko, że ja mam zmienne IP :D więc mam jeszcze szanse dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:33, HugoN napisał:

Tylko, że ja mam zmienne IP :D więc mam jeszcze szanse dzięki za odpowiedź.


nie jestem pewien ale ip internetowego nie da sie chyba zmienić. ip sieciowe to sie da zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:34, Lex napisał:

> Tylko, że ja mam zmienne IP :D więc mam jeszcze szanse dzięki za odpowiedź.

nie jestem pewien ale ip internetowego nie da sie chyba zmienić. ip sieciowe to sie da zmienić


Nie wie dokładnie które mam zmienne a które stałe ale wiem, że to stałe teżń mogę zminić po prostu logując sie na IP kogoś innego kto jest w okręgu tej samej anteny co ja (mam internet radowy jakby ktoś nie zrzumiał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:33, HugoN napisał:

Tylko, że ja mam zmienne IP :D więc mam jeszcze szanse dzięki za odpowiedź.


nie, nie masz już szans. Każdy może wygrać tylko raz, wyraźnie mówi o tym regulamin. Mamy też na to swoje zabezpieczenia - wystarczająco dobre, zapewniam - póki co nie udało się nikomu. Jeśli jednak, mimo tego to, któś nadal kombinuje to mówiąc wprost daje innym do zrozumienia, że chce oszukiwać i zmniejszać szanse innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

destro przyjmnujac ze jet przynajmniej podstawowe sprawdzanie adresu ip to mozna np pojsc do cafe ktora ma jedno ip zew i wciskac kit ze z tamtych kompow zalozylo sie konto itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^_^
Bombka fioletowa
Gra lub gadżet związany z grami :D

Zupełny przypadek, miałem już wyjść z gram.pl, ale chciałem napisać posta w temacie o HoMM5 i na głównej stronie się pojawiła.
A jednak faktycznie każdy może wygrać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:26, Lex napisał:

nie. bombka wyświetla się każdemu tylko raz


czyli jak sie wyswietli a ja nie klikne to kiha i jusznigdy nie zobacze?? echh... nie ma co... znowu nie wygram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:48, metalli napisał:

> nie. bombka wyświetla się każdemu tylko raz

czyli jak sie wyswietli a ja nie klikne to kiha i jusznigdy nie zobacze?? echh... nie ma co...
znowu nie wygram


wcześiej była mowa, że tylko tracisz jedną szansę i Twoja bombka przechodzi na kogoś innego. Ale możesz mieć szczęście i bombka może Ci się pokazać jeszcze raz. Masz szansę dopóki nie wygrałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:51, Marrbacca napisał:

wcześiej była mowa, że tylko tracisz jedną szansę i Twoja bombka przechodzi na kogoś innego.
Ale możesz mieć szczęście i bombka może Ci się pokazać jeszcze raz. Masz szansę dopóki nie
wygrałeś

nie doczytalem... sorx... dzieki za info... ale i tak nic nie wygram... takie szczescie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować